Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja-Lipiec 2019 [Dyskusje]

W tym miejscu , można się wypowiadać na temat  Aktualizacji

Przypominam , trzymamy się tematu ;)
«1

Komentarz

• kosar (PL1)kosar (PL1) PL1 Posty: 397
    dobra, rozumiem nawed spoko to jest dobry pomysł ale mam tylko jedną ale jedną uwagę ,
    dlaczego to wszystko jest takie drogie 9 tego i 9 tego za 1 jednostkę ? nie opłaca się
    chyba że jest jakiś magiczny sposub zdobywania ogromniej ilości tego to wtedy pszepraszam.
  • Przemel (PL1)Przemel (PL1) PL1 Posty: 16
    Wyjaśni ktoś bardziej co i jak z tymi nowymi samurajcami  ? jak to zaatakować i z czym sie to je ?
    Przemel @ pl 1
    ja rozumiem fajny pomys z obroną tych rzeczy ale no troche się to nie opłaca jak widzę...
    może niekture drogie rzeczy są naprawde mocne ale nie opłaca się bo no tyle latania i by się to nie opłaciło
    stosunek do straconych jednostek i narzędzi 

i czemu tylko z zamku da się wysyłać dajcie że też z postów było by fajnie

• megakról15 (PL1)megakról15 (PL1) PL1 Posty: 111
    Maciek
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,184
    kosar (PL1) powiedział(a):
    i czemu tylko z zamku da się wysyłać dajcie że też z postów było by fajnie

Witaj,
    Jeżeli chodzi ci o wsparcie , czy też atak na obozy Daimyo  Oczywiście można wysyłać z Zamku Głównego  jak i Posterunków
    megakról15 (PL1) powiedział(a):
    Jest to nowa waluta , dzięki której można aktywować nowe Premie sojuszu , można ją wygrać sojuszowo, trzeba brać  aktywny udział , w Legion Daimyo

• Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 35
    Podczas ustawiania obrony dla okręgów miejskich każde wyskakujące okienko (czy to z info o promocji czy z info o jakiejś właśnie wygranej nagrodzie) sprawiało, że okno ustawiania obrony zamykało się nie zapamiętując ustawień. Przy częstym pojawianiu się wyskakujących okienek nie sposób spokojnie przemyśleć strategii i ustawić właściwej obrony dla tych nowych okręgów miejskich...
    Przeglądarka Google Chrome, flash.
    Slawko74 (PL1) powiedział(a):
    Podczas ustawiania obrony dla okręgów miejskich każde wyskakujące okienko (czy to z info o promocji czy z info o jakiejś właśnie wygranej nagrodzie) sprawiało, że okno ustawiania obrony zamykało się nie zapamiętując ustawień. Przy częstym pojawianiu się wyskakujących okienek nie sposób spokojnie przemyśleć strategii i ustawić właściwej obrony dla tych nowych okręgów miejskich...
    Przeglądarka Google Chrome, flash.
    Witaj,
    Zostanie ta niedogodność zgłoszona

Pozdrawiam
  • AD777 (PL1)AD777 (PL1) PL1 Posty: 24
    Drogo jest trochę w tym nowym sklepie, ciekawa aktualizacja... można sobie wybić wojsko szybko jak ktoś ma za dużo
  • Slawko74 (PL1)Slawko74 (PL1) PL1 Posty: 35
    edytowano 04.07.2019
    Dziękuję za przekazanie problemu do działu wsparcia.

Mam jeszcze pytanie. Drabiny sznurowane, tarany i tarcze obrotowe te na obozy samurajów nie są możliwe do użycia przeciwko zamkom Daimyo. Rozumiem, ze ich przeznaczenie wg opisu to obozy samurajów.
    Jednak skoro wydarzenie ewoluowało i dodano do niego nowe elementy to może te narzędzia także powinny zostać przystosowane do atakowania zamków skoro bronią ich ci sami samurajscy wojownicy ?
    W wydarzeniu z nomadami narzędzia "nomadyczne" można wykorzystać zarówno do ataków na obozy nomadów jak i na obóz chana więc taka analogia może była by właściwa także dla narzędzi "samurajskich" ?

Pozdrawiam.

• kacper994 (PL1)kacper994 (PL1) PL1 Posty: 29

pomysl fajny ale komus w ggs liczydlo wysiadło z przelicznikiem procetow sil bojowych

za duże straty chyba ze to jest po to żeby rubinki kupować ale to chyba zniechęcenie do gry niż zacheta

no kowale z ggs wezcie się do pracy macie urlopy caly rok to we wakacje popracujcie trochę i naprawcie ten ewent

• mir8 (PL1)mir8 (PL1) PL1 Posty: 12
    to był najgorszy ewent, propozycja dobra ale za duże straty i za drogo,straty są nie adekwatne do zysków,
    po kilku atakach i obronach wszyscy są bez woja, jak się to nie zmieni to dalej będzie najgorszy ewent,
    radze to przemysleć ,pozdrawiam
    mir8 @ pl 1
  • >to dalej będzie najgorszy ewent<
    KZ nic nie przebije
    szerszen123 @ pl 1
    o wczoraj jeszcze się nie dało wysyłąć z postuw ale dzisiaj widzę że  albo miałem  jakiś problem bug?
    albo już to zrobili
    ale  muwie wam to za drogie jest zato wszystko zate medale 
    ja naprawde wiem że ggs musi zarabiać , ceny te napszykład za jedną jedsnostke 9 tego i 9 tego
    to za dużo , boto się nie opłaca sobie kupować  zrubcie tak żeby ten ivent dawał nam jakieś kożyści
    z jakimś wysiłkiem a nie że straty są nie wadomo jakie wielkie .
    gwarantuje wam że jeśli byście słuchali graczy to więcej byście zarabiali pytasię się dlaczego tak sądze?
    bo może część graczy by powruciła jak by zobaczyło że coś się poprawia a to by dało może jakieś zyski
    a tym gracze będą mniej narzekać , to to się przyłoży na korzyść dlatego że  będą ściągać nowych graczy

więc ggs proszę was byście się słuchali graczy ja bardzo rozumiem że zacoś trzeba to wszystko robić .
    POZDRAWIAM 
  • kika154 (PL1)kika154 (PL1) PL1 Posty: 13
    Witam

Nowy ewent i nowe bugi...... nawet jak nie bronisz Okrąg Miejski a broni go  gracz z  Twojego sojuszu .. to zabawki jednego rodzaju  a chodzi tu o bomby wapienne 43%  tz . czarne bomby .... znikają z  Twojego zamku .. to zostało sprawdzone  i przetestowane na wszystkich zabawkach .. ale znikają tylko te  w/w .. istnieje ten bug nie u każdego gracza  ... ale   radzę ściągać  bomby wapienne 43 % z murów nawet  jak nie bronicie , u mnie jest taki bug i od początku  tego ewentu  straciłam ich już sporo. tym bardziej że  jak gracze  z mojego sojuszu bronili to nie było mnie na grze.
    kolejny bug to : brak możliwości przesyłania zabawek  z zamku głównego na posterunki ..ten bug  jest tez od  wczorajszego dnia i aktualki.

I to tyle na obecną chwile .

Ps. Proszę o promkę na bomby bo się kończą :( bo co to jest za śmieszna suma 20 k rubci ;)
    kika154 @ pl 1
  • belian200 (PL1)belian200 (PL1) PL1 Posty: 4
    edytowano 05.07.2019
    kosar (PL1) powiedział(a):
    ja naprawde wiem że ggs musi zarabiać , ceny te napszykład za jedną jedsnostke 9 tego i 9 tego
    to za dużo , boto się nie opłaca sobie kupować  zrubcie tak żeby ten ivent dawał nam jakieś kożyści
    z jakimś wysiłkiem a nie że straty są nie wadomo jakie wielkie .
    gwarantuje wam że jeśli byście słuchali graczy to więcej byście zarabiali pytasię się dlaczego tak sądze?
    bo może część graczy by powruciła jak by zobaczyło że coś się poprawia a to by dało może jakieś zyski
    a tym gracze będą mniej narzekać , to to się przyłoży na korzyść dlatego że  będą ściągać nowych graczy

więc ggs proszę was byście się słuchali graczy ja bardzo rozumiem że zacoś trzeba to wszystko robić .
    POZDRAWIAM 
    Hej
    Wkońcu ktoś powiedział najwiekszy problem GG , czyli nacisk na graczy i ich portfele  nie sposób sie zgodzic z Kosar.
    Jaki i niesposób zgodzis sie z tym ze to jest fajny pomysł na rozszeżenie samuraja ale Kapitalnie zepsute wykonanie.
    Już zdecydowanie lepsze by było Zemsta Szoguna=Zemsta Chana   koncepcja nie była zła tylko jak pisłem zamiar wiekszego zarobku przez suport

Pozdrawiam
Sign In to comment.