[Dyskusja] Nowe nagrody w eventach

W tym miejscu oczekuje waszych opinii na temat zmian nagród w naszych eventach , z tego Ogłoszenia

Prosiłabym o kulturę w wypowiedziach , oraz by były związane z danym tematem

Pozdrawiam
Wikiti
«138

Komentarz

• Drakulas (PL1)Drakulas (PL1) PL1 Posty: 67
    edytowano 02.10.2019
    Dopóki nie zobaczymy tych zmian to nic nie można powiedzieć, ale  jeżeli zmiany będą takie same jak w wydarzeniu miesięcznym to dziękuję bardzo ale jak dla mnie kolejna wielka porażka.
    Kiedyś za ukończenie   wydarzenia miesięcznego  zdobywało sie całego dowódcę albo kasztelana plus "mnóstwo zabawek" , a w tej chwili za ukończenie miesięcznego żetonów wystarcza co najwyżej na kupno gienka.
    Post edited by Drakulas (PL1) on
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 78
    Całego gienka zdobywałeś??
    no do palenia kurników faktycznie mogły się przydać;)
    co do mnóstwa zabawek to nawet nie skomentuje, no chyba że głazów na dwa ataki to dla Ciebie mnóstwo:))
    "zlikwidować koalicje ustawą"
  • kosar (PL1)kosar (PL1) PL1 Posty: 270
    dawajcie x2 lub x3 więcej żetonów za miesięczne i będzie git
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,079
    Drakulas (PL1) powiedział(a):
    Dopóki nie zobaczymy tych zmian to nic nie można powiedzieć, ale  jeżeli zmiany będą takie same jak w wydarzeniu miesięcznym to dziękuję bardzo ale jak dla mnie kolejna wielka porażka.
    Kiedyś za ukończenie   wydarzenia miesięcznego  zdobywało sie całego dowódcę albo kasztelana plus "mnóstwo zabawek" , a w tej chwili za ukończenie miesięcznego żetonów wystarcza co najwyżej na kupno gienka.
    Na tą chwile  mogę powiedzieć , że będzie dużo  więcej niżeli jest teraz u Kowala, i będzie można zakupić to co jest danemu Graczowi niezbędne w danym momencie

Pozdrawiam
    kosar (PL1) powiedział(a):
    dawajcie x2 lub x3 więcej żetonów za miesięczne i będzie git
    i średnią hawajską dla każdego ;)
  • Wiki a co się stanie z żetonami uczniowskimi przepadna, zostana czy będa nie potrzebne. czy zostana zamienione?
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • marek74 (PL1)marek74 (PL1) PL1 Posty: 40
    Wikiti podaj jeszcze, jak piszesz ze o wiele wiecej nagród będzie, ile czasówek w nomadzie czy samuraju dostaniemy po zmianach ???? 
    na testowym jasno było pokazane tylko po 50 sztuk - 1 h i 30 minutowych, a gdzie teraz mamy 265 szt pomijaczy 30 minutowych i 140 szt pomijaczy 1 h  czyli na nomkach i samkach dostaniemy w tą część ciała ktora znajduje się między biodrami a ty piszesz ze dostaniemy więcej chyba jesteś bardzo zle poinformowana Wikiti ech 
    DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    Wiki a co się stanie z żetonami uczniowskimi przepadna, zostana czy będa nie potrzebne. czy zostana zamienione?
    Zostaną wymienione na nową walutę
    edytowano 03.10.2019
    marek74 (PL1) powiedział(a):
    Wikiti podaj jeszcze, jak piszesz ze o wiele wiecej nagród będzie, ile czasówek w nomadzie czy samuraju dostaniemy po zmianach ???? 
    na testowym jasno było pokazane tylko po 50 sztuk - 1 h i 30 minutowych, a gdzie teraz mamy 265 szt pomijaczy 30 minutowych i 140 szt pomijaczy 1 h  czyli na nomkach i samkach dostaniemy w tą część ciała ktora znajduje się między biodrami a ty piszesz ze dostaniemy więcej chyba jesteś bardzo zle poinformowana Wikiti ech 
    Pamiętaj, nie wszystko co na testowym trafia na serwery główne
  • Wikiti powiedział(a):
       juz niedługo otwierają :))

Wikiti napisałaś ze nie wszystko z testowego trafia na serwery główne 

no właśnie nie wszystko ale jak już trafia to tak bardzo niekorzystnie dla gracza że zastanawiam się czy masz tego świadomość 
    prosta sprawa cieplarnia sprzed wieków wiesz ile na początku miało kosztować wybudowanie tegoż budynku?????? jeżeli wiesz to napisz może stwierdzę wtedy że faktycznie coś tam wiesz ????
    Wikiti napisałaś ze nie wszystko z testowego trafia na serwery główne 

no właśnie nie wszystko ale jak już trafia to tak bardzo niekorzystnie dla gracza że zastanawiam się czy masz tego świadomość 
    prosta sprawa cieplarnia sprzed wieków wiesz ile na początku miało kosztować wybudowanie tegoż budynku?????? jeżeli wiesz to napisz może stwierdzę wtedy że faktycznie coś tam wiesz ????
    Na wszystkich głównych naszych  serwerach są takie same ceny danych budynków ,więc proszę nie sugeruj się tym co jest na serwerze testowym

Pozdrawiam
    ja się pytałem ile pierwotnie miała kosztować cieplarnia a nie czy na serwerach miała byc różna cena no nic czytanie ze zrozumieniem ech !!!!
    NieMamToKradne (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):
       juz niedługo otwierają :))

tu byś Wojtek wrócił a nie po testowym się szlajasz ;)
    ja się pytałem ile pierwotnie miała kosztować cieplarnia a nie czy na serwerach miała byc różna cena no nic czytanie ze zrozumieniem ech !!!!
    Miała bym taką prośbę  czytaj ze zrozumieniem ,gdzie ja napisałam że cena miała być inna na różnych serwerach ?
    Cena jest na głównych serwerach identyczna ,A to co było na testowym ,to  już wcześniej wyjaśniłam , Proszę nie brać przykładu z serwera testowego,nie zawsze jest to samo na głównych serwerach
    i teraz jest zong bo przez chwile jak wprowadzali cieplarnię na głównych serwerach ta sama cena była co na testowym i dlatego ten budynek wybrałem do tego byś podała jaka pierwotna cena była 
    czytam ze zrozumieniem a ja nic nie pisałem o cenach na innych serwerach to twój wpis widnieje 

" Na wszystkich głównych naszych  serwerach są takie same ceny danych budynków ,więc proszę nie sugeruj się tym co jest na serwerze testowym " 

wiem ze nie wiesz jaka cena pierwotna była bo GGS przez jakiś niecały miesiąc na serwerach głównych trzymał tą cenę
    zresztą czy GGS chce nam grę ulepszyć poprawić by była fascynująca nowymi zmianami ??? wątpię bo jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o jedno o pieniądze 

a cieplarnia na samym początku miała kosztować na 1 poziom tylko 12 żetonów budowy !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • kula40 (PL1)kula40 (PL1) PL1 Posty: 65
    jak już jakieś zmiany chcecie robić to może odalibyście grosiki,beri na zieleni;))
  • kula40 (PL1) powiedział(a):
    jak już jakieś zmiany chcecie robić to może odalibyście grosiki,beri na zieleni;))
    Nie zapominaj o wybrzeżu i podziemiach ;) 
  • a ciernista to co...kamienie do kopania?
Sign In to comment.