Strona główna Wasze pytania do gry Porady & Triki

Detronizacja

Nie trzeba wydawać rubli aby mieć około 1000 wojska na krukach/obcych
robimy skan wojska jest poniżej 500 detronizujemy i jeśli mamy znowu poniżej 500 detronizujemy drugi raz.Jeśli powyżej 500 nie polecam bo będzie mniej (jest bardzo duża szansa ,że będzie mniej).Jeśli po 2 razach poniżej 500 odpuszczamy szkoda kasy itd. Jeśli za pierwszym razem się uda to gratulacje ( jedna detronizacja) . Takie stosowanie ma 90% sprawdzalności więc polecam :) .Podsumowując poniżej 500 detronizacja powyżej nie ,jeśli pod dwóch razach poniżej 500 odpuszczamy ,szkoda kasy itd. Mam nadzieje ,że będzie wam działać :) 

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 543
    Zauważyłam ostatnio pewna prawidłowość. Niemal każdorazowo po dokonaniu detronizacji mam te 200-300 szt woja więcej........ ale jest to off. O kant d...y rozbić takie ulepszenie :(
    Zamek niby 800 szt woja  z czego 200-300 szt stanowi wojo offowe :( szkoda czegokolwiek na takie "ulepszenia".
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 241
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Zauważyłam ostatnio pewna prawidłowość. Niemal każdorazowo po dokonaniu detronizacji mam te 200-300 szt woja więcej........ ale jest to off. O kant d...y rozbić takie ulepszenie :(
    Zamek niby 800 szt woja  z czego 200-300 szt stanowi wojo offowe :( szkoda czegokolwiek na takie "ulepszenia".
    Czasami jak się zaryzykuje (600-700) to nawet 1k wchodzi, ale niestety korzyści gracz za darmo nie ma :( 
  • tylko co tego jak nie ma co fortyfikować zamki lecą co najwyżej 700 i to tez w nie wielkiej ilości żeby zrobić te 10 mln to musiał zamki 600 wojsk fortyfikować za rubiny
  • AD777 (PL1)AD777 (PL1) PL1 Posty: 23
    edytowano 06.05.2019
    ja raz ulepszyłem 700 a pojawiło się 1600 nie wiem skąd :blush: nie za rubiny jak coś :wink:
  • kubeku69 (PL1) powiedział(a):
    ja raz ulepszyłem 700 a pojawiło się 1600 nie wiem skąd :blush: nie za rubiny jak coś :wink:
    to taka sytuacja raz na milion jednemu wpadnie a jednemu i przez cały event takie nie wpadnie 
  • marskrzy (PL1)marskrzy (PL1) PL1 Posty: 94
    Problem z tym, że z ilością woja powinno być jak z grzybami idziesz idziesz i nic nagle ciach prawdziwek. Takie coś cieszy. Jak masz klepać i klepać zamki obcego 500-700 non stop to nie ma z gry frajdy, a jak zdetronizujesz i to samo to w ogóle odpuszczasz. Bez detronizacji też powinny się pojawiać dobre zamki. Z gry ma  być radość a nie ćwiczenie klikania myszką. Będzie radość to i prędzej gracz zainwestuje kasę. Szkoda że tego GGS nie rozumie. Ostatnio w dzień rozwaliłem ze setkę zamków (wszystko bez detronizacji) i ani jeden powyżej tysiąca. Nie detronizowałem bo mi nie zależało na wyniku w obcych tylko na ewencie miesięcznym, ale przy okazji zwróciłem na to uwagę.
    marskrzy @ pl 1
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) PL1 Posty: 241
    edytowano 07.08.2019
    Mogli by zrobić tak, że gracz za każdy zwycięski atak na kruka dostaje los który idzie do koła w loterii i może wylosować kruka za 500+ , 1000+, 700+, 1500+, 5000+ i ma 20% na wylosowanie jednej z tych nagród robi to z własnej woli więc ataki na kruka miały by więcej sensu. Co o tym myślicie? 
Sign In to comment.