Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Nowe nagrody w eventach

1810»

Komentarz

• Feniks65 (PL1)Feniks65 (PL1) PL1 Posty: 38
    Skoro problem znany, to zaczekamy:)...
    A ja w innym miejscu napisałem, że ciągle nic nie ma o tym błędzie.
    Tak na marginesie, dawno, dawno temu, w lepszych czasach tej gry wspominałem aby dawać ogłoszenie na grze do wszystkich. Jak widać inne pierdołki można wysyłać, a coś ważniejszego, istotniejszego dla graczy, to już jest problem...
    No cóż, nic nowego...ale dlatego przestałem już grać, pozostało "klikanie"...i współczucie dla tych nowych graczy, którzy wywalają grubą kasę myśląc, że jest fajnie:)...

Pozdrawiam weteranów gry:)...ok, nowicjuszy również:), czyli wszystkich:)

Jan
  • madzia73 (PL1)madzia73 (PL1) PL1 Posty: 10
    U mnie też zniknęły wszystkie dekorki, pusty magazyn:((
  • Aquilifer (PL1)Aquilifer (PL1) PL1 Posty: 60
    jan5811 (PL1) powiedział(a):
    a co sie stalo z dekorkami w magazynie, wszystkie wymiotlo, mam nadzieje ze wroca :(((
    oby się nie sprawdziło, że nadzieja jest matką  ...
    Aquilifer @ pl 1
  • roomman (PL1)roomman (PL1) PL1 Posty: 1
    Kupiłem  promkę  do  chana  300%  ,  na  skrzynki   i  na  gniew  .  Pieniądze  stracone  bo  zadnych  zmian  nie  ma  ,  oszuści
  • GOTANICK (PL1)GOTANICK (PL1) PL1 Posty: 5
    Mam problem natury technicznej. Zdobywam chwałę na krukach, nie otrzymuję xp i nagród. Taka sytuacja jest już drugi raz. Piszę tutaj, ponieważ do supportu nie mogę wysłać wiadomości bezpośrednio. To się robi denerwujące, jak tak grać?
  • Brydzia2 (PL1)Brydzia2 (PL1) PL1 Posty: 39
    zrobiłam https://prnt.sc/whbro13 razy wybrzeze mieczowe i niestety po wyjscu z tego wydazenia nie mam dodatkowej fali dowodcy mało tego 4 dni powinno byc te wydazenie ale juz znikło i nie mozna znowu wejść o co tu chodzi bardzo zniechecacie zeby dalej grac prosze o oddanie wygladu dowodcy
    beti 
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    GOTANICK (PL1) powiedział(a):
    Mam problem natury technicznej. Zdobywam chwałę na krukach, nie otrzymuję xp i nagród. Taka sytuacja jest już drugi raz. Piszę tutaj, ponieważ do supportu nie mogę wysłać wiadomości bezpośrednio. To się robi denerwujące, jak tak grać?
    Proszę z poziomu Gry , wysłać wiadomość do działu wsparcia 

Pozdrawiam 
  • neymar711 (PL1)neymar711 (PL1) PL1 Posty: 2
    edytowano 15.04.2021

a z tego co widziałem w mailu to ma być brąz u kowala i groszaki w nagrodach? czyżby to była prawda 🤔?
  • Agrest zielony (PL1)Agrest zielony (PL1) PL1 Posty: 5
    edytowano 16.04.2021
    Kto wymyślił że nomady są od 30 poziomu ??????????  Wcześniej było dobrze to musieli zepsuć. Nie mogli dać chociaż od 20 :( Co ja teraz zrobię z tym wojskiem?? Bez sensu. Z baronów nie wyżyje...   Według mnie zmiana na duży - jeśli chodzi o te lvl.
    Jeszcze w dodatku tracę pkt w wiosennym wydarzeniu i szanse na topke (jestem 7). Biblethump :((

Post edited by Agrest zielony (PL1) on
  • Brydzia2 (PL1)Brydzia2 (PL1) PL1 Posty: 39
    mnie tez sie to nie podoba ta akualizajcja jedna porażka i nie zdziwie sie ze pół mapy zrezygnuje kto to wymyślił musie być nie halo bez obrazy gra spada na psy już sie nie chce grac tylko dla nich pieniadze sa wazne nie ludzie 
    beti 
  • No coraz gorzej. Kiedyś się fajniej grało(pare lat temu)  a teraz to jest Paytowin i jeszcze ta zamiana z tymi lvl co do eventów... Odpędza to nowych graczy.
  • Dzięki   administratorom za  możliwość  wymiany  strzałek  na  młotki,,,, bo już  mi się  odechciało   grać  w piętkę. Tylko nigdzie  nie  doczytałem  się  o takiej możliwośći i kiedy będą  takie  wymiany

pozdr Marek Gamer33
    MarekGamer33 @ pl 1
  • Agrest zielony (PL1)Agrest zielony (PL1) PL1 Posty: 5
    edytowano 18.04.2021
    Dobra nomady na 30 lvl (w sensie że lvl swojego zamku) są zbyt mocne. Za dużo maszynek(głównie osłonek) i woja trzeba zużyć jak na ten lvl. 
  • Aquilifer (PL1)Aquilifer (PL1) PL1 Posty: 60
    A od kiedy zapowiadana możliwość kupienia u kowala Dzielnicy handlowej ?

Aquilifer @ pl 1
  • hippeus (PL1)hippeus (PL1) PL1 Posty: 182
    edytowano 22.04.2021
    nexty (PL1) powiedział(a):
    Teraz każdy indywidualną pracą  w eventach, jest wstanie uzbierać walutę na zakup narzędzi,wojska itd.. , tych na których mu zależy .
    Duża część forum  narzekała na zbędne nagrody w eventach, teraz każdy indywidualnie zdecyduje co jest mu potrzebne,
    Moim zdaniem  jest to na duży plus dla Graczy  i dodam że teraz o 25% więcej nagród można zakupić niż zdobywając we wcześniejszej wersji nagród

skoro tak prose siasc jeden miesiac i pokazac jak daleko zajdziesz nie uzywajac rubli
    Challenge accepted: wbity 70lvl "od zera" (tak, niektórzy to zrobili). Rubiniarzy może to nie powala, ale każdy kto próbował bez rubli wie, że to trudne. Tylko dobrzy gracze potrafią ;)

Ktoś podejmuje wyzwanie? ;)

Pozdrawiam,
    hipp

nieważne ile masz, ważne co potrafisz z tym zrobić
Sign In to comment.