html5

1235»

Komentarz

• WikitiWikiti Posty: 915Moderator
    edytowano 10.03.2019
    Carpunlimited (PL1) powiedział(a):
    a  kto do jasnej  cholery  polecał   puffina   jak nie nasz kochany suport   i to  w oficjalnym  ogłoszeniu

jeżeli nie wiesz takich rzeczy   zrezygnuj   z  funkcjii
    żenada 

Puffin to była jedyna przeglądarka obsługująca FLASH :) Więc była polecana. Jak byś nie zauważył , przechodzimy z Flash do HTML5 Jak gra nie działa w przeglądarce Puffin to wina leży po stronie przeglądarki . Ale jest rozwiązanie , aby nadal grać  w GGE z urządzeń mobilnych , wystarczy pobrać przeglądarkę Firefox
  • Wikiti powiedział(a):

mianowicie    gra plewi   wiesza się   zewnętrzne krainy   tragedia  
    nie da się grać z telefonu lub tableta
    tym sie zajmijcie
    Chciała bym przypomnieć , Goodgame Empire jest stworzona  na laptopy......

To może pora w końcu napisać jakie minimalne wymagania na laptopach ma ta gra w wersji html5 i myśle że od tego trzeba by było zacząć...druga sprawa  to niech może suport odpali  tą grę na laptopie z procesorem dwurdzeniowym  i sam się przekona jaką stworzyli lipę, bo skoro ludzie narzekają że słabo im działa, muli i się zawiesza  to tak jest. najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie wersji flash, a html5 niestety dla wytrwałych do testowania.  Porady typu że na takiej przeglądarce chodzi lepiej, są akurat nie na miejscu i świadczą o braku profesjonalizmu. Gra powinna być zoptymalizowana pod najbardziej znane przeglądarki.

peacemax @ pl 1
  • Wikiti 

Nie chciałbym być złośliwy ale nie wiem jak mam korzystać na telefonie z przeglądarki Firefox Czy Google jeśli Oby przeglądarki wymuszają instalacje Empire Four Kingdoms A jak mi odpowiedział 1 moderator .pl 1 to osobny serwera od tego pl1 i w związku z tym nie zaloguję się na swoje konto 1 prywatnie Mogę pani wysłać te posty wraz z odpowiedziami Ale uważam że może pani z łatwością znaleźć sama mówienie mi że źle korzystam w gry bo korzystam przeglądarki fuffiu niech po prostu nie na miejscu skoro jeden moderator odpowiada mi że nie wejdę na swoje konto w aplikacji może jak zanim pani napisze powinna pani przeczytać wszystkie dotychczasowe zgłoszenia problemu jeśli chodzi o html5 

Dopisek 
    Nie wspominając już o tym że jeśli chodzi o komputer przeglądarkę Google Chrome przeglądarka Firefox również zgłosiłem problemy dotyczące kopiowania wiadomości i przesuwanie czatu jak i również wiadomości w systemie html5 gry

Mam też prośbę do pani aby nie mówiła pani wszystkim innym graczom że źle mówią że nie działa bo moderatorom działa Może macie komputery za 12 tysięcy nic dziwnego w końcu tak dorobiliście się na grze

dziękuję za uwagę   :#:#
    edytowano 10.03.2019
    Chcę dodać że Gra Serwer PL1 działa także w przeglądarce Puffin w wersji HTML5  jak i w Firefox na systemie Android
    Dodam tylko dla przypomnienia że jest to alternatywa, bo Gra nie jest stworzona dla urządzeń mobilnych Dla nich jest osobna wersja Gry
    Film z przeglądarki Puffin wersja HTML5

SS z Puffin

SS z Przeglądarki Firefox

Post edited by Wikiti on
  • RudaRuda Posty: 253Moderator
    peacemax (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):

mianowicie    gra plewi   wiesza się   zewnętrzne krainy   tragedia  
    nie da się grać z telefonu lub tableta
    tym sie zajmijcie
    Chciała bym przypomnieć , Goodgame Empire jest stworzona  na laptopy......

To może pora w końcu napisać jakie minimalne wymagania na laptopach ma ta gra w wersji html5 i myśle że od tego trzeba by było zacząć...druga sprawa  to niech może suport odpali  tą grę na laptopie z procesorem dwurdzeniowym  i sam się przekona jaką stworzyli lipę, bo skoro ludzie narzekają że słabo im działa, muli i się zawiesza  to tak jest. najlepszym rozwiązaniem jest pozostawienie wersji flash, a html5 niestety dla wytrwałych do testowania.  Porady typu że na takiej przeglądarce chodzi lepiej, są akurat nie na miejscu i świadczą o braku profesjonalizmu. Gra powinna być zoptymalizowana pod najbardziej znane przeglądarki.

Co Ci szkodzi napisać w wątku feedback ze specyfikacja komputera i jaki błąd występuje? Chyba najłatwiej jest narzekać nic nie robiąc. Gdybym ja miała taki problem (a nie mam), to uwierz, że pierwsza bym napisała feedback. Wtedy miałabym pewność, że informacja o problemie została przekazana dalej, a nie narzekała, że nic się w tej kwestii nie robi...
  • Pani Wiktorio

W teorii to co pani pokazała na filmiku 
    to mogę zrobić pojawia się problem  wtedy kiedy trzeba przesunąć kamerę dalej niż do pewnego momentu Niech pani zauważy że w tej przeglądarce da się kamerę tylko do pewnego momentu przesuwać dalej już nie ma sposobu szczególnie problem widać na mapie świata gdyż mapa świata Jest burza i Przypuśćmy że chcemy daleko od swojego zamku się przemieścić możemy jeśli mamy posty daleko od siebie ale się nie da 
    ponieważ opcja full screen na chatę nie działa Czyli funkcja pełnego ekranu ona się nazywa w tej przeglądarce flash teatr na Flash tryb pełnego ekranu można włączyć poruszanie wtedy kamerą w każdą stronę jest bezproblemowe

Jak już pani przetestuje wersje html wersje Flash zrozum mnie pani o co mi chodzi nie jestem w stanie w pełni korzystać z gry na telefon  nie mówię to żeby pani idę w połomi zrobić problem ale jeśli się da to proszę coś zrobić aby dało się normalnie grać bo poruszanie się po grze jest praktycznie niemożliwe z uwagi na brak przesuwania  kamery kamerę Jak już wspomniałem można przesunąć tylko do pewnego momentu chmurę i tylko do pewnego momentu w dół 

co do komputera naprawdę nie wiem do tego pani specyfikacja komputera każdej osoby dlatego nie znam powodów łatwiej będzie nam zrozumieć  jak podadzą państwa powód wymagania specyfikacji bo jeśli nowy gracz dołączy będzie miał ten sam problem to samo pani powie mu?

Zgłosiłem też problem jeśli chodzi o Kopiowanie i przesuwanie czatu  i wiadomości oraz nie działające przyciski Ten problem występuje nadal

dopisek

Przypomnę tylko że aplikacja Empire Four Kingdoms nie widzi mojego konta bo jak mi napisał moderator to osobny serwer pl 1 od tego serwera pl1 a chciałbym na telefonie móc dostać się na swoje własne konto skoro już je mam  :|:|
    edytowano 10.03.2019
    xxXTomisławXxx (PL1) powiedział(a):

co do komputera naprawdę nie wiem do tego pani specyfikacja komputera każdej osoby dlatego nie znam powodów łatwiej będzie nam zrozumieć  jak podadzą państwa powód wymagania specyfikacji bo jeśli nowy gracz dołączy będzie miał ten sam problem to samo pani powie mu?

Zgłosiłem też problem jeśli chodzi o Kopiowanie i przesuwanie czatu  i wiadomości oraz nie działające przyciski Ten problem występuje nadal

dopisek

Przypomnę tylko że aplikacja Empire Four Kingdoms nie widzi mojego konta bo jak mi napisał moderator to osobny serwer pl 1 od tego serwera pl1 a chciałbym na telefonie móc dostać się na swoje własne konto skoro już je mam  :|:|
    Nam prywatnie nie jest to do niczego potrzebne, natomiast potrzebuje tej wiedzy zespół techników, żeby wiedzieć i dokładnie zlokalizować problem. Stąd prośba o specyfikacje. Teoretycznie zapewne jest jakaś wymagana (nic o niej nie wiemy), jednak zespół celowo jej nie podaje, żeby wprowadzić poprawki, które umożliwią każdemu dostęp do gry. Nie tylko u nas występuje ten problem - HTML5 został wprowadzony na wszystkich serwerach, wszędzie są problemy, które zgłaszamy na bieżąco Zespołowi.

To o czacie zostało zgłoszone i z tego, co mi wiadomo znajduje się na liście do poprawek.

Empire: Four Kingdoms jest oddzielną aplikacją na urządzenia z systemem Android i dla nich dedykowana. Nie jest możliwe korzystanie tam z kont na innych serwerach Empire (trzeba stworzyć nowe konto).
    edytowano 10.03.2019
    Kopiowanie z czatu działa poprzez użycie klawiszy  ctrl+c

• To proponuję usunąć wymaganie pobranie aplikacji normalnie logowania się na przeglądarkę tak jak na przeglądarkę puffin wspomnianej przeze mnie gdyż to co pani powiedziała nie ma kompletnie sensu chcę korzystać ze swojego konta Tak jak i wielu graczy więc zróbcie coś aby było to możliwe bardzo o to proszę

A co do tego kopiowanie to czytała pani dokładnie Pierwszy mój post na temat Kopiowania i przesuwania czatu?
    xxXTomisławXxx (PL1) powiedział(a):

To proponuję usunąć wymaganie pobranie aplikacji normalnie logowania się na przeglądarkę tak jak na przeglądarkę puffin wspomnianej przeze mnie gdyż to co pani powiedziała nie ma kompletnie sensu chcę korzystać ze swojego konta Tak jak i wielu graczy więc zróbcie coś aby było to możliwe bardzo o to proszę

Nigdzie nie jest wymagane pobranie aplikacji - jest to rekomendowane i wyświetla się domyślnie w pierwszej kolejności w wynikach wyszukiwania, natomiast można bez przeszkód wpisać adres gry w przeglądarkę i strona się uruchomi. W każdej przeglądarce. Natomiast inną sprawą jest poprawność jej wyświetlania się. Niemal od razu ten problem został zgłoszony Zespołowi. Póki co stanowisko się nie zmieniło w tej kwestii.
  • Dobrze to niech mi pani powie jak ja mam to uruchomić bo nie wiem pokażę bo być może nie potrafię

a specyfikację ma pani wysłaną prywatnie ponieważ nie chcę aby ktoś graczy wiedział jaki mam komputer  B)
  • witam serdecznie ggs takie kotkie streszczenie wasz htlm5 do mozna do d.. wsadzic nic nie dziala jak ma byc ataki wojo I maszynki robiac trzeba klilka sekund odczekac pod warunkiem ze nic sie nie zablokuje bo wtedy trzeba sie przelogowac I tak jest w calym soju nie tylko u mnie . nie ma teraz  kupowania promki jak wszstko wolniej dziala bo nie wyrobi sie normy jak bylo wczesniej piszecie ze zewnetrzne krainy I lige podziagacie a co z normalna gra . no sory ale jak potrzeba jakis informatykow to dajcie znac moze pomoge ja wiem ze moderatorzy to tylko oczmi swieca pzred nami graczami ale moze sie ktos tam ogarnie w ggs I cos z tym zrobi bo uwazam ze dopuki nie bedzie gra chodzila  normalnie to nie mam sensu kupowania promek oczywiscie mozecie mnie zablokowac na forum ale zrobilem scrina I poszlo na soje glowne I twiterze oraz na fesbooku pozdr. irek nie to zebym robil pod gorke poprosru chcem grac normalnie  wiec cos z tym zrobcie

robert28031 @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 526PL1
    Udostępniliście grę we flashu dla serwera pl1. Pytanie, co mają zrobić gracze na serwerze Nasza Klasa?
    Oni cały czas męczą się z HTML i coraz więcej osób zgłasza mi chęć zakończenia gry. 
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Udostępniliście grę we flashu dla serwera pl1. Pytanie, co mają zrobić gracze na serwerze Nasza Klasa?
    Oni cały czas męczą się z HTML i coraz więcej osób zgłasza mi chęć zakończenia gry. 
    Jeśli chodzi o witryny partnerskie, szukamy również sposobów na opcję Flash dla naszych partnerów i nadal jesteśmy z nimi w kontakcie w sprawie wdrożenia pełnoekranowego obrazu naszej gry. Powiedziawszy to, zależy wyłącznie od stron partnerskich, czy będą one udostępniać pełnoekranowy obraz gry, czy nie.
  • gram teraz na flaszu bo to całe html5 działa ale tylko przez kilkadziesiąt minut potem laptop poprostu się wyłącza w najbardziej nieoczekiwanym momencie właśnie wtedy kiedy idzie na mnie atak a ja prubuje ustawić obrone ponowne uruchomienie komputera i wejście na gre trwa 5 min 
    już myslałem że mi się komputer przegrzewa ale kiedy przeszedłem na flasza problem zniknoł 
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 526PL1
    Ruda powiedział(a):
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Jeśli chodzi o witryny partnerskie, szukamy również sposobów na opcję Flash dla naszych partnerów i nadal jesteśmy z nimi w kontakcie w sprawie wdrożenia pełnoekranowego obrazu naszej gry. Powiedziawszy to, zależy wyłącznie od stron partnerskich, czy będą one udostępniać pełnoekranowy obraz gry, czy nie.
    W związku z tym może ponownie rozważycie przeniesienie zamków z serwera NK na pl1. Nie mówcie proszę, że to niemożliwe. Graczom na NK oferujecie wybrakowany produkt w dodatku bez obsługi moderatorów, bez możliwości grania we flashu, bez możliwości zakupu subskrypcji. Proszę w takim razie o poinformowanie graczy na NK, że wszystkich chętnych przeniesiecie na serwer główny. Osobiście zgłaszam się jako pierwsza i mój sojusz również. Miejsca na mapie jest więcej niż dosyć a w przypadku następnych "cudownych" aktualizacji i "niezwykłych" pomysłów kolejni gracze zrezygnują bo szkoda zdrowia.
  • Piotr5455 (PL1)Piotr5455 (PL1) Posty: 5PL1
    edytowano 20.03.2019
    Ogólnie przez te zamieszanie z HTML zniknęło mi troszkę rubinków, zgłoszenie wysłane do supportu na odpowiedz czekam drugi tydzień. Ciekawe ile będę czekał na odpowiedz. Po za tym same błędy i bugi, które się już kiedyś powtarzały (np brak jednego elementu zbroi z miesięcznego). Ja się zastanawiam jak taki produkt z taka ilością błędów można było wprowadzić ? Jedynym pocieszeniem jest że wersja flash jest dostępna.
    Pozdrawiam graczy i moderatorów i życzę cierpliwości której mi już powoli zaczyna brakować.
    Post edited by Piotr5455 (PL1) on
    Piotr5455 @ pl 1
Sign In to comment.