Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

HTML5 - Aktualizacja Kwiecień

Aktualizacja HTML 5 .Kwiecień

Od czasu naszej aktualizacji w Good game Empire do HTML 5 pracowaliśmy intensywnie nad poprawą twojego doświadczenia z gry na podstawie opinii przekazanych nam przez społeczność. Tak jak próbka tego, co robiliśmy, dotyczyła następujących kwestii:

  •  Narzędzi nie są wyświetlane zgodnie z przeznaczeniem
  • Płynniejsze przewijanie kółkiem myszy
  • Dostosowywanie kolejności sortowania narzędzi do prawidłowego ich wyświetlania

Po tych problemach naszym pierwszym priorytetem była rozmyta grafika. Chociaż wiele z tych problemów było spowodowanych rozbieżnością między powiększeniem przeglądarki a monitorem, niektóre z nich zdecydowanie powstały po naszej stronie. Rozwiązania tego problemu zostały przedstawione na naszym forum, odwiedź je, jeśli nadal występują problemy. Aby złagodzić problemy , zmniejszyliśmy rozmiar pliku na 50 naszych zasobów graficznych i skalowaliśmy inne o 20%. Spowodowało to, że prędkość ładowania pozostała stała, podczas gdy jakość naszych zdjęć uległa poprawie.

Jak widać na powyższym obrazku, wyeliminowaliśmy większość, jeśli nie wszystkie problemy.

Wydajność była kolejną kwestią, którą uważaliśmy za priorytetową. Wiele poprawek, których próbowaliśmy, po prostu nie zapewniło nam poprawy, dlatego musieliśmy przejść do bardziej radykalnej zmiany. Pierwsze kroki były małe, ale przyglądamy się zmianie dostawcy w celu dostarczenia naszej grafiki. Nadal trwa, ale z wdzięcznością możemy zgłosić, że jesteśmy teraz szybsi niż wcześniej i sądzimy, że możemy dokonać znacznie większej poprawy w ciągu następnych kilku aktualizacji.

Będziemy nadal informować Cię na bieżąco, gdy będziemy dostarczać aktualizacje naszej usługi HTML5


Sign In to comment.