[Dyskusja] Letnia Aktualizacja - Sierpień 2019

W tym miejscu , można dyskutować na temat  tej Aktualizacji

Pozdrawiam
Wikiti

«1

Komentarz

• OSTRZEŻENIE !!!!!!

TECHNIKUS I ZBROJOWNIA SĄ BUDYNKAMI KTÓRYCH NIE DA SIĘ USUNĄĆ OCZYWIŚCIE ŁASKAWI MODERATORZY NIE MOGLI O TYM UPRZEDZIĆ TAKŻE DOBRZE SIĘ ZASTANÓWCIE CZY CHCECIE
    Maciek
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Chciałbym serdecznie podziękować za brak informacji o planowanych aktualizacjach przynajemiej dzień wcześniej. To takie trudne? 
    Tak aby zaplanować o odpowiedniej godzinie polatanie po npc.. a nie potem wraca ktoś z pracy i dezercje liczy. 

grik1 @ pl 1
  • Somebody4 (PL1)Somebody4 (PL1) PL1 Posty: 16
    100 000 monet za pierwsze ulepszenie, które zwiększa efekt aż o +0,1% :D
    Somebody4 @ pl 1
  • kosar (PL1)kosar (PL1) PL1 Posty: 275
    powiem jedno , spodobało mi się bardzo że jest brak limitu w  wysyłaniu narzędzi , wkońcu coś dobrze i porzytycznego pierwszy raz od dawna ciesze się z aktualizacji 
  • wiec zapytam kiedy zamkniecie temat spamowania w trakcie trwania rozgrywki tzn          REKLAMY!
    premie do kupienia rubinow czego kolwiek byla sugestia zeby bylo to okienko po lewej lub prawej stronie ekranu. POD OKIENKIEM SUBSKRYPCJE JEST IDEALNE MIEJSCE I TAM MOGA SIE WYSWIETLAC REKLAMY NON STOP. !!!!
    ale nie psujcie rozgrywki.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Aleksos (PL1)Aleksos (PL1) PL1 Posty: 19
    brawo brawo jeszcze raz brawo  tym razem po raz enty została przeprowadzona kolejna aktualizacja tym razem w godzinach porannych bez zapowiedzi i bez zamrożenia magazynów co 70% graczy którzy pracują jak normalny człowiek zamknęło drogę do uzupełnienia  magazynów w żarcie na okres który będą w pracy co skutkowało dezercją u większości graczy prawie na każdym zamku. do tej pory nie ukazało się żadne info na ten temat , ciekawy jestem jak do tego podchodzi suport  bo na tą chwile wygląda tak jak by nic sie nie stało. wiekszość ludzi zaczyna prace od 7.00 a aktualka byla z tego co mi wiadomo do 7.30  i mam pytanie co teraz? kupic rubiny i dobić wojsko czy udajemy ze nic sie nie stało?

alek
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,085
    Witaj,
    Była informacja na forum, że błędnie wyświetla ranking w Lidze Królestwa, i że chcemy to naprawić jak najszybciej ,
    Wystarczy czytać oficjalne ogłoszenia

Pozdrawiam

• AdamUser2 (PL1)AdamUser2 (PL1) PL1 Posty: 55
    Hmm (jak najszybciej)  dobre hehe    Kiedyś to była podawana konkretna data   i godzina  od której mniej więcej można się spodziewać aktualki. 
    Chyba do wróżbity Macieja trzeba będzie zacząć chodzić    Tu wszystko podawane jest w opóźnieniem       
    ,,Termin,, Jak najszybciej można rozumieć na kilka sposobów i nie było to określone dziś rano czy za miesiąc   jak gram w tą grę  przez tyle lat zawsze była podawana chociaż data powiedzmy że dziś 07.08.... w godzinach takich i takich i człowiek się naszykował a tu ni z gruszki ni z pietruszki pyk z zaskoczenia z samego ranna i masz ci babo placek dzięki temu można poatakować teraz ale zmienoksztaltnych i to resztkami bo wojo zwiało :) nawet nie było zamrożenia magazynów . chciał bym się dowiedzieć kto za to jest odpowiedzialny??? i do kogo w tej sprawie pisać  bo bardzo dobrze wiem ze na zagranicznych serwerach  taka informacja o naprawie błędu się pojawiła. wiec z pełnym szacunkiem  ale gracze powinni być traktowani feer , ba na tą chwile części graczom  droga do dalszej rozgrywki została zamknięta  na parę dni a po prostu reszta musi kupić kopkę rubinów żeby dokupić woja.  i koło się zamyka albo płacisz kasę albo nie grasz:)
    Na każdym serwerze była ta sama informacja , podana w tym samym czasie

Pozdrawiam
  • AdamUser2 (PL1)AdamUser2 (PL1) PL1 Posty: 55
    Może i było podana     ale   ( jak najszybciej )   to może być teraz  jutro albo z miesiąc  tak jak kolega wyżej napisał.
    Pewnie jesteś poinformowana co ma się wydarzyć  w najbliższych  dniach to może warto to przekazać graczom trochę wcześniej   przynajmniej z datą kiedy ma się odbyć ta aktualka 
    odnoszę się do tematu wyżej bo dostałem odpowiedz  że wszędzie taka sama informacja była podana i tu sie nie zgodzę bo tak jak pisałem  gdzie indziej  ostrzegli graczy a dla niedowiarków  i naszych moderatorów proszę o zapoznanie się z scrinem 

po niemiecku    http://prntscr.com/opo0cq

po polsku jak by  ktoś miał problem     https://prnt.sc/opnzwv

można napisać wcześniej ? jak widać można  wiec ewidentne zaniechanie naszego forum i my za to mamy płacić w postaci straty ????

myślę ze już nie będą potrzebne scriny z innych serwerów bo wystarczy zapytać innych moderatorów po przez aplikacje slack  :)   lub skontaktować się z główną siedzibą GGS=u również za pośrednictwem slacka
    edytowano 07.08.2019
    Aleksos (PL1) powiedział(a):
    odnoszę się do tematu wyżej bo dostałem odpowiedz  że wszędzie taka sama informacja była podana i tu sie nie zgodzę bo tak jak pisałem  gdzie indziej  ostrzegli graczy a dla niedowiarków  i naszych moderatorów proszę o zapoznanie się z scrinem 

po niemiecku    http://prntscr.com/opo0cq

po polsku jak by  ktoś miał problem     https://prnt.sc/opnzwv

można napisać wcześniej ? jak widać można  wiec ewidentne zaniechanie naszego forum i my za to mamy płacić w postaci straty ????

myślę ze już nie będą potrzebne scriny z innych serwerów bo wystarczy zapytać innych moderatorów po przez aplikacje slack  :)   lub skontaktować się z główną siedzibą GGS=u również za pośrednictwem slacka

Oj Aleksos  :)
    Radzę spojrzeć na daty tych twoich SS i proszę zapoznać się z naszym Forum .

ps. i proszę nie siać zamętu
    z uszanowaniem  dobrze wiesz kiedy byla tam aktualka i ja tez dobrze wiem wiec to nie jest sianie zametu  tylko czysta prawda  :)  

pozdrawiam

Tak jak już wyżej wspomniałam, jak już wrzucasz ss z innego forum , zapoznaj się z datą danej informacji, oraz sprawdź w przyszłości czy ta sama informacja , z tą samą datą nie widnieje ,już na naszym forum :)
    Dodam po raz ostatni te same informacje znajdują się na wszystkich naszych serwerach

ps. kolejne ciągnięcie tego tematu uznam za spam ,

Pozdrawiam
  • Nagrody z  eidolion żywiołow może pokażecie jak wyglądają ten wyglądy na zamkach bo nie wiem czy warto po to się fatygować jak brzydko będzie wyglądać
  • nie czepiajcie sie moderatora

przecie musi pisac co pisze

nawet jesli zna prawde i mysli inaczej niz pisze...

jednak założe sie ze nie zna bólu zwiazanego z olewaniem nas przes Giees....zapierniczania ekranu "reklamami" kiedy chcemy pograc a nie zamykac 8 okienek co pol godziny(przesadzam ;) ale fajnie brzmi )

...a te aktualki z partyzanta,dezercje z tego powodu,masa bledow w grze to już jak z książek Kinga sie porobiło...

Co do technikusa....o ktorym ktos wspomniał...nie przesadzajmy

to ze podnosi po jednej dziesiatej proccenta jest ok...A co chcecie od razu po 100% ???

Tak samo ilosc monet....trzeba grac i zbierac a nie pitolic :)))))

Młodziak @ pl 1
  • Oli52 (PL1)Oli52 (PL1) PL1 Posty: 6
    Na temat tej aktualizacji i wcześniejszych ; Osobiście gęba mi się śmieje ,że wreszcie coś się dzieje.Natomiast bardzo mnie smuci ,że dzisiaj w naszym sojuszu grający napisał ,że tą grę porzuci  ,i aż strach mnie obleciał ponury i zaczyna boleć głowa ,bo w miesiącu przestała grać z dwudziestu siedmiu -aż  trzynastu czyli połowa .Dlaczego odchodzą czytałem na czacie ,na pewno i Wyście się domyślacie ,ale o tym może już potem,ponieważ mówienie jest srebrem ,za to milczenie złotem .
  • marek74 (PL1)marek74 (PL1) PL1 Posty: 40
    kolejna aktualizacja i w złotym papierku wielkie G..... mam się cieszyć ze teraz jeden rodzaj maszynek mogę przesłać z zamku do zamku bez limitu ???? gram sporo czasu w tą grę to takie udogodnienie powinno byc juz dawno zrobione, kiedyś była mowa że wojo leczone za rubiny nie będzie do szpitala trafiać i co ??? temat chyba około 3 letni i jakze pewnie informatycy GGSu pracują baaardzo ciężko tylko nad czym ???? a no na tym jak wprowadzić kolejne budynki za żetony budowy i ulepszeń których mamy jak na lekarstwo. Zastanawiam się dlaczego zbrojownia nowy budynek ma tylko 20 poziomów przecież jakby było 100 poziomów czy to coś by zmieniło ????
    co rusz ktoś pisze "gra umiera" i  to jest prawda widać po mapie jak umiera tylko jest to agonia powolna, bo ile ta gra daje np. nowo zaczynającym graczom ??? jak zaczynają grac nowi gracze to wiadomo pałętają się po szkółkach gdzie rozwój jest mierny i jeżeli dynamiki gra nie ma to jak szybko zaczął grę tak szybko kończy a jak już ktoś wdepnie w 70 lvl to tak jakby wszedł w gęsty las i wtedy widać ile ta gra daje takim graczom wszystkiego takim graczom brakuje narzędzi dowódców kasztelanów i myśli taki gracz jak tu dojść do 800 legendarnego 
    i jeszcze jedna sprawa kiedy w koncu będziemy dostawać zamki obcych czy kruków powyżej 5k kiedy kiedy kiedy ???? bo na serwerze niemiecki aż miło popatrzec jak gracze chwalą się raportami po atakach na zamki kruków czy obcych 8 k, a my na PL1 ??? dostałem a jakże  już 2 zamki kruka po 312 woja masakra powiem szczerze chęci do gry mam zerowe jeszcze ta grupa ludzi co są w soju jakoś trzymają mnie przed zakonczeniem grania 

sugestie
    1. co z legendarnymi poziomami kruków i obcych
    2. co z leczeniem woja rubinowego by nie trafiało do szpitala
    3. by GGS wprowadził np. za kazdy jeden atak ewentowy zdobywalibyśmy 1 żeton budowy i 2 żetony ulepszeń 
  • RudaRuda Moderator Posty: 317
    Wiem, że większość lubi w wątkach o aktualizacjach wylewać swoje żale, więc ujmę to w punktach:
    1. Oficjalnych ogłoszeń nie możemy zamieścić wcześniej niż na innych forach (czasem mamy widełki 30 minut na tłumaczenie i/lub ewentualne poprawki przed publikacją). Więc jak sami widzicie czasem dowiadujemy się o aktualizacji/przerwie czy czymkolwiek innym na chwilę przed Wami. I o to nie miejcie do nas pretensji.
    2. Wszelkie uwagi (zwłaszcza o bugach i sprawach pilnych) przekazujemy na bieżąco Zespołowi. To czy i kiedy się tym zajmą nie zależy od nas.
    3. Krytyka (konstruktywna zwłaszcza) i wylewanie żali mają swoje miejsce na forum i tam proszę ją zamieszczać (tu jest spamem). W dyskusjach na temat aktualizacji prosimy o konkrety, które możemy przekazać zespołowi (co jest dobre, co złe, czy występują błędy i jakie). Serio, po odsianiu wpisów na temat jak to nas ignorują, niewiele zostaje nam do przekazania. Im więcej tu napiszecie konkretów, tym szybciej i lepiej będzie działać komunikacja pomiędzy Wami a Zespołem.

Z góry dzięki za zrozumienie. Ruda
Sign In to comment.