Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Przeglądarka Flash HTML5- Przewodnik

Przewodnik  po Flexit

Drodzy Panowie i Panie,

Jak większość z was może już wiedzieć, HTML5 będzie główną technologią, na której nie tylko nasza gra, ale wszystkie gry przeglądarkowe będą musiały przejść w niedalekiej przyszłości. Dlaczego o tym rozmawiamy? Cóż, dzięki jednej z najnowszych aktualizacji przeglądarki, przeglądarka - w naszym przykładzie przeglądarka Google Chrome - domyślnie blokuje Flash. Oznacza to, że musisz wykonać ręczną konfigurację przeglądarki między uruchomieniami przeglądarki. 


Oczywiście jesteśmy na to przygotowani i udzielimy wskazówek, jak nadal możesz grać w naszą grę we Flashu!

Flexit - przewodnik krok po kroku:

Jak widać po lewej stronie (na zrzucie ekranu) ten ekran dialogowy przywita Cię naszym skromnym Heroldem Lumbricusem i opcją wyboru „GRAJ”, aby zagrać w grę na HTML5 lub „GRAJ W

Jeśli rzeczywiście zdecydujesz się na grę we Flashu, musisz wykonać kroki od 1 do 4, które zostaną wyświetlone po lewej stronie tego postu (zaznaczone na zrzucie ekranu).


Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć ikonę puzzla, którą będziesz mógł znaleźć w prawym górnym rogu ekranu, tuż obok paska adresu (jest podświetlony w kroku „1 . ”z czerwonym kółkiem)

Kliknięcie ikony układanki spowoduje otwarcie okna dialogowego z informacją, że „Flash został zablokowany na tej stronie”. Jak pokazano na zrzucie ekranu (z czerwonym prostokątem), musisz teraz kliknąć ikonę „ZARZĄDZAJ”. 


Teraz krok „2.” Rozpocznie się.

Po kliknięciu ikony „ZARZĄDZAJ” przywitają Cię ustawienia przeglądarki. Tam musiałbyś przełączyć suwak (podświetlony czerwonym kółkiem) z wyłączonego na włączony (zmieni kolor na niebieski po włączeniu), jak pokazano na zrzucie ekranu w kroku 2.

Zrobiłeś to poprawnie? Dobra robota! Teraz przejdź do kroku „3.”.

Zamknij ustawienia, jak pokazano na zrzucie ekranu po lewej stronie, i wróć do Lumbricusa i okna dialogowego, które pokazuje „GRAJ W ADOBE FLASH”.

Prawie gotowe, tylko krok „4.” pozostał
Teraz wystarczy kliknąć „ZAGRAJ W ADOBE FLASH”, a następnie pojawi się ostatnia wiadomość z informacją, że empire.goodgamestudios.com chce „Uruchomić Flash”. Po prostu kliknij „ZEZWÓL”: Wykonałeś wszystkie niezbędne kroki, aby zagrać w naszą grę we Flashu!Sign In to comment.