Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[DYSKUSJA] Ogłoszenie planu działań na drugi kwartał

Witam,

W tym miejscu otwieram dyskusje na temat Tego ogłoszenia.

Jak zawsze proszę o trzymanie się tematu.

Pozdrawiam,

Wikiti

Komentarz

• Witam 
    zmiany są nieodłączną częścią tej gry , jednak czasem są przesadzone , a każda kolejna przesadzona wiadomo jak sie kończy
    a co do tego legionu Dcośtam czy sam chan nie wystarczy ? 
    do zmian sie spieszy a rubinków uczciwie wygranych to już nie łaska dać ;) 
    Pozdrawiam 

Gdzie sie dymi , tam sie pali . Gdzie sie pali , tam można sie sparzyć .

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 543
    Bardzo pięknie to opisałeś. Mnie już nawet nie chce się analizować poszczególnych punktów "dobrej zmiany". Zgadzam się w 200%. To co zrobiono ze stolicami to nawet nie wiem jak nazwać żeby nie dostać bana za wulgaryzmy.
  • maja2011 (PL1)maja2011 (PL1) PL1 Posty: 25
    Pablo wyczerpałeś temat :)))
    Może wprowadzcie za monety królewskie możliwość usunięcia konta skoro nie można nic z nimi zrobić.
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 332
    Szkoda moich słów na temat zmian. Więcej popsuliście niż ulepszyliście. Wszyscy czekamy na Królewską Stolicę a wy ją usuwacie. 

Jedyny plus to możliwość ulepszenia obozu i koszar. Przydałoby się jeszcze zwiększenie poziomów obozu oblężniczego i obronnego.
    jaromlody (PL1) powiedział(a):
    Szkoda moich słów na temat zmian. Więcej popsuliście niż ulepszyliście. Wszyscy czekamy na Królewską Stolicę a wy ją usuwacie. 

Jedyny plus to możliwość ulepszenia obozu i koszar. Przydałoby się jeszcze zwiększenie poziomów obozu oblężniczego i obronnego.
    po co ?
    jedyne co przydałoby się to zmniejszenie kosztów i czasu produkcji narzędzi bo przy tej ilości tzw. eventów warsztaty nie wyrabiają a zbrojmistrz zdziera straszliwie.
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    Oczywiście zrobią tak żeby obniżyć koszty i czas pewnie będą kolejne levele budynków za te dziwne żetony budowy których jest nie wiele
    wojtek_82 @ pl 1
  • A może jeszcze wpadną na pomysł podniesienia poziomu z 800 lev legendarny na np 1500 lev :D:D 
    Królewskie stolice hm... mówicie że nie wyszło , a ja mówie że nie wyszło bo zamiast sie skupić na jednym Wy już próbowaliście wprowadzać całkiem coś nowego zapominając o wcześniejszym projekcie.
    Może przywróćcie studnie życzeń oraz grosiki do podwojenia rubinów.... nie no zaraz zamiast podwoić rubiny za darmo lepiej zdobyć je w inny sposób...  :D
    Hmm... coś jeszcze ... a co do samuraja to można byłoby wprowadzić go częściej.

PS: jeśli słuchacie graczy to posłuchajcie ich w różnych kwestiach bo tak naprawde to Oni tworzą tą grę i dzięki nim istnieje , w sumie jak każda gra przeglądarkowa  :D Myśle że dobrym pomysłem byłoby sie cofnąć pare lat do tyłu i pomyśleć dzieki czemu ta gra stała sie tak popularna...

Pozdrawiam
  • Deji (PL1)Deji (PL1) PL1 Posty: 8
    Ahtung! Achtung!
    Widzę, że jesteście z tego gatunku twórców gier zawodowych którzy nigdy nie obywają się bez krytycznego zapału do pracy Państwo z GGS. Ja wiem, że posiadacie dane na pogromce sadysta patrzy wam z oczu. cokolwiek będziecie czynić zgodnie z graczami będziemy tolerować ale na żadne brutalizowanie i pastwienie się nad nami nie pozwolimy i sprzeciwstawimy się z całą stanowczością. Posiadacie dostateczne walory na to aby doprowadzać ludzi do desperackich kroków. A my właśnie kategorycznie sobie tego nie życzymy. Teraz chodzi o to żebyście się zastanowili co wam powiedziałem. Jedno z dwojga: albo wszyscy dojdziemy do porozumienia albo się zaczniemy rozstawać, bez żalu z naszej strony. Dla was, prawdopodobnie, miarodajny jest tajny regulamin (w którym zapewne jest zapis: Wyciągamy kasy tyle ile się tylko da) ale mam wrażenie że arbażyństwo jakim się wykazujecie jest biegunowo odległe od regulaminu. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które dość obelżywie określić wasze postępowanie. A jeżeli zagrozicie sądem (w co wątpie) to powiem tyle: Nie kwalifikujecie się nawet do sądu dla ludożerców! W moich oczach jesteście nędznymi gadami! Omyłkowo tylko nazywanymi ludźmi.
    Powiedziałem wszystko co mi na sercu leżało!
    Pozdrawiam wszystkich graczy a GGS i ich wspólnikom radzę aby szybko zmienili swoje postępowanie jeżeli nie chcą dalej strzelać sobie w stopy.

Pozdrawiam ;)
    Czy już wiadomo co dostaniemy za zlikwidowane stolice sojuszowe ? Trochę czasu minęło i temat ucichł ale kosztowało nas to sporo i nie mamy nic w zamian. Co z kompletem zbieranym na evencie ? Co z rekompensatą za odebrane monety ?
  • BAD BOY (PL1)BAD BOY (PL1) PL1 Posty: 24
    http://prntscr.com/nl6p3w   Kolejna fajnosc po waszych poprawkach spichlesz 30 poziom 100% produkcji ale i tak na minusie brawo wy
    Napijmy się wina, niech milej czas leci ;)
  • szkoda komentowac ggs nie zamierza wprowadzic zmian zeby mozna bylo sobie czesto wojowac,bawic sie gra tylko jest parcie na ewenty zeby kase ladowac.tyle to chyba mozna zauwazyc.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • Amon_Ra (PL1)Amon_Ra (PL1) PL1 Posty: 6
    Spokojnie się zapytam. Co znowu spierd ... w oznaczeniach i parametrach spichlerzy !? 100 na szczytach na 21 lvl a 15 na 30 .... Nie pozdrawiam. Jak widzę znowu szukacie jelenia na "moderatora". Nie życzę powodzenia.
    Amon_Ra @ pl 1
Sign In to comment.