Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

niekompletny dowódca z miesięcznego wydarzenia

rozumiem , że element brakujący u dowódcy ze szmaragdowej próby , będzie dostępny od zaraz za rubiny? jak zwykle wyszedł bubel, kolejnyl
Betica1User @ pl 1

Komentarz

• Akilla (PL1)Akilla (PL1) PL1 Posty: 59

Hej hej na trybie mistrzowskim w evencie brak artefaktu do zdobycia  za drugim razem zdobywamy nie pełnego dowódcę prosił bym o poprawienie błędu

PS:AKI

Pamiętaj, to dopiero początek... 
  • Hej . No jak widać nadal błędu nie naprawili ,wiec  chyba bawimy się nadaremnie 
    Piotr5455 @ pl 1
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    Problem znany. Tu lista (niepełna) znanych problemów...
  • Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 140
    to że problem znany, wiemy. chcemy wiedzieć jak zamierzacie to naprawić, zwłaszcza u tych , którzy przeskoczyli tą stronę wydarzenia?
    Betica1User @ pl 1
    Jak tylko dostaniemy jakąś informacje na ten temat, niezwłocznie zamieścimy to na forum.
  • składam dowódce drugi raz a tu brak artafektu  o co chodzi szukam wszędzie i nic zróbcie coś z tym 
    bo zabawa robi się nie ciekawa 
    Tu masz szczegóły na temat owego artefaktu.
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Czy ktoś może mi wyjaśnić jakie ostateczne premie posiada Wojowniczka Feniksa, chodzi mi konkretnie o premię do chwały z Obcych i kruków. Według moich wyliczeń kompletny zestaw powinien dawać 105%. Oczywiście maks jest 60% . Moje pytanie, ile chwały dolicza komplet Wojowniczki ?????????????? I zaraz kolejne, jeżeli dolicza jedynie 60% to jaki geniusz ustalał premie dla tego kompletu ????
    Ponawiam pytanie. Jaką premię do chwały na Obcych i Kruki ma nowy komplet Wojowniczki Feniksa ????
  • DrPaulus (PL1)DrPaulus (PL1) PL1 Posty: 13
    Tak to wygląda w czasie ataku na obcego. Elementy stroju ulepszone na +14 u technika

NoE
    Ja wiem jak to wygląda, problem jest taki, że nie jestem pewna czy to tak właśnie działa, jak moim zdaniem powinno (mam poważne wątpliwości). Chcę jasną odpowiedź. Jaką premię do chwały ma Wojowniczka podczas ataku na Obcego i Kruka? Ponadto dobrze byłoby gdyby ktoś udzielił odpowiedzi na inne moje pytanie a mianowicie jak obliczana jest chwała z ataku uwzględniając wszelkie możliwe premie i dodatki. Osobiście uważam, że to jedna wielka ściema i nikt nie ma pojęcia ile powinno być.
Sign In to comment.