Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Natrętne Reklamy

NieustraszonyPL (PL1)NieustraszonyPL (PL1) PL1 Posty: 24
edytowano 14.05.2019 w Problemy techniczne & bugi
ja przepraszam ze pisze  Ale mam taki alarm dla was :)

CZY można te reklamy wyłączyć ? albo przełączyć wszystkie na listy ? Bo to co sie dzieje na grze to jest masakra ludzie opanujcie sie z tymi ciągłymi wyswietleniami to przeszkadza w grze jak sie pisze na czacie i jak sie robi ataki i jak sie gra to przeszkadza zróbcie coś z tym :P
«1

Komentarz

• To się tym zajmij bo zanim oni się tym zajmą to miną lata
  • Przyłączam się do  tematu , grasz sobie nagle gra łapie przymulenie , i co 3 oferty wyskakują , pozamykasz je sobie i chcesz grać i co ? znowu cyk ,jeszcze 3 oferty żeby wkurw.... do reszty   . strasznie to irytuje a, i tak tych ofert nie korzystam,jak będę chciał to będę korzystał , ale wolą męczyć cię tymi ofertami  , może by poszli po rozum do głowy niech by te oferty wyskakiwały 5 cm na 5 cm w rogu  ekranu u góry,tak żeby nie miały wpływu na granie jak by ktoś by był zainteresowany to niech sobie kliknie w tą ofertę ,ale  nie po co jak można nas tak wkurwia......ć  dzięń w dzień, ja rozumiem że reklama dzwignią handlu ale może jakiś kompromis 
  • varior7 (PL1)varior7 (PL1) PL1 Posty: 40
    Mnie najbardziej denerwuje, ze jak mam otwarte okienka z jakąś akcją co robię w danej chwili a tu nakłada się z reklamą. Jak już musi się pojawić to niech czeka w kolejce jak zamknę swoje okienko lub ukończę akcję. A najbardziej przeszkadza jak chcę szybko jakiś atak puścić i wyskakuje w trakcie ataku. Gdzieś czytałem na forum że w trakcie ataku już nie wyskakują ale nie u mnie.
    I nie dotyczy to tylko reklam. Jak gdzieś coś w danej chwili zdobyłem czy wygrałem, to też wyskakuje informacja o tym w okienku w trakcie mojej akcji. Dla mnie jest ważne co w danej chwili wykonuję a nie co zdobyłem. O tym mogę dowiedzieć się później, choćby w wiadomości..
  • Mario 1972 (PL1)Mario 1972 (PL1) PL1 Posty: 134
    Tak się zastanawiam  nad tymi reklamami. Ja już ich nawet nie czytam tylko walczę z iksem by go wcisnąć by jak najszybciej daną reklamę zgasić i móc grać dalej. Nie wiem jaki efekt chcą osiągnąć producenci tej gry ale  jeżeli chodzi o zarobienie kasy z nadzieją, że ktoś kupi rubiny widząc wyskakującą reklamę to się grubo myli. Osiągnęliście efekt odwrotny.  Na spokojnie i owszem sam przeglądnę oferty, ale okienka jak najszybciej gaszę. Szanowny GGS-ie nie tędy droga. Nie zwiększy to Wam przychodów z gry a tylko sprawi, że ludzie się wkurzają i rezygnują z gierki przez takie działania. To jest tak jakby ktoś kogoś co chwilę nagabywał kup Pan rower,kup Pan rower, kup Pan rower, kup Pan rower,  ta przez natręctwo nie kupię go tylko pójdę do konkurencji. Reklamować się trzeba odpowiednio. Tak reklamy są wskazane bo przecież musicie zarobić na koszty,  ta gra nie jest grą charytatywną  gdzie nam coś dajecie za darmo. Tyle, że róbcie to z głową, na tyle dyskretnie by nie stanowiło to swego rodzaju natręctwa. Ba nawet by sprawiała taka reklama radość. Dam tu przykład reklamy telewizyjnej żubra. Można? A no można. W tym kierunku musicie iść. Bynajmniej nie wrzucajcie reklam w momencie uruchamiania gry bo nikt promocji nie weźmie zanim się nie zorientuje co w danym momencie się dzieje z eventami,  jak wygląda jego zamek, czy  ktoś nas nie popalił. Po ogarnięciu tego, po zwerbowaniu wojska, zapuszczeniu produkcji narzędzi, zapuszczeniu leczenia  można przeglądnąć na spokojnie oferty. A jak Wy robicie? Dokładnie odwrotnie. Efekt -żaden jeżeli chodzi o zakup rubinów. Jest event nomadzi zapuszczam 15 ataków na raz  i pilnuję gaszenia . W tym momencie wpada mi reklama. Co robię? Wyłączam ją jak najszybciej by zdążyć zgasić obóz nomada. Efekt? -zero zakupów z mojej strony. Dlaczego? Bo w tym momencie jestem na czymś innym skupiony.  Nie wiem czy nie lepiej było by Wam wrzucać takie reklamy do wiadomości gracza.  Każdy na spokojnie mógłby je przeglądnąć. Macie szpeca od marketingu to popytajcie, nie macie to chyba pasuje Wam takiego zatrudnić z wynagrodzenie prowizyjnym skoro nie  słuchacie ludzi co piszą. Jak klient nie będzie zadowolony to w życiu Wam rubinów nie kupi.
    marskrzy @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Broń Boże wrzucać w wiadomości :( dostaję tego na pocztę od groma i nawet nie mogę skasować bo szanowny GGS nie dał takiej możliwości. Każdą .........reklamę muszę otworzyć. Masakra
  • Przez te reklamy to aż gra się zacina aż trzeba odświeżyć a tu znowu 20 reklam wyskakuje zróbcie coś z tym 
  • Staszek2 (PL1)Staszek2 (PL1) PL1 Posty: 1
    Gra zaczyna przez te reklamy, przypominać jakiś jarmark czy inne Krupówki, a te jak wiadomo są ozdobą Zakopanego, ale z Tatrami mają nie wiele wspólnego.
  • Reklamy.... Chciałbym je wyłączyć w opcjach!!!!! i nie tylko ja

• aszanti (INT2)aszanti (INT2) INT2 Posty: 9
    Reklamy macie bardziej natarczywe jak w POLSACIE.
    Z Polsatem porządek zrobiłem,Zrezygnowałem z TV.
    Jak będę chciał kupić rubiny to kupie.
    Obecnie reklamy mulą gre i wku..ą.
  • korek111 (PL1)korek111 (PL1) PL1 Posty: 5
    te reklamy to sa chyba po to zeby boty wylapac
    korek111 @ pl 1
  • zły temat ale zrobcie teraz optymalizacje bo tak gra laguje że się wytrzymać nie chce
Sign In to comment.