Naliczanie chwały

Czy ktoś może przedstawić równanie, algorytm, diagram, wykres, które obrazowałoby, tłumaczyło i obliczało chwałę jaka powinna być z ataku z uwzględnieniem wszelkich! premii (sala legend, artefakty, dowódca, premia sojuszowa, świadectwo chwały, premia z honoru, flagi i inne narzędzia) ?
Kiedyś mieliśmy taką prezentację jednak w chwili obecnej obawiam się, że niewiele osób jest w stanie to ogarnąć, obliczyć i stwierdzić czy te wszelkiego rodzaju dodatkowe premie, za które przecież płacimy, działają i jak działają. Podejrzewam, że to działa według jakiegoś widzimisię. 
«1

Komentarz

• wyznacznikiem jest honor, jest jakaś podstawa  mnożona procent z honoru i od tego wyniku zliczana reszta procent chwały typu herb, sala ,świadectwo chwały itd. co z matematycznego punktu widzenia to  jawne oszustwo bo procenty wszystkie powinny być sumowane i mnożone razy tą podstawę , a tak jak ktoś ma max honor  i daje mu to 100 % chwały  z honoru  i ta reszta  co w sumie daje 190 % i taka osoba druga co   ma np 50% chwały z honoru i zresztą  przewyższa  bo ma świadectwie chwały więcej wywalając ruble w ten kościółek i z herbu sumując procentowo np. 230 % i tak dostanie mniej , to gdzie tu sens , robią nas w bambuko  , potwierdzone testami
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 525PL1
    Dlatego chciałabym mieć czarno na białym, jak, ile, za co i od czego. Narobili tych premii żeby tylko kasę wyciągnąć a to wszystko i tak psu na budę. Proszę o podanie wyliczeń.
    W ramach eksperymentu poszły dwa ataki, jeden z Wojowniczką drugi z Krukiem. Teoretycznie Wojowniczka ma 105% do chwały natomiast Kruk ma 60%. Rożnica powinna być widoczna. Niemal identyczne zamki Kruka (Wojowniczka 780 szt, Kruk 745 szt). Zdobyta chwała to u Wojowniczki 99k natomiast u Kruka 97k.
    Ponawiam pytanie.
    Ile premii do chwały powinna mieć Wojowniczka?
    Jak naliczana jest chwała (wzór, algorytm, wykres, równanie)????
    Dla mnie wniosek jest oczywisty. Wszystkie rubinowe budynki, premie itd, które teoretycznie coś tam mają podnosić to oszustwo.
    Można by założyć osobny dział na forum zatytułowany "Szrot"
    Obawiam się, że lista byłaby bardzo długa.
    Ja nadal czekam na odpowiedź.
  • problem jest bardzo prosty ogarniecia. Wszystko  co sie dzieje w grze ma kosztowac  pieniazki.!! Dlatego wszystkie bonusy znikly. Ja juz dawno zauwazylem co zostalo pozabierane.Najlepsze jest to ze kazdy za cos zaplacil. Np prosty przyklad  studnia zyczen u mnie  jest poziom 10 wiec zeby uzyskac ten poziom 10 musialem ulepszac za rubiny.To sie oplacalo kiedy ggs dodawal szczesliwe grosiki. Ale w chwili obecnej jestem oszukany i okradziony. 
    Wyzynnik mial 60% pkt chwaly , takiego gienka kupilem. A teraz ma tylko 35% chwaly wiec co mam napisac.
    Przykladow jest sporo jak na pszestrzeni kilku lat ggs wyrowanal szanse a nawet pomiejszyl zeby tylko nie mieli userzy za duzo.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
    edytowano 20.03.2019
    Zgadzam się z Tobą całkowicie. Najpierw zabierają nam wszystko co tylko można, za co często zapłaciliśmy całkiem realne pieniądze, a potem rzucają jakiś ochłap i jeszcze nam wmawiają, że powinniśmy być szczęśliwi. Nadal czekam na odpowiedź z konkretnymi wyliczeniami.
    I jeszcze jedno :) skoro zaczynamy bawić się w liczenie. Gdzie jest owe +15% do tabliczek u Wojowniczki ? Bo ja nie widzę różnicy a skoro nie widać różnicy.........
    Post edited by NewSmyk (PL1) on
    Nadal czekam
  • NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Nadal czekam
    to jest tak jak ten film   , tylko chyba nie można linków zamieszczać więc przepraszam
    Nadal czekam na odpowiedź.
  • ja osobiscie czekam pierw az ggs odda mi to co stracilem i z czego zostalem ograbiony. Miedzyinnymi chodzi o bonusy itp.Bo inaczej to szkoda mojego czasu.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
    Jutro nowy tydzień więc i nowa nadzieja, że znajdzie się ktoś kompetentny kto udzieli wyczerpującej odpowiedzi na nurtującą mnie zagadkę. Jak naliczana jest chwała (uwzględniając wszystkie premie, kamienie, budynki i dodatki) ?

Takich cudów mamy więcej ot chociażby Świadectwo Chwały, budynek za rubiny, wcale nie taki najtańszy ale czy cokolwiek daje ???? Bardzo wątpię. Oczekuję więc wyliczenia każdej jednej promki.
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    Nie jestem pewien, ale mam podejrzenia np. premia z herbu, honoru, dowódcy,flagi i premia sojka .
    No to na pewno zalicza flagi ,ale co z resztą bo np. feniks 105% i jeszcze 100% od sojuszowej premii daje 205%, ale po ataku chwały zbytnio dużo więcej nie ma niż bez premii.I tutaj mam właśnie podejrzenia może dostajemy tylko jedną z tych premii ,ale poniżej 100% np. za sam honor ,albo sam herb. Jeśli by to wszystko dodać premie za kasa nie miały by większego sensu i tutaj dochodzę do wniosku, że chodzi o pieniądze, aby gracz nie dostał nic za darmo :disappointed: . Dowódcy mają np. x % za ataki na obcych i x % za ataki ogólnie, może daje premie tylko za ataki za obcych ,albo jest specjalny licznik chwały kto wie .Moim zdanie wszystko w tej grze jest robione pod pieniądze ,ale ile można :(
    Dlatego ja nadal czekam na odpowiedź. Skoro nawalili tego to teraz chce wiedzieć co, jak, gdzie a przede wszystkim ile.
    Wikiti ?????? Jakaś odpowiedź będzie ?
    Będę się przypominać i dopominać choćbym miała dostać bana. Od dawna powtarzam, że tej gry nikt nie ogarnia, nikt nie kontroluje a najgorsze, że nikt nie wie właściwie co działa i jak działa pomijając fakt, że nie działa.
Ta dyskusja została zamknięta.