Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Zewnętrzne Krainy

168»

Komentarz

• witam może mi ktoś powie jak to jest że na 5godzin przed zakończeniem zewnętrznych krain zajmowałem 4231miejsce a na koniec okazuje się że jestem 14500 jak to jest możliwe??? gdzie moje żetony??? jaki jest sens grania na zewnętrznych

• heh jak grac:)
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • Żelaznywładsson (PL1)Żelaznywładsson (PL1) PL1 Posty: 208
    edytowano 25.03.2021
    Adi1975 (PL1) powiedział(a):
    dlaczego atakując gracza czy barona nie rabuje się żadnych surowców tylko monety ?

tak jest w sytuacji gdy się przegra walkę, lub gdy gracz nie ma surowców do zrabowania (a to częste na zewnętrznych, zwłaszcza na początku). Baron zawsze ma, tylko trzeba wygrać walkę.

nieważne ile masz, ważne co potrafisz z tym zrobić
  • Feniks65 (PL1)Feniks65 (PL1) PL1 Posty: 38
    Witam, chociaż nie bardzo jest kogo...
    Już nawet forum upadło całkowicie, ale nie ma się co dziwić, skoro już od kilku lat niszczą grę...
    No ok, nie sensu pisać więcej, bo nie ma do kogo...
    Przykre...stało się to, co musiało się stać...
  • Żelaznywładsson (PL1)Żelaznywładsson (PL1) PL1 Posty: 208
    edytowano 08.04.2021
    DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    heh jak grac:)

normalnie - stakan wódki codziennie i gościu jest Twoim dozgonnie wdzięcznym, prywatnym ochroniarzem ;)

A tera na poważne: kiedy dostaje się nagrody po evencie "zaplątana paszcza"? Czy tam "poplątana puszcza? Nie wiem, nie sprawdzę, event skończył się :))) poprawka:

A czy nie jest tak, że o 3:00 jest ostatni reset? Mocno ranking się zmienił w stosunku do tego co było o 2:59:59, nawet Apo może czuć się zaskoczone, a co dopiero maluczkie "z popiołu".

Post edited by Żelaznywładsson (PL1) on
  • hippeus (PL1) powiedział(a):
    DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    heh jak grac:)

normalnie - stakan wódki codziennie i gościu jest Twoim dozgonnie wdzięcznym, prywatnym ochroniarzem ;)

A tera na poważne: kiedy dostaje się nagrody po evencie "zaplątana paszcza"? Czy tam "poplątana puszcza? Nie wiem, nie sprawdzę, event skończył się :))) poprawka:

A czy nie jest tak, że o 3:00 jest ostatni reset? Mocno ranking się zmienił w stosunku do tego co było o 2:59:59, nawet Apo może czuć się zaskoczone, a co dopiero maluczkie "z popiołu".

heh chodziło o to że gracz ma lvl 17 a zamek legendy 70:)
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • nadal podtrzymuję swoje zdanie ;)
  • mir8 (PL1)mir8 (PL1) PL1 Posty: 14
    mam pytanie:
     jak to jest mozliwe kupuje dowódców i kasztana z pełnym uzbrojenie a po kilku godzinach nie mam nic ,
    drugie atakuje mnie gostek  ma 1200 woja ja mam na zamku defa ponad 4 tys. i gosciu mnie leje bez mydła , wiecej na krainy nie wchodze bo to jest poroniony pomysł co sie dzieje przynajmniej w tej wersji,
    jezeli przenosicie zamki powinny przechodzic z wojem w innym ukladzie to nie ma sensu

mir8 @ pl 1
Sign In to comment.