Strona główna Problemy techniczne & bugi

HTML5

13»

Komentarz

• grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 32
    edytowano 06.03.2020
    Może i coś tam robią a raczej grzebią :), ale póki co efekty nie są zadowalające, ostatnio najlepiej mi się grało na Firefox i to 32-bitowym, czemu tak było nie wiem, a próbowałem i na innych, efekty nawet jak gra płynnie działa przez kilka minut to cud ale zaraz potem są problemy : strona zamiera i nic nie daje się zrobić, trzeba przeładować, nawet jak pomoże, to na chwilkę, a druga możliwość "połączenie z grą zostało zakończone", więc  nie ma mowy tu o płynności gry no bo ile razy można odświeżać lub wchodzić od nowa na grę, każdego doprowadzi do szału, najlepiej jeszcze na flashu chodzi ale to już koniec z końcem tego kwartału, do tego już coraz mniej można na nim zrobić, a ludzie już nie piszą na forum bo albo Ci co pisali odeszli albo dali sobie spokój bo to jak grochem o ścianę albo nawet dostali bana no bo niestety wielu za bardzo poniosło, a graczy będzie coraz mniej bo kto się będzie na tym grał, najdłużej pewnie zostanie  pewnie jakaś grupa wytrwałych lub tych co sporo zainwestowali

Edycja; nie wiem dlaczego mi wysłało dwa takie same komentarze, niestety nie mam możliwości usunięcia tego podwojonego.
    Post edited by grem (PL1) on
    grem @ pl 1
  • marrr62 (PL1)marrr62 (PL1) PL1 Posty: 6
    Witam.
    Gra oczywiście nie działa od pół roku (czyli nie działa w htm5l)
    gdzieś wyczytałem że sprzęt trzeba wymienić na lepszy, hehehe
    Kpiny. Niech sobie informatycy z gge sięgną do historii i poczytają (jeśli potrafią czytać) o sprzęcie typu
    zx spectrum, commodore, czy atari.
    Na tych zabawkach programiści robili fajne rzeczy przy 64Kb pamięci RAM.
    Mam laptopa z 4 Gb ram i 1 Gb grafiki. I ta gra nie działa.
    Zero grafiki , jakieś strzałki i troche pikseli. Porażka całkowita.
    Pozdrawiam cierpliwych. U mnie po 7 latach gry cierpliwość się kończy.
    Porażka gge do potęgi...

• miceq5 (PL1)miceq5 (PL1) PL1 Posty: 45
     choryzonnt niby jest ale wejsc tam nie moge bo zawiesza gre a  mapa robi sie czarna albo biala i nic nie widac
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 544
    To jest badziew a zmuszanie nas do grania na html to draństwo żeby nie powiedzieć dosadniej. Moze czas zwrócić się do kompetentnych ludzi, którzy potrafią zrobić to porządnie ? 
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 78
    edytowano 13.03.2020
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    To jest badziew a zmuszanie nas do grania na html to draństwo żeby nie powiedzieć dosadniej. Moze czas zwrócić się do kompetentnych ludzi, którzy potrafią zrobić to porządnie ? 
    Skoro taka wszechwiedząca jesteś to może wyślesz CV do ggs?
    Ale widzę, że ktoś w końcu musi Ci wyjawić prawdę objawioną, to nie wina ggs, że odchodzą od przestarzałego flasha, ani ich wina, ani wina optymalizacji gry, że u Ciebie nie działa płynnie
    Po prostu masz xxxx komputer ;)

Edit by Mod (wulgaryzmy)
    Post edited by Wikiti on
    "zlikwidować koalicje ustawą"
  • outsideroutsider PL1 Posty: 4
    Proszę o ukaranie gracza mymol za wulgaryzmy jw.
    Stop chamstwu !!!
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 544
    mymol (PL1) powiedział(a):
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Skoro taka wszechwiedząca jesteś to może wyślesz CV do ggs?
    Ale widzę, że ktoś w końcu musi Ci wyjawić prawdę objawioną, to nie wina ggs, że odchodzą od przestarzałego flasha, ani ich wina, ani wina optymalizacji gry, że u Ciebie nie działa płynnie
    Po prostu masz chujowy komputer ;)

Prawda objawiona :D padłam
    Jeżeli chodzi o mój komputer to cieszę się, że jest jaki jest bo jesteśmy w doborowym towarzystwie, takich osób jak ja jest sporo 
    outsider dziękuję bardzo za reakcję obecnie to prawdziwa rzadkość
  • Tak bylo chwalone ze przechodzimy na inny system a  to dalej nie dziala jak dzialalo na flash bo nawet przelaczanie  z ht na flash wywala z gry jezeli wchodze bezposrednio na flash niema problemow ale wtedy nie mozna wszedzie wejsc zobaczymy co zrobia a jak nie to do widzenia
  • daro237 (PL1)daro237 (PL1) PL1 Posty: 1
    HTML to masakra nie idzie pograc a jeszcze gorzej zena androidzie sie nie da pograc

• ten html działa jak moje życie raz się chce a raz nie ,raz ścina laguje a raz chodzi płynie, raz to mi wywala po 10 raz dziennie a inny dzień nie wywala w ogóle  , nie mówię o wybrzeżach bo tam wywala co chwile tak samo na horyzoncie , jak chce dekorki sprzedać to wywala i 3 min stracone i czasami i zamek stracony przez ten czas
Sign In to comment.