Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja-Lipiec 2019 [Dyskusje]

2»

Komentarz

• majka37 (PL1)majka37 (PL1) PL1 Posty: 12
    zabawek dalej nie mozna wysłać z gł na posty a do tego z ligi brak dekarki na zakończenie bynajmniej ja nie  otrzymuje od jakiegoś czasu cwaniactwo
    majka37 @ pl 1
  • A kiedy jakieś podziemia będą  bo osiągnięcia wypadło by zrobić ?
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 141
    majka37 (PL1) powiedział(a):
    zabawek dalej nie mozna wysłać z gł na posty [...]
    Ostatnio jak to spaprali, szybko naprawili... Teraz czekamy i czekamy :(
    Krzyśko @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 544
    edytowano 13.07.2019
    Postaram się bardzo delikatnie. Czy w tym suporcie pracują jeszcze normalni ludzie ????????? Wchodzę na grę i mam dwadzieścia angebotów :( których nie mogę usunąć tylko każdy po kolei muszę otwierać. To jest już chore. Jeszcze pytanie. Czy tylko mnie gra zamula jak wściekła zarówno w html jak i flash ?
    Post edited by NewSmyk (PL1) on
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 544
    Powoli kończy się lipiec i chciałabym powiedzieć, że obecna formuła wydarzenia miesięcznego jest najgorsza ze wszystkich dotychczasowych. Obraz nędzy i rozpaczy.
  • Aga5 (PL1)Aga5 (PL1) PL1 Posty: 55
    Witam.Aktualizacja i brak info o aktualizacji. dlaczego nie bylo informacji ze bedzie przerwa?
    Aga
  • informacja jest ale na angielskim forum
  • Aga5 (PL1)Aga5 (PL1) PL1 Posty: 55
    Tyle ze my gramy na polskim serwerze.......!!!
    Aga
  • Anna2909 (PL1)Anna2909 (PL1) PL1 Posty: 3
    "Kochany" support znów coś skiełbasił ... Bez powodu nam tego boostera w prezencie nie dali a co do informacji o aktualce to powinna się ona pojawić na każdym forum a nie tylko na angielskim ...
  • dariusz1969 (PL1)dariusz1969 (PL1) PL1 Posty: 31
    edytowano 05.08.2019
    Czyli Polacy jednak swojego języka nie mają , czyżby drugi sort się potwierdził?
  • a  ile   ta  Aktualka  ma  potrawac

• Anna2909 (PL1)Anna2909 (PL1) PL1 Posty: 3
    Sort to tu nie ma znaczenia...tu potwierdza się fakt iż support się z nami nie liczy...Skutecznie udaje im się zniechęcić ludzi do gry co widać po aktywnych graczach ...Jest ich coraz mniej...
  • właśnie to miałem na myśli
  • Porypało ich z tą aktualizacja zdążyłem bo sklepu po piwo dojść  za zajęło mi 40 min 
  • Czemu ten Kamieniołom sprzed wieków tak długo się ulepsza?

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,146
    Witam ,
    Wszystkie informacje, na temat dzisiejszej aktualizacji, znajdują się już na naszym forum  LINK

Przepraszam za opóźnienia

Pozdrawiam
Sign In to comment.