Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Ogłoszenie aktualizacji Listopadowej


Drodzy rycerze i damy,

Podczas gdy zima obejmuje świat swym mroźnym uściskiem, a mieszkańcy Wielkiego Cesarstwa kulą się przy paleniskach w swych izbach, my – heroldowie królewskiego dworu – przynosimy Wam wieści o nadchodzących zmianach. Nie, złowroga zima bynajmniej nie zamierza ustąpić, aczkolwiek mamy nieco inne, równie ekscytujące doniesienia.

Koniec z żetonami uczniowskimi

Wraz z nadchodzącą aktualizacją, nieliczne pozostałe żetony uczniowskie ulegną automatycznej konwersji. Wymiana odbędzie się wg kursu 1:1 (żeton do sztuki złota), toteż nie ma powodów do obaw – nic nie zostanie utracone.

Konserwatorium sprzed wieków

Prosimy tu o szczególną uwagę rycerzy i damy z zacięciem do pracy rolniczej. W tym miesiącu planujemy premierę konserwatorium sprzed wieków – budynku zapewniającego efekty zbliżone do cieplarni sprzed wieków i umożliwiającego produkcję całego mnóstwa żywności. Wasze wojska będą wielce zadowolone.

Wiadomości i wywiad

Skrzynki odbiorcze mogą pomieścić teraz o piętnaście wiadomości więcej, toteż nikt nie powinien przegapić żadnych ważnych powiadomień z racji zapełnienia skrzynki. Poza tą niewielką, acz przydatną zmianą, wprowadziliśmy też modyfikacje do systemu szpiegowania. Teraz gracze będą mogli wpisać ręcznie liczbę szpiegów wysyłanych na poszczególne misje.

Tron społeczności

Niektórzy z Was odnieśli już dość sukcesów, aby wejść w posiadanie wielce pożądanego tronu społeczności. Postanowiliśmy zaktualizować nieco tę nagrodę w celu zadbania o jej większą spójność z podobnymi obiektami dekoracyjnymi. W związku z powyższym stworzyliśmy nie jedną, lecz trzy nowe wersje tego obiektu – każda z nich posiada odmienny poziom i związany z nim wpływ na porządek publiczny. Śledźcie uważnie nasze forum, gdzie już wkrótce ogłosimy, w jaki sposób można dotrzeć na tron.

Wyskakujące okienka w grze

Tak jak zapowiedzieliśmy w zeszłym miesiącu, planujemy usunięcie z gry znacznej liczby wyskakujących okienek z powiadomieniami, aczkolwiek powiadomienia dotyczące ofert Prime Time (a także innych wybranych promocji) wciąż będą się pojawiać. Gracze zauważą jednak znaczne zmniejszenie liczby wyskakujących okienek. Zmiana ta zostanie wprowadzona wkrótce po bieżącej aktualizacji.

Sign In to comment.