[Dyskusja] Rozmycie - Obrazu HTML5

W tym temacie  piszemy tylko o tym Temacie

Rozmycie - Obrazu HTML5

Komentarz

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,087
    edytowano 08.03.2019
    W tym wątku podajemy tylko dane o które prosimy , inne błędy proszę zgłaszać w innych tematach o błędach HTML5. Podaje Przykład  co powinniście nam podać, by naprawić rozmycie

Dane techniczne a PC PRZYKŁAD:

Procesor: Intel Core i7-8750H
    Grafika: Nvidia GeForce GTX 1070 Max-Q 8GB
    Pamięć: 16 GB DDR4 - 1666 MHz
    Miejsce przechowywania: dysk SSD o pojemności 512 GB
    System operacyjny (OS): Windows 10 Home 64-bit
    *itp.*

PRZYKŁAD:

Gram w jakości HD
    Gram w 4K UHD
    Moja rozdzielczość to 1920 x 1080

PRZYKŁAD Gęstości pikseli:

Mój rozmiar ekranu wynosi: 23 '' cale
    Gęstość pikseli dla tego ekranu wynosi: Około. 96 ppi

Inne posty niezwiązane z tematem będą przenoszone i mogą  zostać odpowiednio nagradzane
    Nie chcecie chyba , by wasze opinie nie dotarły do GGs

Pozdrawiam
  • Witam

Pewnie się okaże że mój też za stary jest hmm....           

https://prnt.sc/mw9t9d

o informacje proszę                                             
    Droga Społeczności ,

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim za komentarze, opinie i tematy, które poruszyliście w związku z niedawnym uruchomieniem HTML5. Jesteśmy bardzo wdzięczni za współpracę z tak aktywną społecznością i wszystkie Twoje raporty pomogą nam zidentyfikować wszelkie problemy z HTML5 i poprawić stan obecnej wersji. Przeczytaliśmy wszystkie Wasze komentarze, wysłuchaliśmy bardzo aktywnie Waszych obaw i zebraliśmy wszelkie informacje, które pomagają nam dalej rozwijać HTML5, aby jak najlepiej dbać o naszą ulubioną grę.

W związku z tym chcielibyśmy również przedstawić kilka dalszych informacji na temat obecnego stanu HTML i tematów, nad którymi aktywnie pracujemy.

Ważne: Na razie Flash pozostanie aktywny do odwołania i możesz kontynuować grę za pośrednictwem dedykowanego linku (https://empire.goodgamestudios.com/flash/). Dodatkowo; prawdopodobnie z następną aktualizacją; dodamy również przycisk do gry, w którym możesz w dowolnym momencie przełączać się między Flash i HTML5. Jeśli zdecydujemy się zamknąć Flash w przyszłości, poinformujemy Cię z wyprzedzeniem i zapewnimy wystarczająco dużo czasu, aby przyzwyczaić się do HTML5, a także zapewnić, że gra działa płynnie.

Oprócz ostatnio udostępnionych znanych problemów, poruszamy dwa główne tematy: niewyraźna grafika i wydajność gry!

Niewyraźna Grafika

Podczas bety w grudniu, a także po pierwszym uruchomieniu HTML5, otrzymaliśmy wiele informacji zwrotnych i informacji na ten temat, a obecnie szukamy głębszych sposobów na zapewnienie odpowiednich zasobów gry wszystkim graczom, co odpowiada specyfikacji komputera by grać dalej.

Wydajność gry

Kolejny duży temat, nad którym obecnie pracujemy, to problemy z wydajnością:

Patrzymy na raporty, u których gracze czują opóźnioną rozgrywkę i sprawdzają opcje zwiększające wydajność graczy w tym konkretnym przypadku

Ponieważ HTML5 jest dość głodny na CPU i pamięć, badamy i pracujemy nad poprawą wydajności i zmniejszeniem wykorzystania mocy obliczeniowej i pamięci

Istnieją również dodatkowe aktualizacje dotyczące niektórych innych tematów, które niedawno zostały poruszone:

Błędy z HTML5

Niedawno udostępniliśmy listę znanego problemu i będziemy pracować nad tymi, aby naprawić je w następnych nadchodzących aktualizacjach

Jeśli napotkasz dalsze problemy z HTML5, możesz je zgłosić za pośrednictwem forum lub dedykowanego adresu pomocy technicznej

Gra na urządzeniach mobilnych

Z powiązanym linkiem Flash, wspomnianym powyżej, nadal możesz uzyskać dostęp do gry za pomocą przeglądarki Puffin

Dodamy podstawowe kontrolki gestów dla HTML5 z następną aktualizacją, aby poprawnie powiększyć mapę i poruszać się po grze

Ponadto szukamy także alternatywnych przeglądarek, które najlepiej pasują do gry Goodgame Empire na urządzenia mobilne za pośrednictwem HTML5

Będziemy Cię na bieżąco informować o przyszłym rozwoju i temacie związanym z HTML5 i Goodgame Empire w ogóle.

Ponownie, jesteśmy bardzo wdzięczni, że jesteśmy otoczeni przez tak oddaną społeczność i czekamy na dalszy rozwój HTML5 dzięki Waszej współpracy.

Twój zespół Goodgame Empire
  • Aga5 (PL1)Aga5 (PL1) PL1 Posty: 55
    Witam.

Widze ze HTML przywrocony ale co z tego jak dalej nie mozna zaznaczyc i skopiowac nic z czatu, zaznacza na niebiesko tak jak i wczesnie,

po nacisnieciu prawym przyciskim myszki pokazuje sie okienko w ktorym jest, zaznacz jako grafike, kopiuj jako grafike, zglos, nie mozna skopiowac.

Kiedy bedzie naprawione
    Aga
  • AdamUser2 (PL1)AdamUser2 (PL1) PL1 Posty: 55
    Jak zaznaczysz link    wciśnij  ctrl+c    potem w nowej karcie  ctrl+v

pozdro:)
    AdamUser2 (PL1) powiedział(a):
    Jak zaznaczysz link    wciśnij  ctrl+c    potem w nowej karcie  ctrl+v

pozdro:)
    nie chodzi tylko o link, ale np jak chce przytoczyc przyklad z chatu, chcac zaznaczyc czesc czatu, sie niestety nie da:(

problemy sa rowniez ze skopiowaniem linkow czy tresci z tablicy ogloszen, czyli dalej nie dziala :(
    Aga
    Ghost 25 powiedział(a):
    U mnie działa bez problemu ;)

Pozdrawiam 
    Ghost
    Nie tylko ja nie moge skopiowac, bardzo wielu sie na to skarzy i nie moze rowniez grac na HTML.
    Nie tylko ja mam takie problemy, aktualka byla i dalej nie naprawione:(
    Aga
    edytowano 19.05.2019
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
     Wszedlem na wersje HTML bo na FLASH niestety nie mozna wejsc na Zewnetrzne Krainy. Czy ktos to jeszcze ogarnia ?
    Wersja Flash  oczywiście działa, także na zewnętrznych krainach

• pys6 (PL1)pys6 (PL1) PL1 Posty: 2
    wszystko robicie  zeby  nas  zniechecić do  gry.  BRAWO
  • miceq5 (PL1)miceq5 (PL1) PL1 Posty: 42
    na html 5 nie mogę  wstawić wojska  w okna ataku , otwiera się powiększone okno i gra się zawiesza. pozostaję na flash 
  • Oli52 (PL1)Oli52 (PL1) PL1 Posty: 6
    miceq5 (PL1) powiedział(a):
    na html 5 nie mogę  wstawić wojska  w okna ataku , otwiera się powiększone okno i gra się zawiesza. pozostaję na flash 
    Dzisiaj jak z flesza się przełączyłem to identyczna była sytuacja u mnie ,Dobrze ,że zadbano o tych co mieli kłopoty z grą i dano link na flesz ,Bardzo dziękuję i cieszę się grą a także tym ,że Ta gra zrzesza wielu życzliwych i dobrych ludzi ,
Sign In to comment.