Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

problemy z przesyłaniem zabawek drewnianych

witam-mam problem z przesyłem "drewnianych" narzędzi oblężniczych-tzn, z postów na zamek główny nie ma problemów, z zamku głównego i miedzy postami nie działa-gram /a raczej usiłuję grać/ w nowym systemie, ok. raz mogę kupić u zbrojmistrza osłony ale na stałe to raczej nie, a nie zawsze na danym poście produkcja nadąża,

Komentarz

• RudaRuda Moderator Posty: 350
    Problem został już zgłoszony, czekamy na informacje zwrotną.
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    wygo (PL1) powiedział(a):
    witam-mam problem z przesyłem "drewnianych" narzędzi oblężniczych-tzn, z postów na zamek główny nie ma problemów, z zamku głównego i miedzy postami nie działa-gram /a raczej usiłuję grać/ w nowym systemie, ok. raz mogę kupić u zbrojmistrza osłony ale na stałe to raczej nie, a nie zawsze na danym poście produkcja nadąża,
    Witaj, @wygo (PL1)
    Wszystkie problemy są zgłaszane, i przy najbliższej aktualizacji zostaną wyeliminowane. Na tę chwilę  działa jeszcze gra na Flash https://empire.goodgamestudios.com/flash/ Można jej używać

Pozdrawiam

• Problem z osłonami przesyłanymi ze światów na zieleń TYLKO 1 SZT mogę przesłać
    Przez Wasze mądrości na samuraja musiałem latać na osłonach rublowych by utrzymać złoty medal KTO MI ZWRÓCI TĄ REKOMPENSATE ???
    Druga sprawa to wczoraj w konkursie szlachectwa było zbieranie punktów na grabież NAWET JEDNEGO mi nie doliczyło.
    Trzecie jak na akwie zdobędę wyspę to dopiero po ponownym logowaniu mogę nadać jej nazwę 
    Czwarte idą ataki na moje wyspy na akwie trąbki nie widzę a na mapie widać atak.
    Kombinujecie gorzej jak koń po górę a my na tym tyko cierpimy.
    Wiosna tuż tuż chyba trzeba by sobie inne zajęcie znaleść. 
    marcel102 @ pl 1
  • Wikiti powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):

Witaj, @wygo (PL1)
    Wszystkie problemy są zgłaszane, i przy najbliższej aktualizacji zostaną wyeliminowane. Na tę chwilę  działa jeszcze gra na Flash https://empire.goodgamestudios.com/flash/ Można jej używać

Pozdrawiam

Bynajmniej u mnie na flash-u gra się nie może załadować ot Wasze ulepszenia
    Pozdrawiam

marcel102 @ pl 1
Sign In to comment.