Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Letnia Aktualizacja - Sierpień 2019

W tym miejscu , można dyskutować na temat  tej Aktualizacji

Pozdrawiam
Wikiti

«1

Komentarz

• Ciamajda02 (PL1)Ciamajda02 (PL1) PL1 Posty: 116
    OSTRZEŻENIE !!!!!!

TECHNIKUS I ZBROJOWNIA SĄ BUDYNKAMI KTÓRYCH NIE DA SIĘ USUNĄĆ OCZYWIŚCIE ŁASKAWI MODERATORZY NIE MOGLI O TYM UPRZEDZIĆ TAKŻE DOBRZE SIĘ ZASTANÓWCIE CZY CHCECIE
    Kacperek ;)
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Chciałbym serdecznie podziękować za brak informacji o planowanych aktualizacjach przynajemiej dzień wcześniej. To takie trudne? 
    Tak aby zaplanować o odpowiedniej godzinie polatanie po npc.. a nie potem wraca ktoś z pracy i dezercje liczy. 

grik1 @ pl 1
  • Somebody4 (PL1)Somebody4 (PL1) PL1 Posty: 34
    100 000 monet za pierwsze ulepszenie, które zwiększa efekt aż o +0,1% :D
    Somebody4 @ pl 1
  • kosar (PL1)kosar (PL1) PL1 Posty: 674
    powiem jedno , spodobało mi się bardzo że jest brak limitu w  wysyłaniu narzędzi , wkońcu coś dobrze i porzytycznego pierwszy raz od dawna ciesze się z aktualizacji 
  • wiec zapytam kiedy zamkniecie temat spamowania w trakcie trwania rozgrywki tzn          REKLAMY!
    premie do kupienia rubinow czego kolwiek byla sugestia zeby bylo to okienko po lewej lub prawej stronie ekranu. POD OKIENKIEM SUBSKRYPCJE JEST IDEALNE MIEJSCE I TAM MOGA SIE WYSWIETLAC REKLAMY NON STOP. !!!!
    ale nie psujcie rozgrywki.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Aleksos (PL1)Aleksos (PL1) PL1 Posty: 20
    brawo brawo jeszcze raz brawo  tym razem po raz enty została przeprowadzona kolejna aktualizacja tym razem w godzinach porannych bez zapowiedzi i bez zamrożenia magazynów co 70% graczy którzy pracują jak normalny człowiek zamknęło drogę do uzupełnienia  magazynów w żarcie na okres który będą w pracy co skutkowało dezercją u większości graczy prawie na każdym zamku. do tej pory nie ukazało się żadne info na ten temat , ciekawy jestem jak do tego podchodzi suport  bo na tą chwile wygląda tak jak by nic sie nie stało. wiekszość ludzi zaczyna prace od 7.00 a aktualka byla z tego co mi wiadomo do 7.30  i mam pytanie co teraz? kupic rubiny i dobić wojsko czy udajemy ze nic sie nie stało?

alek
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    Witaj,
    Była informacja na forum, że błędnie wyświetla ranking w Lidze Królestwa, i że chcemy to naprawić jak najszybciej ,
    Wystarczy czytać oficjalne ogłoszenia

Pozdrawiam

• AdamUser2 (PL1)AdamUser2 (PL1) PL1 Posty: 55
    Hmm (jak najszybciej)  dobre hehe    Kiedyś to była podawana konkretna data   i godzina  od której mniej więcej można się spodziewać aktualki. 
    Chyba do wróżbity Macieja trzeba będzie zacząć chodzić    Tu wszystko podawane jest w opóźnieniem       
    ,,Termin,, Jak najszybciej można rozumieć na kilka sposobów i nie było to określone dziś rano czy za miesiąc   jak gram w tą grę  przez tyle lat zawsze była podawana chociaż data powiedzmy że dziś 07.08.... w godzinach takich i takich i człowiek się naszykował a tu ni z gruszki ni z pietruszki pyk z zaskoczenia z samego ranna i masz ci babo placek dzięki temu można poatakować teraz ale zmienoksztaltnych i to resztkami bo wojo zwiało :) nawet nie było zamrożenia magazynów . chciał bym się dowiedzieć kto za to jest odpowiedzialny??? i do kogo w tej sprawie pisać  bo bardzo dobrze wiem ze na zagranicznych serwerach  taka informacja o naprawie błędu się pojawiła. wiec z pełnym szacunkiem  ale gracze powinni być traktowani feer , ba na tą chwile części graczom  droga do dalszej rozgrywki została zamknięta  na parę dni a po prostu reszta musi kupić kopkę rubinów żeby dokupić woja.  i koło się zamyka albo płacisz kasę albo nie grasz:)
    Na każdym serwerze była ta sama informacja , podana w tym samym czasie

Pozdrawiam
  • AdamUser2 (PL1)AdamUser2 (PL1) PL1 Posty: 55
    Może i było podana     ale   ( jak najszybciej )   to może być teraz  jutro albo z miesiąc  tak jak kolega wyżej napisał.
    Pewnie jesteś poinformowana co ma się wydarzyć  w najbliższych  dniach to może warto to przekazać graczom trochę wcześniej   przynajmniej z datą kiedy ma się odbyć ta aktualka 
    odnoszę się do tematu wyżej bo dostałem odpowiedz  że wszędzie taka sama informacja była podana i tu sie nie zgodzę bo tak jak pisałem  gdzie indziej  ostrzegli graczy a dla niedowiarków  i naszych moderatorów proszę o zapoznanie się z scrinem 

po niemiecku    http://prntscr.com/opo0cq

po polsku jak by  ktoś miał problem     https://prnt.sc/opnzwv

można napisać wcześniej ? jak widać można  wiec ewidentne zaniechanie naszego forum i my za to mamy płacić w postaci straty ????

myślę ze już nie będą potrzebne scriny z innych serwerów bo wystarczy zapytać innych moderatorów po przez aplikacje slack  :)   lub skontaktować się z główną siedzibą GGS=u również za pośrednictwem slacka
    edytowano 07.08.2019
    Aleksos (PL1) powiedział(a):
    odnoszę się do tematu wyżej bo dostałem odpowiedz  że wszędzie taka sama informacja była podana i tu sie nie zgodzę bo tak jak pisałem  gdzie indziej  ostrzegli graczy a dla niedowiarków  i naszych moderatorów proszę o zapoznanie się z scrinem 

po niemiecku    http://prntscr.com/opo0cq

po polsku jak by  ktoś miał problem     https://prnt.sc/opnzwv

można napisać wcześniej ? jak widać można  wiec ewidentne zaniechanie naszego forum i my za to mamy płacić w postaci straty ????

myślę ze już nie będą potrzebne scriny z innych serwerów bo wystarczy zapytać innych moderatorów po przez aplikacje slack  :)   lub skontaktować się z główną siedzibą GGS=u również za pośrednictwem slacka

Oj Aleksos  :)
    Radzę spojrzeć na daty tych twoich SS i proszę zapoznać się z naszym Forum .

ps. i proszę nie siać zamętu
    z uszanowaniem  dobrze wiesz kiedy byla tam aktualka i ja tez dobrze wiem wiec to nie jest sianie zametu  tylko czysta prawda  :)  

pozdrawiam

Tak jak już wyżej wspomniałam, jak już wrzucasz ss z innego forum , zapoznaj się z datą danej informacji, oraz sprawdź w przyszłości czy ta sama informacja , z tą samą datą nie widnieje ,już na naszym forum :)
    Dodam po raz ostatni te same informacje znajdują się na wszystkich naszych serwerach

ps. kolejne ciągnięcie tego tematu uznam za spam ,

Pozdrawiam
  • Nagrody z  eidolion żywiołow może pokażecie jak wyglądają ten wyglądy na zamkach bo nie wiem czy warto po to się fatygować jak brzydko będzie wyglądać
  • Młodziak (PL1)Młodziak (PL1) PL1 Posty: 16

nie czepiajcie sie moderatora

przecie musi pisac co pisze

nawet jesli zna prawde i mysli inaczej niz pisze...

jednak założe sie ze nie zna bólu zwiazanego z olewaniem nas przes Giees....zapierniczania ekranu "reklamami" kiedy chcemy pograc a nie zamykac 8 okienek co pol godziny(przesadzam ;) ale fajnie brzmi )

...a te aktualki z partyzanta,dezercje z tego powodu,masa bledow w grze to już jak z książek Kinga sie porobiło...

Co do technikusa....o ktorym ktos wspomniał...nie przesadzajmy

to ze podnosi po jednej dziesiatej proccenta jest ok...A co chcecie od razu po 100% ???

Tak samo ilosc monet....trzeba grac i zbierac a nie pitolic :)))))

Młodziak @ pl 1
  • Oli52 (PL1)Oli52 (PL1) PL1 Posty: 6
    Na temat tej aktualizacji i wcześniejszych ; Osobiście gęba mi się śmieje ,że wreszcie coś się dzieje.Natomiast bardzo mnie smuci ,że dzisiaj w naszym sojuszu grający napisał ,że tą grę porzuci  ,i aż strach mnie obleciał ponury i zaczyna boleć głowa ,bo w miesiącu przestała grać z dwudziestu siedmiu -aż  trzynastu czyli połowa .Dlaczego odchodzą czytałem na czacie ,na pewno i Wyście się domyślacie ,ale o tym może już potem,ponieważ mówienie jest srebrem ,za to milczenie złotem .
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    Wiem, że większość lubi w wątkach o aktualizacjach wylewać swoje żale, więc ujmę to w punktach:
    1. Oficjalnych ogłoszeń nie możemy zamieścić wcześniej niż na innych forach (czasem mamy widełki 30 minut na tłumaczenie i/lub ewentualne poprawki przed publikacją). Więc jak sami widzicie czasem dowiadujemy się o aktualizacji/przerwie czy czymkolwiek innym na chwilę przed Wami. I o to nie miejcie do nas pretensji.
    2. Wszelkie uwagi (zwłaszcza o bugach i sprawach pilnych) przekazujemy na bieżąco Zespołowi. To czy i kiedy się tym zajmą nie zależy od nas.
    3. Krytyka (konstruktywna zwłaszcza) i wylewanie żali mają swoje miejsce na forum i tam proszę ją zamieszczać (tu jest spamem). W dyskusjach na temat aktualizacji prosimy o konkrety, które możemy przekazać zespołowi (co jest dobre, co złe, czy występują błędy i jakie). Serio, po odsianiu wpisów na temat jak to nas ignorują, niewiele zostaje nam do przekazania. Im więcej tu napiszecie konkretów, tym szybciej i lepiej będzie działać komunikacja pomiędzy Wami a Zespołem.

Z góry dzięki za zrozumienie. Ruda
Sign In to comment.