Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Rozmycie Obrazu HTML5 - Informacje

WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
edytowano 07.03.2019 w Oficjalne Ogłoszenia
Drodzy Gracze,

W poniedziałek, 4 marca, przełączyliśmy grę na  HTML5. Otrzymaliśmy już od Ciebie wiele opinii, które pomogą Nam rozwiązać problemy zgłoszone przez Ciebie.

Jest jeszcze jeden problem, któremu chcielibyśmy przyjrzeć się bliżej:
Otrzymaliśmy zgłoszenia o rozmytych grafikach w grze i chcemy jak najdokładniej przeanalizować ten temat, aby znaleźć rozwiązanie. Właśnie dlatego otwieramy ten dedykowany wątek, który będzie zajmować się tylko opiniami na temat rozmytych tematów wizualnych !!!

Jeśli obecnie masz do czynienia z rozmytymi wizualizacjami w grze, potrzebujemy od Ciebie przekazania nam następujących informacji:

- Twoja specyfikacja komputera, na przykład:
  •   informacje o systemie operacyjnym, w którym grasz (Windows, macOS / iOS)
  •   informacje o sprzęcie / urządzeniu, z którego korzystasz (komputer stacjonarny, laptop itp.)
  •   informacje o twoim procesorze, GPU
  •   etc. 
Istnieje wiele sposobów, aby sprawdzić specyfikacje komputera (specyfikacje), ale poniższa strona daje dobre zrozumienie, jak można go znaleźć, gdy używasz systemu Windows i / lub MacOS firmy Apple: https://www.wikihow.com/Check-Computer-Specifications

- Rozdzielczość ekranu / wyświetlacza, na przykład: 
  • Grasz w HD lub nie-HD
  • Grasz w  4K UHD
  • jaka jest rozdzielczość ekranu (e.g. 1980 x 1020, 1680 x 1050, 1280 x 1024, etc.)
Możesz otworzyć ekran / rozdzielczość wyświetlania pod swoimi ustawieniami wyświetlania (np. W systemie Windows 10 wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na tle pulpitu, a następnie otworzyć "Ustawienia wyświetlania").

- Gęstość pikseli ekranu / wyświetlacza
  • zależy od rodzaju używanego ekranu / wyświetlacza, np. ...
  • ... jak duży jest twój ekran / wyświetlacz
  • ... jaki to rodzaj ekranu / wyświetlacza
Jak już wspomniano, twoja gęstość pikseli zależy głównie od typu ekranu / ekranu, którego używasz. Przygotujemy dla Ciebie przegląd różnych typów ekranów i ich gęstości pikseli w poniższych grafikach (kliknij poniższy spoiler, aby go otworzyć):
Możesz również znaleźć ten przegląd w oryginalnym źródle / stronie https://www.eizoglobal.com/library/basics/pixel_density_4k/index.html jeśli przewiniesz do "High Resolution / High Pixel Density Displays"
Ponownie, proszę podać tylko żądane informacje w specjalnie stworzonym wątku dyskusyjnym, który będzie w całości poświęcony "rozmytym grafikom" - i można go znaleźć  tutaj

Aby uzyskać wszystkie dodatkowe opinie związane z HTML5, które chcesz udostępnić, zapoznaj się z naszą ogólną dyskusją na temat przełączania zwrotnego HTML5 tutaj.


Twój Zespół Empire


Sign In to comment.