Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Aktualizacja-Lipiec 2019

Legiony Daimyos są usadowione przy naszych granicach, a nasi chłopi są skuleni razem ze strachu, czekając na waszych dzielnych wojowników, którzy wyruszą w ich obronę. Jesteś gotowy? Czy masz to, czego potrzeba? Będziesz potrzebował wszystkich swoich umiejętności jako wojownik i dowódca, aby stawić czoła zahartowanemu samurajowi Legionu Daimyo.

W oparciu o naszą Inwazję Samurai nowe wydarzenie Legion Daimyos jest wypełnione jeszcze większą ilością akcji. Napisaliśmy krótki przewodnik po tym wydarzeniu, które będziemy publikować na krótko przed rozpoczęciem wydarzenia, a kiedy rozpocznie się wydarzenie, słyszę, że pytasz? Legion Daimyo rozpocznie się od następnego biegu naszej Inwazji Samurai i jest dostępny dla graczy poziomu 70 i wyższych.

Dokładnie zapoznaj się z forum i biuletynem, aby uzyskać szczegółowe informacje o tym, kiedy rozpocznie się to fantastyczne wydarzenie.Elementy Wyglądu

Po raz kolejny mamy dla Ciebie piękne, nowe Elementy Wyglądu. Nasi artyści w tym miesiącu czerpali inspirację ze starożytnego Egiptu i kontynuują temat Piratów z poprzedniego.


Sign In to comment.