Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Aktualizacja [Kwiecień-2019]


Dzielni Wojownicy
W miarę jak wiosna zaczyna słabnąć, a upały Letnie się rozwijają, kontynuujemy dostarczanie wspaniałych aktualizacji, a ta nie jest niczym innym, nowym budynkiem, nowymi wyglądami i poza tym nowym typem miejsca na Twoje przedmioty. Zaskoczony? Wszystkie szczegóły zostaną ujawnione poniżej.


Wkrótce wszyscy poznacie nasz najnowszy budynek: Chata drwala sprzed wieków. Jest to całkowicie nowy budynek dostępny  aż do poziomu 20. Będziesz mógł ulepszać budynek za pomocą żetonów ulepszeń i budowy dostępnych w Zewnętrznych Królestwach i Lidze Królestwa.

Czy nie było to denerwujące, gdy wygrałeś nagrodę, a twój ekwipunek był pełny? Cóż, to już przeszłość dzięki inwentarzowi Przechowalnia. Może pomieścić do trzydziestu nagród w przypadku, gdy Twój ekwipunek jest już pełny. Choć nie pozostaną tam na zawsze, po trzydziestu dniach zostaną usunięte, ale przynajmniej w ten sposób masz trochę czasu, aby zrobić miejsce dla nich lub po prostu wykorzystać je!


Uratowaliśmy najlepszych do ostatniego: Zewnętrzne Krainy 4.0. Wprowadziliśmy kilka ulepszeń i dodaliśmy kilka nowych funkcji jednocześnie. Główną zmianą jest system punktacji. W przeszłości skarżyliście się i postanowiliśmy spróbować czegoś zupełnie nowego. Po udanym ataku gracze zamieniają się rangą z celem - na przykład, jeśli masz rangę 100 i rangę ataku 1 i wygrasz, przejdziesz do rangi 1, a drugi gracz do poprzedniej rangi 100.

Nie tylko to, ale utrzymanie żołnierzy w Zewnętrznych Krainach nie będzie tak prostą sprawą jak poprzednio. Żądania żołnierzy dotyczące żywności będą się wahać, co oznacza, że będziesz musiał utrzymać się na szczycie gry, aby mieć najlepszych żołnierzy do wykonania zadania.

Zamierzamy także wdrożyć nowe globalne efekty serwerowe dla naszej nowej wersji Zewnętrznych Krain, która zapewni następujące korzyści:

 • Zmniejszenie zużycia żywności wszystkich jednostek

 • Zwiększona siła włócznika i łucznika

 • Zwiększona siła  i kusznika

 • Zwiększona siła berserkera i włóczniczki

 • Zwiększony mistrz miecza i siła łucznika

 • Zwiększona siła Demoniczny wojownik weterana  i zabójczy wojownik weteran

 • Skrócony czas rekrutacji


Mechanika punktacji:
Kiedy wejdziesz do Zewnętrznych Krain  po raz pierwszy, automatycznie otrzymasz rangę. Zawsze będzie to najniższa dostępna ranga. Zasadniczo, jeśli jesteś dziesiątym graczem, który wejdzie do Zewnętrznych Krain, otrzymasz dziesiątą pozycję.
Kiedy zaatakujesz gracza i wygrasz, zamienisz szeregi z tym graczem. Tak więc, używając liczby z góry, jeśli zaatakujesz gracza z piątą rangą i wygrasz, będziesz miał piątą rangę, ale ten  drugi gracz spadnie w rankingu, . Nie ma możliwości zamiany rang w dół.
Tylko ataki na główny zamek w głównym królestwie spowodują zamianę rang. Jeśli wykonasz atak w innym królestwie, nie będzie się liczył i żadne ataki nie będą dokonywane na żadnym innym niż główny zamek gracza.

Prawidłowe cele ataku i zamiany rang muszą mieścić się w twoim przedziale nagrody lub kolejnym przedziale nagrody w sekwencji. Są one widoczne na głównym ekranie punktacji. Możesz zaatakować kogo chcesz, ale zamienisz rangi tylko wtedy, gdy są w prawidłowym zakresie nagród.

Zamieniasz się tylko w punktacji dziennej, a nie w ogólnej punktacji.

Wreszcie, ataki będą specjalnym ruchem i potrwają tylko trzydzieści minut. Nie ma drogi powrotnej.

Planujemy  wydanie tej aktualizacji w przyszłym tygodniu. Rozpoczniemy od procedury aktualizacji wcześnie rano między 9:00 CET a 13:00 CET. Czas przestoju ma wynieść około 30-60 minut. Oczywiście żywnosć i boostery zostaną zamrożone podczas dłuższego przestoju. Ale jak zawsze, nie bierz czasu za gwarantowany, ponieważ mogą wystąpić opóźnienia spowodowane nieprzewidzianymi okolicznościami.

Twój Zespół Goodgame Empire


Komentarz

 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,152
  Rozpoczniemy Aktualizacje w czwartek 02.05.2019 wcześnie rano między 9:00 CET a 13:00 CET. Czas przestoju ma wynieść około 30-60 minut. Oczywiście żywność i boostery zostaną zamrożone podczas dłuższego przestoju

  Pozdrawiam
  Wikiti
Sign In to comment.