Strona główna Wasze pytania do gry

Ewent Miesięczny

Wprowadziliście żetony zamiast normalnych nagród które opłacały się 100x bardziej niż to coś...
Wcześniej za cały miesięczny był dowódca lub kasztan i nagrody.Teraz mamy wybór wydania trudno zarobionych żetonów na wiele nagród, tylko to jest tak nie opłacalna wymiana, że po prostu brak słów :astonished: . Za jeden dzień premium trzeba wydać 100 żetonów porażka jakaś :disappointed: . Ale można kupić boostery maszynki itd. Jak jeszcze kiedyś można było cisnąć nomada czy kruka bez ograniczeń (po prostu nie brakowało maszynek) to teraz jest bez wydawania pieniędzy nie możliwe :rage: Gdyby pozyskiwanie żetonów było kilka razy większe miało by to jakiś sens ale w obecnym stanie to kabaret, a nie gra..... Geniusze w GGS pomyśleli ograniczmy zdobywanie nagród za free. Niech gracze dostają mniej wszystkiego aby ,,Gra była bardziej urozmaicona, żeby gracz mógł się cieszyć bardziej z gry,, No nieźle niech gracz wydaje pieniądze aby mógł normalnie grać hahah pay2win 100%. Więc mam pytanie czy do g.... na miesięcznym zostanie zmienione czy nadal gra będzie dążyć do upadku bo to wam się na prawdę udaje gratulacje :wink: Za cały ewent otrzymujemy 9400 punktów (jeśli się nie pomyliłem) Przy czym kupno dowódcy chochlika lodu wynosi 12 600 żetonów i jest to jeden z tańszych, i nie wspominam jeszcze o tym, że dostawaliśmy maszynki po drodze wbijając dowódce lub kasztelana. Jeśli geniusz który wymyśla taki system aby zabierać graczom praktycznie radość z gry niech nie zajmuje się tworzeniem czego kolwiek.... :expressionless: 
Nowi gracze nie przychodzą starzy odchodzą ale GGS tego nie widzi bo po co lepiej psuć grę bo lepiej :angry:
Tyle ode mnie 

Komentarz

Sign In to comment.