Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Relikty: oczym musisz wiedzieć!

WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
edytowano 29.04.2019 w Oficjalne OgłoszeniaDzielni Wojownicy,

Mamy dla Ciebie ekscytujące wieści: coś niezwykłego przybywa do Empire w postaci naszych niesamowitych nowych zestawów wyposażenia Relikty!!!

Ten nowy system wyposażenia będzie dostępny dla serwerów Norwegia / Dania / Finlandia / Szwecja, aby umożliwić mu ostateczne sprawdzenie naszych serwerów na żywo. Daje nam to możliwość zapewnienia, że wydajność Reliktów będzie zgodna z naszymi standardami. Oczywiście, będziemy Was informować, co dalej tu, na forum!


Niemniej jednak, pragniemy zapewnić wam wszystkim kompletny przewodnik po naszym nowym sprzęcie reliktowym w następujących częściach (pytania i odpowiedzi) tego ogłoszenia:
Czym są relikty?

Dobre pytanie. Począwszy od kwietniowej aktualizacji, wprowadzimy do gry reliktowy sprzęt. Jest to nowa klasa sprzętu dostępna dla graczy na poziomie 70+. Dotyczy przedmiotów, klejnotów i bohaterów. Poziom rzadkości wzrośnie w ten oto sposób: 

Relikty będą generowane losowo i umożliwią graczom tworzenie ręcznie dopasowanych dowódców  i kasztelanów. Niektórymi przykładami, są dowódcy Nomadów, kasztelanie PvP i dowódcy PvE. Są one dostępne tylko na poziomie 70.

 

Jak mogę zdobyć te relikty?

Prawdopodobnie najważniejsze pytanie! Po osiągnięciu poziomu 70 odblokujesz specjalny łańcuch zadań. Po ukończeniu misji otrzymasz swoje pierwsze relikty. W sumie otrzymasz 9 sztuk.

 

Czy to jedyny sposób?


Absolutnie nie! Twoja sojusznicza kuźnia umożliwi ci także wykucie Reliktów od poziomu 70 i kolejnych. Będziesz mógł użyć zarówno monet jak i rubinów, aby je wykuć. Cena wzrasta wraz z każdą próbą, ale resetuje się raz dziennie.

 

Czy będą dostępne gdzie indziej?

Z pewnością będą. Ponownie od poziomu 70 odblokujesz powtarzające się zadania dla wszystkich wydarzeń inwazji. Pozwoli ci to zdobyć do 40 losowych relikwii.

 

Jakie są zalety Reliktów?

Będziesz mógł stworzyć silniejszych dowódców i kasztelanów z reliktami. Na przykład zwiększyliśmy potencjalny limit mocy ataku wręcz o 30%. Będziesz także w stanie stworzyć więcej unikalnych dowódców i kasztelanów, ponieważ istnieją unikalne efekty dostępne tylko w reliktach. Założę się, że jesteś ciekawy!

Możesz teraz zwiększyć statystyki jednostek i narzędzi, takie jak prędkość, moc ataku i pojemność łupów. Nawet efekty ekonomiczne, takie jak szybkość budowy, szybkość badań i porządek publiczny, mogą zostać zwiększone.

 

Dokładnie jakie efekty są dostępne dla sprzętu ?

Dostępne są 3 kategorie efektów: podstawowe, zaawansowane i jednostkowe/ekonomiczne. Podstawowe efekty obejmują redukcję murów, siłę ataku wręcz i dystans oraz prędkość ruchu, aby wymienić tylko kilka. Zaawansowane efekty obejmują takie rzeczy, jak pojemność flanki, siłę bojową  i moc obrony. Efekty jednostkowe/ekonomiczne obejmują zwiększoną siłę ataku lub prędkość dla określonych jednostek i pojemność łupów.

 

Czy wszystkie relikty będą miały taki sam dostęp do efektów?

Nie, nie będą. Niektóre rodzaje efektów są wyłączne dla określonych przedmiotów, klejnotów lub bohaterów.

 

Co to tak naprawdę oznacza?

Cóż, to nie jest najłatwiejsze pytanie, ale dam ci przykłady. Przedmioty mają dostęp tylko do podstawowych efektów, ale mogą oferować wyższą wartość w jednym slocie. Klejnoty z drugiej strony, oferują połączenie podstawowych i zaawansowanych efektów, które dotyczą zarówno PvE, jak i PvP. Bohaterowie oferują największy wybór opcji i będą zawierać zarówno podstawowe, jak i zaawansowane efekty, które będą miały zastosowanie zarówno do PvE PvP, jak i do konkretnych wydarzeń. Oprócz tego uzyskasz efekty Jednostkowe/Ekonomiczne.

 

Powiedziałeś, że to przypadek, jak to działa?

Każdy efekt reliktu istnieje w określonym zakresie, więc nie jest on naprawdę losowy. Dostosowaliśmy zakres losowości dla nich, abyśmy nie mieli dużych wartości odstających, gdy efekty są generowane.

 

Jakie są szanse, że otrzymam naprawdę zły relikt, założę się, że większość ?

O nie, tak nie będzie. Chociaż nie wszystkie relikty są sobie równe, celowo dostosowaliśmy liczby, aby upewnić się, że naprawdę złe są rzadko. Będziesz musiał naprawdę mieć pecha, żeby na nie trafiać.

 

Skąd będę wiedział, jak dobry jest mój Relikt?

Każdy efekt reliktu będzie miał prostą moc znamionową. Jest to wizualizowane przez gwiazdki i w zależności od ilości gwiazdek, tym lepszy będzie twój efekt - 3 gwiazdki są najlepsze. Ponadto im lepsza ocena mocy efektów, tym bardziej unikalna będzie grafika dla Twojego Reliktu

 

Czy wszystkie są przypadkowe?

Większość z nich jest, ale postanowiliśmy, że nie wszystkie będą przypadkowe. Chcieliśmy stworzyć specyficzne relikty, w których jeden lub więcej efektów zostało wstępnie wybranych do określonych nagród w grze, więc czasami po ukończeniu zadania lub wygraniu wydarzenia otrzymasz predefiniowany Relikt.

 

Jak pozbyć się reliktów, których nie chcę?

Jeśli naprawdę masz Relikt, którego nie chcesz, możesz po prostu je sprzedać. Otrzymasz wtedy kilka odłamków. Będziesz mógł ich użyć, aby usunąć klejnoty Reliktów z przedmiotów Reliktowych.

 

Mamy nadzieję, że udzieliliśmy wyczerpujących informacji, jednakże jeżeli pojawią się nowe pytania, to śmiało je zadawajcie - wtedy zaktualizujemy ten post.Sign In to comment.