[Dyskisja]Ogłoszenie aktualizacji Listopadowej

W tym miejscu proszę o oponie na temat Listopadowej Aktualizacji

«1

Komentarz

• grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 30
    Super zmiany  :D w kierunku dojenia kasy,  pogratulować  a co  :) , nowe koło fortuny tu już odlot tylko za kasę, prawda  będą wyprzedaże czy jak tam  to nazywacie, a co z tymi co nie kupują, pewnie sami sobie winni, niech spadają lub przestaną grać,  sam bym przestał grać ale mam za słabą wolę by  się nie logować do gry  :) jeszcze przez miesiąc, a zlikwidować konta od razu nie chcą, nagrody na ZK też zmienione i to chyba wcale nie korzystne, jedynie co korzystnie to może wreszcie mniej wyskakujących okienek i za to podziękowanie choć nie wiem czy nie przedwczesne. 
    grem @ pl 1
  • marek74 (PL1)marek74 (PL1) PL1 Posty: 40
    mam sugestie odnosnie wprowadzania nowych budynków jeżeli informatycy bardzo sie nudzą bo wprowadzają jakieś konserwatorium oki rozumiem ze podniesie to bardzo znacząco produkcję jedzenia, nie o marne 500 jednostek mam nadzieję i jeszcze powinni zmienić ilość pól 100% obciązających pracę bo w sumie postawiłem konserwatoria 2 bo tyle mozna i jedno z nich ma tylko 75% a powinno 100% jak na taki budynek przystało

a teraz sugestie do wprowadzenia nowych budynków 
    1 budynek dla woja defensywnego i nazywał by się burdel sprzed wieków i taki budynek dawał by  zadowolenie i powiedzmy 10 punktów do siły w obronie lub więcej jakby takiemu budynkowi można by było czasowo włączyć większe zadowolenie bo nie ma to jak żołnierz z takiego budynku wychodzi zadowolony  :-)

2 budynek dla woja ofensywnego i nazywał by się gorzelnia sprzed wieków i tenże budynek dawał by wojom idącym do ataku rozluźnienie i mniejszy stres przed atakiem a siła wtedy wzrastała by o 10 punktów w ataku lub więcej jakby takiemu budynkowi czasowo włączyć większe rozluźnienie bo nie ma to jak żołnierz idący do ataku jest bardziej rozluźniony przed ciężkim atakiem jaki go czeka 

konserwatorium i inne rzeczy które wprowadza GGS to jak dla mnie jedna wielka pomyłka bo czyż nie można było cieplarni więcej postawić ??? chyba raczej nie bo konserwatorium teraz będziemy podnosić za żetony budowy i żetony ulepszeń i to jest tzw urozmajcenie gry ech :-(((((( 
    zewnętrzne krainy zmiana nagród i jakże dla kogo ???? dla osób wydających mega ilości pieniążków faktycznie pogratulować GGS za pomysł dojenia graczy :-(((((

nowe koło fortuny 1 los za bagatela 8 k rubinów ( ciekawe kto wpadł na genialny pomysł wyceny tego losu)
    na testowym dostaje się rubiny to i nie szkoda kupić takich losów i po zakręceniu zastanawiałem się czy nagroda, którą wylosowałem niebieski artefakt jest wart 8 k rubinów i odpowiedź prosta nagroda nie jest wart 8 k rubinów i tak sobie pomyślałem ile warta jest ??? i doszedłem do wniosku że około powiedzmy 5 k monet ale nie w żadnym wypadku 8 k rubinów jak dla mnie koło w tym wydaniu bedzie pod zamkim martwe no chyba ze bedzie promka 99% obniżająca  zakup 1 losu 

gratuluję pomysłowości informatykom GGSu bo zmiana koloru z niebieskiego na zielony to dzieci w przedszkolu potrafią 
    i prośba do moderatorów nie iksujcie moich dwoch pomysłów a jak dacie minusowe punkty to mam nadzieje ze wiecie gdzie to mam ...............
    pozdrawiam :-))
  • Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 67
    najpierw oddajcie to co zostało nam zabrane w złodziejski sposób na pierwszym kole fortuny
  • Zmieniły się też nagrody sojuszowe na kruku za top 50, 20 i za top 1. 
    somaiashir @ pl 1
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 78
    marek74 (PL1) powiedział(a):
    mam sugestie odnosnie wprowadzania nowych budynków jeżeli informatycy bardzo sie nudzą bo wprowadzają jakieś konserwatorium oki rozumiem ze podniesie to bardzo znacząco produkcję jedzenia, nie o marne 500 jednostek mam nadzieję i jeszcze powinni zmienić ilość pól 100% obciązających pracę bo w sumie postawiłem konserwatoria 2 bo tyle mozna i jedno z nich ma tylko 75% a powinno 100% jak na taki budynek przystało

Na zg 100% produkcji masz tylko dla 3 budynków
    "zlikwidować koalicje ustawą"
  • marek74 (PL1)marek74 (PL1) PL1 Posty: 40
    mymol (PL1) powiedział(a):
    marek74 (PL1) powiedział(a):

Na zg 100% produkcji masz tylko dla 3 budynków
    w swojej wypowiedzi nie dopisałem ze ta sytuacja dotyczy ZG bo mam 2 cieplarnie - 100% i jedno z konserwatorium daje 100% a drugie konserwtorium 75% i to powinno byc zmienione własnie jak na taki budynek przystało bo wprowadza inne podobne budynki na jedzenie i będą na coraz mniej procent obciążone na ZG i w sumie pytanie po co takie budynki wprowadzać ????? 
  • jeśli chodzi o mniejszą liczbę okienek, to byłoby super ;)

a tak to kiedyś mieliśmy po 15k pordukcji, a teraz pewnie niektórzy mają już 100k
  • HUBSON52 (PL1)HUBSON52 (PL1) PL1 Posty: 16
    robici konserwacje jak ludzie maja promke - prosze to zwrocic bo mnie to nie obchodzi. masz tui skrina http://prntscr.com/q3w6kz

• AdamUser2 (PL1)AdamUser2 (PL1) PL1 Posty: 55
    Dokładnie promka odpalona  a tu  .uj  jakieś konserwacje robicie.

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,087
    HUBSON52 (PL1) powiedział(a):
    robici konserwacje jak ludzie maja promke - prosze to zwrocic bo mnie to nie obchodzi. masz tui skrina http://prntscr.com/q3w6kz

Witaj,
    Była informacja na forum przed 15:00 , o tym ze będzie szybka aktualizacja 

Pozdrawiam  
  • mam promke kto oda?
    edytowano 29.11.2019
    AdamUser2 (PL1) powiedział(a):

Proszę pamiętać że boostery zawsze są zamrożone na czas  wyłączenia serwera 

Pozdrawiam 
  • jak zwykle lipa, aktualka miała trwać od 15 przez krótki czas, o 15.48 mooderator poprawia że do 16 , a czas leci,żenada
    pawel6606 @ pl 1
  • terefere kuku, ale czas miałem jak kupowałem premkę , a nie godzinę później , tak już 3 razy zostałem w balona nabity
    pawel6606 @ pl 1
  • mam poziom 38 i od rana nic nie moge zrobic bo niecwidze zamku i tego co wokol. bede w plecy z nomadami, z rozwojem. mam nadzieje ze nie strace woja z powodu braku zywnosci. beda jakies rekompensaty?

arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawiam 
    Chyba nie sa zamrozone, bo u mnie wlasnie jest godzina po wlaczeniu gry, wykupione na dwie, gra padla i godzina w plecy
    Serwer PL1 był wyłączony przez około +/-15 minut , więc o jakiej 1h piszesz?
  • B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) PL1 Posty: 52
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawiam 

Witam, tym razem booster nie był zamrożony.
Sign In to comment.