Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Za horyzontem

179»

Komentarz

• Jak widac GGE, ma już wszystko w głębokim poważaniu , nie możecie po prostu odpisać mam cię w d .... wole tak niż milczenie.Albo inaczej ile musze wydac kasy aby mieć jakąkolwiek odpowiedź z sensem ? 
  • MariuszSlayer (PL1)MariuszSlayer (PL1) PL1 Posty: 13
    edytowano 05.06.2020
    Ile trzeba kupić rubinów aby GGE cokolwiek sensownego  odpowiedziało ? Zaznaczę,  nie interesuje mnie odpowiedź ... pracujemy nad tym 
  • Ponowię pytanie : 

Ile trzeba wydac rubli żebyście odpowiedzieli kiedy będę miał jedną stolicę, nie interesuje mnie odpowiedź że pracujecie nad tym

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    MariuszSlayer (PL1) powiedział(a):
    Ponowię pytanie : 

Ile trzeba wydac rubli żebyście odpowiedzieli kiedy będę miał jedną stolicę, nie interesuje mnie odpowiedź że pracujecie nad tym

Mariusz miałabym prośbę ,  nie rób spamu 

Pozdrawiam 
  • ciekawe ze od 2 dni braj miasy w miejscach dzie byly a gdzie osadzono sa gracze szczegolnie niemcy maja zawsze kolo siebie pelno czy to ze oni wykupuja premki i zasilaja konto suportowi to dostaja te miasta ,,ewent porazka tak jak pisza inni
  • tom 1982 (PL1)tom 1982 (PL1) PL1 Posty: 14
    to prawda z tymi miastami, dwa dni zupełnie bez miast, gra się stacza coraz bardziej ku upadkowi, tyle bugów co jest teraz to nie było w całej historii gee a gram od początku gry.
  • tom 1982 (PL1) powiedział(a):
    to prawda z tymi miastami, dwa dni zupełnie bez miast, gra się stacza coraz bardziej ku upadkowi, tyle bugów co jest teraz to nie było w całej historii gee a gram od początku gry.

no coz taki los, zakoncz gre jak masz marudzić
  • Chciałabym podzielić się takim spostrzeżeniem - na 13 ataków na naszą stolicę 8 było ataków Apokalipsy. Z innymi nacjami jakoś da się dogadać, nawet pożartować, a Apokalipsa baardzo poważnie  podchodzi do swojego zadania - zdobycia 1 miejsca;)

szerszen123 @ pl 1
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 115
    dokładnie tak jak piszesz, z innymi nacjami da się dogadać tylko polacy płaczą o atak w grze komputerowej:)
  • oklepany (PL1)oklepany (PL1) PL1 Posty: 27
    Co to za oszustwo po co mam podnosic po nowemu wierze jak na zwenetrznych zamek przenosicie bez podniesienia wszystkich co mam na zieleni to poprostu przewal nazywajac grzecznie Wasze dzialnia krotko mowiac swinstwo!
  • witam od 2021 roku,zeby grac Goodgame Gangster,trzeba zainstalowac klienta tej gry i go uruchomic,bo wyłaczyli flesha.
    pozdrawiam
    https://gangster.goodgamestudios.com/
    Mariusz Sajak @ pl 1
Sign In to comment.