Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Za horyzontem

168

Komentarz

• zoldi (PL1)zoldi (PL1) PL1 Posty: 15
    hehe nie badz smieszny, jak  chce to kupuje nie chce to nie kupuje proste,  to ze kupuja promki to maja wiecej pkt itd, ale to ze maja non stop miasta na lewo i prawo od zamkow to inna bajka, to oszustwo, chcesz byc dosarczycielem wplywow dla bogatych to badz ja nie bede ostatni raz wszedlem na ten oszukanczy event i tyle:) a propo promek wiecej place w funtach niz ty w zlotowkach i mam mniej rubinkow wiec tez juz nie kupie:))))
    zoldi @ pl 1
  • PAJDUS (PL1)PAJDUS (PL1) PL1 Posty: 10
    Witam jesli chodzi o ewent, fajna sprawa,jak dla mnie od poprzedniej edycji zauwazylem ze obok zamku tzn do50jednostek odleglosci tylko przez pare godzin mialem panstwa miasta a puzniej do konca ewentu ani jednego i tak samo jest tym razem  za to na innych czesciach mapy regularnie panstwa miasta sie pojawiaja caly czas czym to jest zpowodowane  moze tym ze skoro gra jest darmowa a ja nic nie kupuje wiec obk nie inwestujacych w gre nic sie nie pojawi, Brawo i Pozdrawiam

P.S MOZE ZROBICIE super oferta za 1zł to co jest za 60  wtedy kazdy bedzie kupowal non stop a szanse i tak beda te same
    PAJDUS @ pl 1
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    Żeby to się kończyło o normalnej porze to jeszcze
    A tak to cie niemcy rozbiorą nad ranem i pograne. Szkoda czasu 
  • Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    zoldi (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego w poprzedniej edycjii nagrody starczyly mi na 8 nakladek a w tej edycji bylo tylko 6 tkanin? Uplasowalismy sie tak samo w przedzialem miedzy 100 a 200tnym miejscem? DO WIKITITI czy zmniejszyliscie nagrody? Gdzie moge znalezc wykaz nagrod za poszczegolne miejsca?
    surek za event już 2 raz nie dostałem ch....j z taką robotą
  • pewnie soj wypadl z 1tys
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • -mroczny- (PL1)-mroczny- (PL1) PL1 Posty: 10
    Hmm co mogę napisać Brak Wydarzenia na moim serwerze co jest chyba żartem Developerów ggs wobec nas .
  • Kraszer (PL1)Kraszer (PL1) PL1 Posty: 5
    można zmienić tam jedną rzecz , mianowicie zamki z wyższym poziome nie mogłyby atakować mniejszych poziomów, tylko wyższe i na swoim poziomi , wtedy była by to bardziej uczciwa gra , a teraz ludzie rozbuduja sie za kasę  (no o to tylko chodzi gg ) i atakuja graczy którzy chca coś ugrać własnymi siłami , a gra niby darmowa tylko granie w nią kosztuje .
  • mymol (PL1) powiedział(a):
    Lord Piotr08 (PL1) powiedział(a):
    jajek10 (PL1) powiedział(a):
    Witam , jak dla mnie tym eventem pobiliście wszelkie rekordy pazerności , sytuacja w której gracz z 11lvl-em może swobodnie klepać takiego z 25 lvl lub nawet wyżej ( to tylko kwestia liczby ataków i zabawek )tylko dlatego że wykupi wasze pakiety z masą  ofa oraz defa mija się z jakimkolwiek  współzawodnictwem , znajomością gry czy też dobrą zabawą . Dziękuję za uwagę .
    Ta gra to nigdy nie była zabawa sam widzisz Ci co kasę mają  lepiej i lżej a ci co kasy nie kupują to mają pod górkę jak na Himalajach prawie 9km
    Dzięki tym którzy kupują promki ty możesz grać za darmo więc proszę nie pruj się tak;)
    Wiesz sam kupuje promki jak chce coś większego zrobić więc sam widzisz po grze że Ci co grają bez promki muszą albo więcej siedzieć na grze i się męczyć albo odpuścić walczenie z tymi co  kasę na grę wydają  sam widzę kiedy ja promkę wezmę i w jeden dzień na nomadzie 400k zrobie a gdzie bez promki ledwo do 100k dochodzę , tak samo na evnecie typu kruki obcy gdzie Ci co mają kasę jakie mają wyniki i co z tego pozwalają grze zarobić  skoro to producenci widzą że są duże zyski to szkoda by żeby te zyski jeszcze  większe nie były i robią wszystko by ta gra bez tego wydawania hajsu łatwa nie była. Powiedź mi jak taki gościu co nie chce kasy na grę wydawać ma zdobyć item reliktowy złoty który jest dostępny  za top 1 w lidze lub z koła niewyobrażonego niedostatku .No jak ma to zrobić dla tych co kasę wydają je łatwiejsze i pewniejsze że oni to zdobędą dużo szybciej i łatwiej.Nie pruje się ale niech coś dadzą gdzie kasy wydawać nie trzeba .Był event podziemia i ciernie i gdzie one teraz są ,event nie przynosił zysków to go usunęli(zabrali) zostawili takie eventy gdzie żeby wejść do top 50 to albo trzeba promki za kasę albo siedzieć po  24h na grze i atakować  do znudzenia .Zewnęrztne krainy gdzie jest to samo kiedyś można było bez promki zdobyć nawet te 200 żetonów budowy a teraz nie da rady bez choćby podstawowej promki za 17 zł .A horyzont to już nie wspomnę .Gdzie oni robią coś by tych nie wydających graczy trzymać przy grze.Miałem w lidzę graczy 17 i 18 poziom i oni mieli wy choćby wywalczyć top 1 w lidze małe szanse przy takich poziomach by pokonali 800 level i gdzie tu jest sprawiedliwość 
  • CKibic (PL1)CKibic (PL1) PL1 Posty: 11
    a dzis nie powiino byc horyzontow ? zewn, skonczyly sie dzsi rano!
    Ckibic
  • CKibic (PL1)CKibic (PL1) PL1 Posty: 11
    horyzontow juz nie bedzie ?
    Ckibic
  • jest gdzieś mozliwość kupienia/zdobycia słony, drewna budowlanego poza horyzontem??

i ile powinno się dostać słomy i drewna za miejsce 200-300 w indywidualnym??
  • rafoon33 (PL1)rafoon33 (PL1) PL1 Posty: 3
    Witam czy chciałby ktoś sie zamienic prezentami na grze ja chciałbym tarcze a w zamian tej osobie to co ona bedzie chciała lub zasoby wyśle na dowolnej krainie nazwa na grze rafoon33
  • Dlaczego nie ma w ofertach na horyzoncie rubinów?Ceny wszystkiego zostały w rubinach a w oferta zabraliscie to oszustwo do poprzednich edycji
  • Pazerność i za mały zysk?:)
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • to sa cwane i zachlanne bestie.pazerne na kase.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • aszanti (INT2)aszanti (INT2) INT2 Posty: 9
    Witam All
    Czytam,czytam i tylko stekacie i narzekacie.
    Ja na dzungli jestem turystycznie bo nie mam cisnienia z jedwabiem
    posty wyciskam 90k papu/h na ogniu dobijam 100k papu/h
    Wyścig zbrojeń na INT2 trwa bo wojna z wielorybami od grudnia.
    Obecnie czekam kiedy będzie można na zielonym 4ty post przejmować(ale to jedynie moje domysły co do planów rozwoju gry)

Serwery obciążone w grach nie tylko gge
    Jedziemy,jedziemy to nie klocki lego

Pozdro

• To jak wchodzisz tam turystycznie to po co tu sie udzielasz ?nie masz czym sie chwalic z tym jedzeniem bo takie to juz od dawna mam a nawet lepsze na postach

Sign In to comment.