Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Ruszajcie, aby odeprzeć najeźdźców!


Gold Coin Twój sen dobiega końca. Budzisz się w swej własnej komnacie, gdzie spokój poranka zostaje zakłócony przez królewskiego posłańca przepychającego się z pośpiechem pomiędzy strzegącymi cię sługami. Żądasz, aby poseł wyjaśnił swe zachowanie, lecz jedyną odpowiedzią, jaką otrzymujesz, jest pamflet opatrzony królewską pieczęcią. „Nie mamy na to czasu! Czytaj, Wasza Miłość!”, nalega posłaniec.  .  


Przełamujesz pieczęć i rozwijasz zwój, natrafiając na powitanie skreślone dłonią królewskiego skryby, Tuszopalca. Nie tracąc ani chwili, przystępujesz do lektury:

Czcigodny władco,

Wraz z uwolnieniem kosmicznego potencjału wyposażenia sprzed wieków nadeszła chwila, aby uderzyć na gnębiących nas najeźdźców z większą zajadłością aniżeli kiedykolwiek wcześniej. Zwołaj czym prędzej swe armie, gdyż wraz z pierwszymi promieniami jutrzenki musisz przystąpić do obrony naszej ojczyzny. Co więcej, z najnowszych doniesień naszych wiernych szpiegów wynika, iż nasi wrogowie są w posiadaniu skarbów, o których myśleliśmy, że bezpowrotnie zaginęły podczas wojen minionych wieków – oto legendarne złote i srebrne sztuki na nowo ujrzane zostały przez śmiertelników! 


Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej ich liczby! Możesz osiągnąć ten cel w toku realizacji ogólnie dostępnych i oczywistych zadań: Rabuj wojska najeźdźców, jak plemiona barbarzyńskich nomadów, legiony bezlitosnych Krwawych Kruków oraz innych złowrogich przybyszów, aby uzyskać pożądane sztuki! Powiada się jednak, że znacznie rzadsze sztuki złota można zdobyć w zamian za udział w długotrwałych uroczystościach, jak obchodzony właśnie Festiwal Lotosowego KrólaKról rozesłał już po okolicy swoich kamieniarzy i specjalistów, którzy w zamian za zdobyte sztuki złota i srebra zaoferują ci, ma się rozumieć, określone nagrody! 


Srebrny Sklep zapewni ci wojska oraz narzędzia dla twoich armii, materiały fuzyjne (mi.n. pył, katalizatory, dekoracje fuzyjne itp.), magiczne klepsydry umożliwiające naginanie czasu i rzeczywistości w celu przyśpieszania wznoszenia budynków, a także wiele, wiele więcej. A co najważniejsze: Twoje sztuki srebra będą mogły zostać wymienione na sztuki złota!


W Złotym Sklepie znajdziesz z kolei głównie unikalne elementy wyposażenia oraz pełne zestawy unikalnego wyposażenia. Znajdziesz tu jednak także elementy konstrukcyjne oraz dekoracje zodiaku, a czasami nawet i nagrody w postaci oddziałów oraz narzędzi.


W kwestii dostępnych ofert warto wspomnieć, że istnieje określony limit zakupu niektórych nagród w obu sklepach (dotyczy on np. wojsk), lecz nie martw się: Zapasy sklepowe są uzupełniane po upływie określonego czasu.


Ps..

Jak już przeczytałeś powyżej, obecnie wprowadzamy dużą zmianę w nagrodach za nasze wydarzenie. Tak jak ostatnio w przypadku naszego długoterminowego wydarzenia Miesięcznego, usuniemy nagrody ze wszystkich naszych wydarzeń i zastąpimy je walutą: Złote Kawałki. Zostaną one wymienione na specjalnym obozie  z nagrodami.

Wprowadzimy również Srebrne Kawałki, które zostaną przyznane w miejsce mniejszych poziomów osiągnięć.

Tabliczki i żetony pozostaną w grze, podobnie jak namioty, w których można je wydać. Wszystkie inne nagrody zostaną usunięte z małymi wyjątkami i zastąpione złotymi i srebrnymi monetami

Będziesz mógł wydawać monety zgromadzone na nagrody za nowe wydarzenie. Będzie ograniczenia ilości większości rzeczy, które możesz kupić.

Postęp nagród jest teraz liniowy, a nie jak  poprzedni, bardziej chaotyczny. Po przejściu drugiego poziomu nagród zdobędziesz wyższą łączną wartość nagród niż wcześniej.

Dla gracza na poziomie 60+ zostaną zmienione następujące wydarzenia:

    Obcy najeźdźcy
    Kruki
    Nomadowie
    Samuraj
    Berimond
    LTPE-Miesięczny


Ta zmiana nastąpi 8 października.

Komentarz

 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
  Udało mi się skonsultować z Game Teamem i wyjaśnić zmiany w jakie będą .


  ◘ Uczeń Kowalski zostanie ostatecznie usunięty. Jednak do tego czasu żetony będą wymienialne w stosunku 1: 1.
  ◘ Po usunięciu Ucznia Kowalskiego, co nastąpi za miesiąc lub dwa, wszystkie pozostałe żetony zostaną automatycznie zamienione na złote monety.
  ◘ Złoty Sklep będzie zawierał najważniejsze nagrody, głównie ozdoby, wyposażenie, nowe materiały, przedmioty wyglądu i niektóre relikwie.
  ◘ Srebrny sklep będzie zawierał tylko przedmioty eksploatacyjne.
  ◘ Będziesz mógł wymienić srebro na złoto i odwrotnie.
  ◘ Sklepy będą odświeżane co tydzień.
  ◘ Niektóre materiały eksploatacyjne zostały usunięte.
Sign In to comment.