Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Aktualizacja - Sierpień 2019

WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
edytowano 05.08.2019 w Oficjalne OgłoszeniaOtoczony przez członków Rady Wojennej król zasiada za wielkim stołem, aby omówić wyzwania, które stoją przed jego krainą. Barbarzyńskie hordy najeźdźców stają się z każdym dniem coraz bardziej zaciekłe, zaś ostatnio zyskały nowego sojusznika – złowrogich daimyo. Kuźnie pracują całe dnie i noce, wytwarzając najpotężniejsze artefakty wojenne, nowe wynalazki zwane wyposażeniem sprzed wieków... Czy jednak wystarczy to, aby powstrzymać wzbierającą falę mroku i nienawiści? 

Naraz z głuchym łoskotem otwarte zostają ciężkie, dębowe wrota komnaty. „Cóż to za gość nieproszony waży się zakłócić to tajemne spotkanie?”, krzyczy król. „Taki to gość, co widział rzeczy, o którym nie śniło się waszmościom. Widzę bowiem nie tylko to, czym artefakty sprzed wieków są obecnie. Ujrzałem to, czy mogą się stać. Powróciłem, aby podzielić się moją wiedzą z łaskawym władcą, gdyż to właśnie nauka i inżynieria pomogą nam przetrwać tę oto godzinę mroku, zesłaną przez naszych wrogów!”, odpowiada przybyły. 

Następnie nachyla się nad stołem i rozpościera na nim połacie niezliczonych zwojów i planów, które prezentuje królowi i Radzie. Fantastyczne projekty alchemicznych i mechanicznych urządzeń wprawiają zebranych w osłupienie. Zaprezentowane pomysły onieśmielają swoją złożonością, lecz mogą stanowić jedyny sposób na odpędzenie najeźdźców. 

Niech więc tak będzie. „Oświeć nas swoją wiedzą, starcze!”, rzecze król Eryk.  

Plan 01842490 – Kod: Technikus

Technikus – Specyfikacja:

„Mój wynalazek musi być przystępny jak każdy inny budynek. Władcy i damy uzyskają możliwość wzniesienia budynku technikusa w taki sam sposób, jak w przypadku budowy innych struktur – w obrębie zamku!“

 •  „Dzięki temu budynkowi będzie można ulepszać artefakty sprzed wieków za pomocą okruchów sprzed wieków, lecz działanie to będzie dostępne wyłącznie dla oficerów o najwyższych stopniach. Zwiększanie ogólnej potęgi artefaktów sprzed wieków to jednakowoż nie jedyna korzyść, na którą mogą liczyć władcy i damy.. Nie, nie, nie! Zwiększona zostanie bowiem także liczba odłamków uzyskiwanych w drodze demontażu obiektów sprzed wieków na części! Och, zadbam też, aby ulepszenia były możliwe dla wszelkiego rodzaju przedmiotów sprzed wieków: wyposażenia, bohaterów i klejnotów! Eureka!“ 
 • „Zaraz, zaraz... Potrzeba nam czegoś do zasilenia ulepszeń tego budynku… Zasoby królestwa powinny wystarczyć do pierwszych etapów rozbudowy tego obiektu. Do najbardziej zaawansowanych ulepszeń będziemy potrzebować jednak żetonów budowy i ulepszeń!“ 

 

Plan 095471 – Kod: Zbrojownia

Zbrojownia – Specyfikacja:

 • „Nasi władcy i damy potrzebują więcej miejsca dla swoich nowych i ulepszonych artefaktów sprzed wieków. Jeden z moich najnowszych wynalazków, budynek sprzed wieków, stanowi doskonały dodatek do toczonych kampanii wojennych: zbrojownia zapewnia miejsce na przechowywanie większych ilości wyposażenia i klejnotów. To arcyważne w tych niebezpiecznych czasach!“
 • „Zawsze spoglądam w przyszłość, toteż zadbałem, aby budynek ten można było ulepszać za pomocą żetonów konstrukcji i budowy. Oznacza to, że im więcej ulepszeń zostanie zastosowanych wobec tego budynku, tym więcej przestrzeni magazynowej na klejnoty i wyposażenie będzie oferował on naszym damom i władcom!“  
 • "Nasi najskuteczniejsi oficerowie będą mogli wybudować zbrojownię, począwszy od 30. rangi wojskowej!“ 

Magiczna Metamorfoza – Sierpień 2019


Magiczna metamorfoza w tym miesiącu przynosi władcom i damom poszarpany bastion, który skąpany został we krwi... A raczej w przypominającej krew, szkarłatnej substancji! Magiczna metamorfoza odmieni też oblicze naszych głównych zamków i przekształci niektóre z budynków w ich piracko-korsarskie odpowiedniki. Yaarrrr! 


Dodatkowe orzeczenia królewskie

Ponadto, król Eryk proklamuje niniejszym wejście w życie następujących praw: 
 • Przenoszenie magazynowanych narzędzi – liczba przenoszonych narzędzi jest teraz nieograniczona! 
 • Pomimo sprzeciwów obrońców przyrody zezwala się poddanym żyjącym na tych terenach na niszczenie wierzb doświadczenia. 
 • Władcy i damy mogą teraz bezpośrednio wybierać dowódcę lub kasztelana za pomocą pojedynczego kliknięcia (z racji, iż możliwa jest zmiana z pierwszego na ostatniego i na odwrót). Co więcej, kliknięcie na strzałkę wyboru po prawej stronie wyświetla teraz kolejnych 10 dowódców lub kasztelanów (a nie tylko jednego, jak miało to miejsce do tej pory). 
 • Drobne zmiany pojawią się też w obrębie panelu informacji i panelu akcji interfejsu użytkownika naszej gry. Podczas, gdy wcześniej należało klikać kolejne ikony w celu rozwinięcia drugiej warstwy przycisków interfejsu użytkownika, teraz wystarczy zatrzymać kursor myszy nad pożądanym elementem, a chwilę potem – za sprawą magii i inżynierii – stosowna warstwa zostanie rozwinięta bez potrzeby żadnego klikania.  Zwracamy też uwagę, że przyciski panelu akcji, tj. „budowa”, „werbunek” oraz „przegląd zamku”, a także przyciski panelu informacji, tj. „przechowalnia” oraz „podsumowanie klasyfikacji”, zostały przeniesione na warstwę główną interfejsu użytkownika. Modyfikacje te powinny umożliwić jeszcze szybszy dostęp do tych funkcji.

via GIPHY

Komentarz

 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311

  Drodzy Panowie, drogie Panie,

  Król Eric ogłasza ponadto, że ten bieg powinien również doświadczyć następujących ulepszeń:

       Dostosowania do odpowiedniego sklepu z wydarzeniami: obniżono ceny różnych przedmiotów, a także uwzględniono dodatkowe i nowe nagrody

       Wzmocnienia sojuszu będą cechować się większą elastycznością

       Bugfix: medale liczone do punktów bushido

       Bugfix: Jeden stracił tryb pokojowy po ataku

  Odtąd dodatkowe ulepszenia zostaną ogłoszone w odpowiednich ogłoszeniach o wydarzeniach.

  Z poważaniem,
  Twój Zespół Empire
 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
  edytowano 07.08.2019
  Badamy błąd, który obecnie wpływa na użycie naszego nowego budynku Technikus w wersji Flash gry:
  Uaktualnienie wyposażenia techikus nie jest obecnie możliwe w wersji Flash gry.

  Jednak aktualizacja sprzętu relikwii za pomocą Technikus jest możliwa poprzez przejście do wersji HTML5 (gdzie działa dobrze).

  Naprawimy ten błąd we Flashu tak szybko, jak to możliwe, ale obecnie nadal badamy. Skontaktujemy się z Tobą ponownie, gdy tylko zostanie znalezione rozwiązanie tego problemu.


  Błąd powinien również zostać naprawiony w ciągu następnych 10–15 minut. Tutaj nie powinno dojść do przestojów. Możesz więc po prostu ponownie załadować grę, a dzięki szybkiej poprawce nie powinieneś już więcej napotykać tego błędu.
  Z poważaniem,
  Twój zespół Empire

  Post edited by Wikiti on
 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311

  Dziennik naprawy błędów: 

  • Konstrukcje: Gracze napotykali problemy podczas próby budowania konstrukcji na placówkach, nie posiadając placu budowy w głównym zamku. 
  • Narzędzia: Funkcja „przeciągnij i upuść” dla narzędzi do stacjonowania nie działała poprawnie i otworzyła pełną listę narzędzi, zamiast tylko pokazywać kwotę dla wybranego. 
  • Inwazja Samurai / Daimyo : „Kary” za opuszczenie sojuszu nie były wystarczająco jasne (nie możesz ponownie wejść na wydarzenie, jeśli opuścisz sojusz). 
  • Inwazja Samurai / Daimyo : Medale Samurai nie liczyły się do punktów bushido. 
  • Samurai Invasion/Daimyo Event: Po zakończeniu wydarzenia można było rzucać wyzwanie zamkom Daimyo
  • Ekwipunek: klejnoty zgubiły się, gdy magazyn klejnotów były pełny
  • Zewnętrzne Krainy: Codzienne zadania nie były pokazywane graczom


Sign In to comment.