Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Relikty - Dziesięć Pytań

Dostarczyłeś nam wiele pytań na temat relikwii od czasu ich wydania, więc wzięliśmy dziesięć najczęściej zadawanych i przenieśliśmy je bezpośrednio do zespołu gier. Mamy nadzieję, że uda im się przekazać wszystkie potrzebne informacje.

1.
Przewodnik pokazuje większość bonusów na sprzęt, bohaterów i klejnoty. Czy te trzy statystyki układają się jeden na drugim, czy też któreś z nich są połączone, aby osiągnąć pułap? Na przykład: Ochrona muru 140% + klejnot 20% + bohater 20% = 180%? Czy też bonusy z wyposażeniem i bonus z klejnotami są połączone jak zwykły sprzęt, a tylko określone słowa bohaterów mogą układać?

Zmieniliśmy system efektów, aby mieć stosy  za pomocą różnych efektów zamiast tego samego typu efektu. Oznacza to dokładnie, co pokazuje Twój przykład, różne efekty tego samego typu efektu (np. Normalny bonus do walki wręcz, bonus do walki wręcz PvE, bonus do walki wręcz Nomada) . W niektórych przypadkach używamy tego samego efektu na różnych gniazdach, np. Zwiększenie ataku PvP na bohaterze i klejnot dowódcy, oni również stosowaliby tę samą zasadę, ponieważ są technicznie różnymi efektami.

2.Czy statystyki tego samego typu można połączyć w jedną linię zamiast wielu linii, tak jak teraz jest wyświetlana? Gracze budują zestawy, które przekraczają pułap, ponieważ pułap nie jest poprawnie wyświetlana na kasztelanie / dowódcy.

To brzmi jak błąd wyświetlania bonusu? Ale generalnie chcielibyśmy uniknąć ich łączenia, ponieważ mogłoby to dezorientować graczy, którzy kupili lub zarobili niezdefiniowany relikt pokazujący obietnicę 3 statystyk, ale uzyskując tylko 2. Poza tym bałaganiłby oceny tych oddzielnych efektów, ponieważ każdy efekt ma swoje własne zakresy wartości, może się toczyć. Łączenie ich oznaczałoby dość mocny przegląd całej podpowiedzi, ponieważ nie możemy wyświetlić różnych ocen osobnych efektów podwstawy dla połączonego. 

3.  Dlaczego mają wyższą statystykę na nich oznaczone jako NPC? Czy to jest zamierzone, czy jest to usterka / literówka?

Nie jestem pewien, czy dobrze rozumiem pytanie. Jeśli chodzi o zwykłe efekty (jak w przypadku efektów innych niż PvE lub nie-PvP) również na klejnotach PvE lub PvP i nie są oznaczone jako takie, to tak, to jest zamierzone. W przypadku klejnotów dowódcy byłaby to sytuacja w przypadku ilości jednostek na flankach i zwiększenia ataku na dziedziniec, a w przypadku klejnotów kasztelanów byłaby to ilość jednostek na murach i wzmocnienie obrony Zamku.

4. Czy statystyki dotyczące konkretnych wydarzeń łączą się ze zwykłymi statystykami? Specyficzne statystyki Nomada nie działają ze statystykami NPC. Wydaje się, że tylko nomadyczne statystyki działają na nomadów, a nie na specyficzne statystyki NPC.

Efekty Nomada działają tylko na cele nomadów, a efekty NPC działają tylko na cele NPC. Jeśli gracz ma oba efekty i atakuje cel Nomada, oba efekty będą działać zgodnie z opisem w pierwszej odpowiedzi. Jeśli pytanie dotyczy pojawienia się efektów na niektórych przedmiotach, jest to również zamierzone, efekty Nomada pojawiałyby się tylko na bohaterach Nomadów, podczas gdy efekty NPC pojawiałyby się tylko na częściach oznaczonych NPC, takich jak klejnoty NPC lub w przypadku kasztelanów, bohaterach NPC.

5. Czy te zasady będą miały zastosowanie do innych wydarzeń typu NPC, takich jak Berimond? Lub powinno się używać tylko specyficznych statystyk Berimond?

Zależy od celu. W przypadku obozu wojna o Berimond, efekty Berimonda z efektów bohatera i NPC z klejnotu lub bohatera działałyby tak, jak opisano w pierwszej odpowiedzi. Jeśli celem jest wieża wwojna o Berimond lub obóz Inwazja Berimond, wówczas efekty Berimond z efektów bohatera i NPC z klejnotu lub bohatera będą działały zgodnie z opisem w pierwszej odpowiedzi.

6. Jeśli tak jest, czy kasztelan NPC będzie działał z atakami Kahna na główny zamek? Jakiego rodzaju sprzętu należy używać do tego typu ataków przychodzących?

Od strony projektu zamierzano, aby efekty kasztelana NPC działały na atakach Khana. Niestety znaleźliśmy błąd natury technicznej, który obecnie uniemożliwia to zamierzone zachowanie i (o ile wiem) naprawa to obecnie problem.

7. Czy statystyki dowódcy Obcy najeźdźca działają na obcych  i krwawych krukach, jak w przypadku zwykłego sprzętu? Czy powinien być używany konkretny klejnot / bohater?

Cele Obcych mogą być angażowane w efekty Obcych zamków i NPC i działałyby tak, jak opisano w pierwszej odpowiedzi.

8. Dlaczego bohaterowie NPC otrzymują statystyki w odniesieniu do placówek i punktów orientacyjnych, gdy NPC nie atakują tych miejsc?

Kiedy zaprojektowaliśmy bohaterów Relic, chcieliśmy upewnić się, że otrzymywanie potencjalnie potężnych efektów ekonomicznych nie wydawało się marnowane na części, do których gracz nie mógłby w inny sposób użyć. Więc chociaż prawdą jest, że nie ma jeszcze konkretnych przypadków użycia dla trzech normalnych efektów w takiej konfiguracji, to mamy nadzieję, że nadal będziesz ich tak cenny, biorąc pod uwagę efekty ekonomiczne dla takiego bohatera.

9.    Co to jest system gwiezdny i co oznaczają oceny? 1 gwiazdka, 2 gwiazdki, 3 gwiazdki? Istnieją te same typy statystyk, które mają różne oceny dla różnych elementów wyposażenia?

Z punktu widzenia gracza system oceny gwiazdek ma na celu przybliżenie graczowi przybliżonej wartości Reliktu. Określa także wygląd Relikwii. Ogólna zasada kciuka oznacza, że więcej gwiazd oznacza lepszą siłę efektu. Nie oznacza to, że efekt oceniany przez 3 gwiazdki automatycznie wyrzucił się przy maksymalnej wartości siły, w większości przypadków dla 3 gwiazdek wciąż jest miejsce na ten efekt, aby poprawić jego siłę. Oceny nie są porównywalne we wszystkich efektach i odzwierciedlają jedynie siłę, z jaką ten konkretny efekt się potoczył

10. Dlaczego elementy wyposażenia reliktów otrzymują odłamki tylko wtedy, gdy je sprzedajesz? Czy są odłamkami, czy też odłamki będą używane do wszystkiego innego oprócz usuwania reliktów?

System Reliktów jako całość prawdopodobnie zostanie rozbudowany w przyszłości i pojawią się nowe cele dla Odłamków.Komentarz

 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311

  Mieliśmy kilka pytań dotyczących terminów używanych w opisach elementów reliktowych, których wcześniej nie używaliśmy. Oto krótki przewodnik dotyczący tego, co mamy na myśli!

  • Przeciwko NPC, kogo to dotyczy? 
   • Baron Rozbójnik
   • Forty Sztormu
   • Wieża barbarzyńców
   • Pustynna wieża
   • Wieża czcicieli smoków
   • Król Rabusi
   • Pustynna forteca
   • Smok
   • Wieże Berimonnd
   • Obóz Nomada & Chana
   • Obóz Samuraja (& Zamek Daimyo)
   • Obów Inwazji Berimonnd
  • Ochrona murów celów Berimond oznacza tylko bitwę o Berimond lub też inwazję Berimond?
   Wszystkie cele bitwy o Berimond  i obozy Inwazji Berimond
  • Zdolność do zdobycia łupów = pojemność łupów dla wszystkich jednostek 
  • Miasto wydzielone = przestrzeń obronna cele podczas wydarzenia „Legion of the Daimyo” w inwazji Samurai
  • Cele Chwały = Atakowalne cele podczas inwazji Wojna Królestw i Krwawe Kruki
  • Zasoby podstawowe = SD: drewno, kamień i żywność
  • Podstawowe zasoby królestwa = węgiel, oliwa, szkło i żelazo
  • Władcy zamków = Inni Gracze

Sign In to comment.