Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Brak zmiany po zwiększeniu zmiany prędkości wózka w Sojuszu.

Cześć, 
Chciałem zgłosić problem dotyczący braku zmiany czasu przemieszczania się wózków przy ulepszeniu w Sojuszu prędkości wózków z 90% do 100% . Pobrano surowce wraz z rubinami, ale predkość przemieszczania się nie uległa zmianie. Bardzo proszę o pomoc - Sojusz: "BlackDragons..",

Frema

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Bo te wszystkie premie działają według jakiegoś widzimisię. Zarówno sojuszowa premia do chwały, wszelkie dodatki i budynki, które teoretycznie powinny coś tam dodawać czasami dodają a czasami nie dodają i tak naprawdę to nikt nie wie ile czego powinno być. Prosty przykład. Codziennie wysyłam szpiegów i niemal codziennie poruszają się z inna prędkością :hushed: ot taka niespodzianka każdego dnia.
  • Frema (PL1)Frema (PL1) PL1 Posty: 9
    To pocieszyłeś, ale zgłaszałeś to?
    Dzisiaj mam całkowita masakrę jeżeli chodzi o prędkość wojska, szpiegów i wózków. Dla mnie wygląda to tak jakby przestały działać premie. Czy ktoś może w końcu zrobić porządek na tej grze ??  Zaznaczam, że problem występuje zarówno na pl1 jak i na serwerze NK więc jest to ewidentnie wina gry.
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 147
    edytowano 16.03.2019
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Mam to samo wysylam szpiegow i raz ida szybciej, a raz wolniej, podobnie z zarciem na zamku czy postach oraz krainach, robie wojo bo jest jeszcze sporo zapasu zywnosci, a tu nastepnego dnia zarcia za malo, wybijam wojo i znowy zarcia kosmos duzo, robie wojo i znowu to samo, jakas paranoja, chwaka na obcych podobnie czy wlacze herb na chwale czy go wylacze roznicy nie widze
    ad.1) u mnie nie tylko szpiedzy, ale i ataki na NPC tak się zachowują... Ale o dziwo ataki na obcych / graczy idą dobrze;
    ad.2) czasami co logowanie, to mam inne zużycie i muszę polować na "więcej" przed dłuższą przerwą...
    ad.3) chwałę ostatnio liczy beznadziejnie: do wprowadzenia detronizacji liczyłem 2,6pkt za wojaka (aby mieć 10k za atak). Teraz to nawet 2,5 jest za dużo... i zmienia się co chwilę :( A co do herbu, to zauważyłem, że naprawili go, gdy zmieniono rabusia: przed zmianą herb liczyło po flagach, teraz dolicza do flag...

P.S. Święto lasu: pierwszy raz od "poprawienia" obcych/kruka dorwałem zamek 1k defa (wyszło dokładnie 2,5 pkt chwały za wojaka)
    Krzyśko @ pl 1
    Dzisiaj znowu szpiedzy i wojo zwolniło i to sporo. Heloł, naprawcie tą grę.
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    W Przeglądzie ruchów  zawsze pokazuje poprawny czas

Pozdrawiam
    Wikiti powiedział(a):
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    W Przeglądzie ruchów  zawsze pokazuje poprawny czas

Pozdrawiam
    Błagam :((( żeby grać muszę zostać informatykiem, specjalista od grafiki komputerowej, szybkość sprawdzać w przeglądzie ruchu, grać na flashu, na ZK wchodzić na HTML. Przepraszam bardzo ale to podobno miała być zabawa. Ja nie mam czasu porządnie ogarnąć zamków bo nawaliliście tego wszystkiego jak na jarmarku odpustowym ale jedyną rzeczą działającą nad wyraz poprawnie są reklamy. Może podmieńcie ekipy i niech ta od reklam zajmie się grą.
Sign In to comment.