Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja-Wrzesień 2019

W tym miejscu , można dyskutować na temat  tej  Aktualizacji

Pozdrawiam
Wikiti
«1

Komentarz

• DrPaulus (PL1)DrPaulus (PL1) PL1 Posty: 13
    edytowano 29.08.2019
    Pomijając 90% bzdur z opisu aktualizacji, rozumiem że zostanie dodane tylko kilka nowych skórek do budynków i parę elementów budynków? 
    NoE
  • A skąd brać te nowe elementy do tworzenia tych elementów budowy , bo tego chyba żeście zapomnieli dodać ;))) @Wikiti
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,091
    DrPaulus (PL1) powiedział(a):
    Pomijając 90% bzdur z opisu aktualizacji, rozumiem że zostanie dodane tylko kilka nowych skórek do budynków i parę elementów budynków? 
    Nie do końca tak jak piszesz,prosiła bym się dobrze wczytać, a na dniach będzie więcej informacji

Pozdrawiam
  • DrPaulus (PL1)DrPaulus (PL1) PL1 Posty: 13
    Wikiti powiedział(a):
    Nie do końca tak jak piszesz,prosiła bym się dobrze wczytać, a na dniach będzie więcej informacji

Pozdrawiam
    To czekam na konkrety, tylko proszę już bez historyjek o chłodzie, który wdarł się do wieży przez otwarte okiennice. 

A tak na marginesie: 2,75 mln złota za pierwszy poziom bonusu do żywności, to niezła sumka, ale jestem ciekawy ile kosztuje na ostatnim ;-) 

Pozdrawiam
    NoE
  • DrPaulus (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawiam
    To czekam na konkrety, tylko proszę już bez historyjek o chłodzie, który wdarł się do wieży przez otwarte okiennice. 

A tak na marginesie: 2,75 mln złota za pierwszy poziom bonusu do żywności, to niezła sumka, ale jestem ciekawy ile kosztuje na ostatnim ;-) 

Pozdrawiam
    15 mln trzeba wydać żeby mieć wszystkie 3 poziomy
  • mymol (PL1)mymol (PL1) PL1 Posty: 78
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawiam

Pozdrawiam
    Ja czekam kiedy wreszcie skończy się płacz i lament na tym forum
    "zlikwidować koalicje ustawą"
  • Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 35
    Czy przy okazji wprowadzenia nowych elementów budynków zespół nie zapomniał o czymś ? np o materiałach potrzebnych do ich wytworzenia ?
  • AD777 (PL1)AD777 (PL1) PL1 Posty: 23

gdzie widzicie tą premie za monety? bo nie mogę tego znaleźć

Slawko74 (PL1) powiedział(a):
    Czy przy okazji wprowadzenia nowych elementów budynków zespół nie zapomniał o czymś ? np o materiałach potrzebnych do ich wytworzenia ?
    Materiały będzie można zdobyć, już od przyszłego miesiąca

Pozdrawaim
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 134

No to mam pytanie: dlaczego na "to coś" nie działa element budynku "-% kosztów prowadzenia badań"???
    Skoro np. na koszt czerwonych tarcz działa "% kosztów zasobów na produkcję narzędzi"...
    Krzyśko @ pl 1
  • Mam takie pytanie skąd teraz wziość klejnoty o poziomie wyższym od 10 bo zadań to nich się zdobyć nie da, można by było zrobić nakładkę na obóz dają na max poziom 10 dowódców 
    Klejnoty cały czas są dostępne u sprzedawcy wyposażenia

Pozdrawiam
  • Aquilifer (PL1)Aquilifer (PL1) PL1 Posty: 36
    Krzyśko (PL1) powiedział(a):

No to mam pytanie: dlaczego na "to coś" nie działa element budynku "-% kosztów prowadzenia badań"???
    Skoro np. na koszt czerwonych tarcz działa "% kosztów zasobów na produkcję narzędzi"...
    Otóż to! Czyżby bug?
    I czy zostanie oddana różnica pomiędzy faktycznie zapłacone badanie a tym jak powinno być po obniżce?
    Aquilifer @ pl 1
  • DragonSlayer00 (PL1)DragonSlayer00 (PL1) PL1 Posty: 582
    edytowano 01.09.2019
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawaim
    jest nowy miesiąc więc jak można zdobyć materiały nowe?
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 134
    Już wiadomo: za żetony uczniowskie :(
    I te ceny...
    Przy okazji skasowali czas VIP za żetony uczniowskie :(:(:(
    Mały plusik za przesył zabawek między zamkami za jednym zamachem, a nie po 99 - niestety jedyny plusik...

P.S. Na badania na żywność sprzed wieków nadal nie działa nakładka na wieżę badacza :(
    Krzyśko @ pl 1
  • Napisalem w wczesniejszym wpisie ze nie biore udzialu w ewentach. Tak to jest prawda,ale mialem na mysli fakt ze nie musze w danym ewencie zdobywac glownej nagrody bo sie nie oplaca. Za wyjatkiem jednego ewentu a zatem zewnetrzne krainy . Zdobyte tam żetony budowy i ulepszen , mozna uzyc do budowy bardzo potrzebnych cieplarni, koszar, obozu . O innych ewentach szkoda pisac bo nie ma co. Duza wada aktualizacji jest cena nowych żolnierzy ktorych werbuje sie w koszarach na wyzszym poziomie. Pomysl jest trafny ale cena 
    to fatalny blad.Ceny nowego wojska moglaby byc tak mniej wiecej jak Kusznik Elitarnej Gwardi itp.takie ceny maja sens.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 35
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawaim
    Jest już połowa miesiąca i z tego co widzę to tych nowych materiałów nie można nigdzie zdobyć (chyba, że coś przeoczyłem).
    Tak wiem, że można je kupić za żetony ale... KUPIĆ to nie jest to samo co ZDOBYĆ.
    W związku z tym mam pytanie czy zespół GG Empire przewiduje możliwość ZDOBYWANIA tych nowych surowców w jakichś zadaniach czy ograniczy możliwość tylko do ich zakupu u mistrza kowalskiego ?

Pozdrawiam.
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawaim
    Jest już połowa miesiąca i z tego co widzę to tych nowych materiałów nie można nigdzie zdobyć (chyba, że coś przeoczyłem).
    Tak wiem, że można je kupić za żetony ale... KUPIĆ to nie jest to samo co ZDOBYĆ.
    W związku z tym mam pytanie czy zespół GG Empire przewiduje możliwość ZDOBYWANIA tych nowych surowców w jakichś zadaniach czy ograniczy możliwość tylko do ich zakupu u mistrza kowalskiego ?

Pozdrawiam.
    Hejka,
    Kiedyś surowce  można było zdobyć w miesięcznym, jak pewnie zauważyłeś teraz zdobywamy w nim żetony, a za nie można kupić to co  jest w danym momencie potrzebne

Pozdrawiam
Sign In to comment.