Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Przewodnik po wydarzeniach: "Legion Daimyo"

Legion Daimyo

Legion Daimyo jest dodatkiem do Inwazji Samurai. Istnieją dwie przesłanki do wzięcia udziału, ale musisz osiągnąć poziom siedemdziesiąty i będziesz musiał być w sojuszu.

Po pierwszym uruchomieniu tego wydarzenia zobaczysz cztery zamki daimyo i cztery Okręgi miejskie. Twoim zadaniem jest obrona miasteczek przed Legionem Daimyo, a także atakowanie ich zamków.

Początkowy poziom trudności tego wydarzenia jest dość wysoki. Rangi wrogów w Legionie Daimyo będą mieli taką samą trudność, jak najwyżsi w Inwazji Samurajów. Bądź przygotowanym!

Okręgi Miejskie:


Będziesz musiał wysłać oddziały z zamków, aby bronić miasteczek. Musisz jednak utrzymać wyraźną linię zaopatrzenia dla każdej miejscowości. Dlatego możliwe jest tylko wysyłanie żołnierzy z jednego zamku do miasteczka. Twoi żołnierze nie będą musieli długo jeździć do nich, w rzeczywistości dotrą tam natychmiast. Narzędzia nie trzeba nawet wysyłać. Narzędzia w głównym zamku są również dostępne do użytku w okręgach miejskich.

Miasteczka są klasyfikowane od jednego do czterech. Im wyższa ranga miasteczka, tym trudniejszy będzie atak. Dlatego upewnij się, że obsadziłeś ich odpowiednio, zwracając dużą uwagę na to, dokąd zmierzają żołnierze.

Miasteczka wyrównają się do skutecznej obrony. Zdobędziesz Medale Samurajów na podstawie poziomu miasteczka i jego rangi. Gdy już zdobędziesz wystarczającą liczbę punktów Samuraja, wtedy miasto wyrówna się za ciebie. To z kolei powoduje wzrost trudności z powodu zmian w jednostkach i statystykach dowódcy.

Teraz, gdy obsadziłeś miasto wojskiem, będziesz mógł naśmiewać się z zamków Daimyo, by cię zaatakowali. Jak wspomniałem wcześniej, będą trudne, więc bądźcie przygotowani. Gdy wojska Daimyo zostaną pokonane, nie będziesz w stanie się z nich  drwić. Będzie czas odnowienia, który wzrośnie w zależności od rangi zamku.

Ostatnie słowo na temat Miasteczek nie są potężnym zamkiem i fortecą i jako takie istnieje ścisłe ograniczenie liczby żołnierzy, którzy mogą ich faktycznie bronić. wieże mają maksymalną liczbę żołnierzy, które mogą tam stacjonować.

Zamki:


Czując się odważnie, na pewno jesteście, jeśli zamierzacie doprowadzić walkę do Daimyo w ich zamkach. Do ataku są cztery zamki. Są one również uszeregowane od jednego do czterech i ponownie odzwierciedla to trudność. Atakując je, będziesz mógł je podwyższyć. Jednak opiera się to na wielu czynnikach, a nie tylko na pokonaniu zamku.

Ranga zamku i jego poziom są głównymi wyznacznikami liczby punktów szoguna, które otrzymasz po udanym ataku. Jest to podobne do sposobu, w jaki Miasteczka podnosi się, jak opisano powyżej. Po przekroczeniu pewnego progu punktów szoguna wyzwolisz zamek do wyższego poziomu.

Gdy zamek się uruchomi, nastąpi niewielki, ale zauważalny wzrost trudności, tak jak w miasteczkach. Żołnierze i kasztelanie poprawią się i na wyższych poziomach naprawdę zobaczysz różnicę.

Po ataku zawsze jest czas odnowienia na podstawie rangi zamków.

Umowy Sojuszu:


Teraz prawdziwa perełka tematu: umowy Sojuszu. Jako sojusz otrzymasz osiem kontraktów. Będziesz rywalizować razem, aby je ukończyć, tak jak normalna misja, a każdy ukończony kontrakt przyniesie ci jeden punkt wysiłku wojennego. Pod koniec wydarzenia sojusze zostaną uszeregowane na podstawie tego, ile wysiłku wojennego zarobili. Nagrody zostaną przyznane po zakończeniu wydarzenia i będą obejmować nasze waluty sojuszu, które mogą zostać wykorzystane do zakupu nowych premii za tymczasowe przymierze. Są trzy z nich i dotyczą głównie wydarzeń.

Poziom trudności:

Daimyo GeneralDodaliśmy ten dodatek do Inwazji Samurai celowo wyższej niż poprzednie wydarzenia. Jak wspomniano wcześniej, pierwszy stopień trudności zamku jest mniej więcej równy najwyższej rangi trudności w inwazji samurajów. Trudność obrony Okręgów nie jest łatwo porównywalna, ale nie oczekuj, że będzie to Łatwe! Legion Daimyo ma cztery stopnie trudności dla zamków i okręgów. Jeśli zaatakujesz zamek o randze czwartej, powinieneś upewnić się, że masz absolutnie najlepszy zestaw narzędzi.
 Samurai Flag

Sign In to comment.