html5

124

Komentarz

• Ronin47 (PL1)Ronin47 (PL1) Posty: 61PL1
    mam takie pytanko, po co GGE wprowadza cos co w ogóle nie dział,na zadnym sprzecie i na zadnej przeglądarce, błedy jakie są w działani gry w wersji HTML, nie przystoją nawet domorosłym "informatykom: a podobno GGE ma tych "dobrych" , w kazdym razie w rozdawaniu banow sie sprawdzili, za co imchwała,chyba ze to przypadek :P ogólnie rzecz ujnując nie działa nic, grac sie nie da i wszystko jest do d... . o przepraszam  :) zaktualizowane jak wszystko dotychczas/ tylko ze jest malutki, problemik, dotychczasowe aktualki były robione by wymusic kupno rubinow,graczom którzy je kupują nie przeszkadzały :) co innego tutaj, taki badziew nikomu nie pasuje, * TYM ŁADUJĄCYM KASE W GR TEZ :P ) wiec zróbcie cos z tym .... czyms  bo nic nie zarobicie/
    PROSTE? proste :D

Ronin47 @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 524PL1
    Dla mnie cały mechanizm działania GGE wygląda tak :smile:
    1. ktoś wpada na "genialny" pomysł
    2. "genialny" pomysł zrobiony byle jak byle gdzie byle by było ląduje na serwerze pl1
    3. gracze z pl1 zgłaszają błędy, uwagi, zastrzeżenia plus dodają wioski i pomysły jak to poprawić
    4. moderator tworzy wątek gdzie owe uwagi i wnioski są zbierane
    5. zespół gge zbiera to wszystko, poprawia na miarę swoich możliwości i kolejny "genialny" pomysł ląduje na grze, czasami z pominięciem serwera pl1 lub potraktowaniem naszych graczy jak.....................hmmmmm (patrz ostatnie Zewnętrzne Krainy)
    6. wszyscy są zadowoleni oprócz nas, odwaliliśmy kawał dobrej roboty jako wsparcie techniczne, zespół testowy, zespół konceptualny w zamian otrzymujemy produkt gorszego sortu za który płacimy więcej niż pozostali gracze.
    Wniosek................... ??????
  • WikitiWikiti Posty: 899Moderator
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Dla mnie cały mechanizm działania GGE wygląda tak :smile:
    1. ktoś wpada na "genialny" pomysł
    2. "genialny" pomysł zrobiony byle jak byle gdzie byle by było ląduje na serwerze pl1
    3. gracze z pl1 zgłaszają błędy, uwagi, zastrzeżenia plus dodają wioski i pomysły jak to poprawić
    4. moderator tworzy wątek gdzie owe uwagi i wnioski są zbierane
    5. zespół gge zbiera to wszystko, poprawia na miarę swoich możliwości i kolejny "genialny" pomysł ląduje na grze, czasami z pominięciem serwera pl1 lub potraktowaniem naszych graczy jak.....................hmmmmm (patrz ostatnie Zewnętrzne Krainy)
    6. wszyscy są zadowoleni oprócz nas, odwaliliśmy kawał dobrej roboty jako wsparcie techniczne, zespół testowy, zespół konceptualny w zamian otrzymujemy produkt gorszego sortu za który płacimy więcej niż pozostali gracze.
    Wniosek................... ??????
    Wersja  HTML5 jest taka sama dla wszystkich serwerów
    Droga Wikiti, to było podsumowanie mojego odczucia w stosunku do gry jako całości. Teraz pytanie z innej beczki. Co mogą zrobić gracze z serwera NK ? Mają do dyspozycji HTML :(((((((((((((((((((((((((((((( w związku z czym nie są w stanie grać !!!!!!!!!!!!!!! Jak mogą przejść na flasha ?
    Nie wiem czemu twierdzisz że u naszych Partnerów, tzn na NK nie można grać . Sama testuje  i nie widzę błędów na NK

edytowano 09.03.2019
    Wikiti powiedział(a):
    Nie wiem czemu twierdzisz że u naszych Partnerów, tzn na NK nie można grać . Sama testuje  i nie widzę błędów na NK

OMG
    Może dlatego, że od ładnych kilku lat posiadam konto na NK, posiadam sojusz na NK i może właśnie dlatego twierdzę, że się nie da grać. Jeżeli na 20 osób obecnych na grze 15 twierdzi, że nie jest w stanie grać bo gra spowalnia, zawiesza, mają problemy z czatem, z obrazem, z wysyłaniem ataków i ogólnie staje się niegrywalna to chyba jest jakaś podstawa do wyciągnięcia wniosków. Jeżeli bardzo chcecie mogę puścić wiadomość po sojuszach żeby wszyscy po kolei pisali do działu wsparcia. I błagam. Powstrzymaj się od tekstu "Dziwne, u mnie działa" bo mnie osobiście to działa na nerwy  :( Nie jestem pisarzem s-f i pomimo pewnej złośliwości i ironii nie wymyślam sobie problemów. 

ps. Nie wiem czemu twierdzisz, że u Waszych partnerów tzn. na NK można grać skoro tylko odpaliłaś zameczek i wcale tam nie grasz. Miłego testowania.
    edytowano 09.03.2019
    Ja rozumie że w HTML5  są różne znane błędy, ale zespół nad nimi pracuje , I Im więcej jest zgłoszeń tym lepiej

Ale pisanie że nie można w ogóle grać , mija się z prawdą :) Lepiej podać konkretne problemy, by zespół  mógł je wyeliminować, niżeli pisać wszędzie że HTML5 nie dział

Sama gram w HTML5 na zewnętrznej krainie , bo zewnętrza kraina tylko jest w html5 na głównym serwerze też gram w HTML5 , i poza graficznymi aspektami , nie stwierdzam by było gorzej niżeli na Flash , ba nawet płynniej sama gra(mapa) chodzi niżeli we Flash

Pozdrawiam
    Wikiti powiedział(a):
    Ja rozumie że w HTML5  są różne znane błędy, ale zespół nad nimi pracuje , I Im więcej jest zgłoszeń tym lepiej

Ale pisanie że nie można w ogóle grać , mija się z prawdą :) Lepiej podać konkretne problemy, by zespół  mógł je wyeliminować, niżeli pisać wszędzie że HTML5 nie dział

Sama gram w HTML5 na zewnętrznej krainie , bo zewnętrza kraina tylko jest w html5 na głównym serwerze też gram w HTML5 , i poza graficznymi aspektami , nie stwierdzam by było gorzej niżeli na Flash , ba nawet płynniej sama gra(mapa) chodzi niżeli we Flash

Pozdrawiam
    Puściłam informację do sojuszu żeby pisali do działu wsparcia. Nie wiem ile osób zdecyduje się na to bo cytuję "To bez sensu i tak nic nie zrobią". Niemniej oczekuję z niecierpliwością dnia, w którym ta gra będzie bez błedów.
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawiam
    cytuję "To bez sensu i tak nic nie zrobią".
    Właśnie to jest takie podejście , a później żale że nic się nie poprawiło, Skoro nikt nie zgłasza błędów tzn. ze nie występują

To samo było z rozmyciem grafiki.Wszyscy zgłaszali rozmycie , ale jak został utworzony temat z tym związany, nikt nie chce podać to o co prosimy , tak by zespół mógł wyeliminować ten że problem
  • B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) Posty: 21PL1
    edytowano 09.03.2019
    Wikiti powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawiam
    Właśnie to jest takie podejście , a później żale że nic się nie poprawiło, Skoro nikt nie zgłasza błędów tzn. ze nie występują

To samo było z rozmyciem grafiki.Wszyscy zgłaszali rozmycie , ale jak został utworzony temat z tym związany, nikt nie chce podać to o co prosimy , tak by zespół mógł wyeliminować ten że problem
    Nikt nie chce podać bo śmiało może Pani wpisać wszystkie procesory, przeglądarki i systemy operacyjne zarówno na laptopach jak i maszynach stacjonarnych, tak trudno to zrozumieć, że rozmycie obrazu występuje na wszystkim i wszędzie i jak już pisałem, choćby przez wzgląd na oczy nie powinno się grać na HTML dopóki grafika nie będzie poprawna.
  • RudaRuda Posty: 253Moderator
    B L A C K (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawiam

Nikt nie chce podać bo śmiało może Pani wpisać wszystkie procesory, przeglądarki i systemy operacyjne zarówno na laptopach jak i maszynach stacjonarnych, tak trudno to zrozumieć, że rozmycie obrazu występuje na wszystkim i wszędzie i jak już pisałem, choćby przez wzgląd na oczy nie powinno się grać na HTML dopóki grafika nie będzie poprawna.
    Bardzo Cię proszę, żebyś nie generalizował, bo u mnie, na przykład, ten problem nie występuje. Prosimy Was o feedback w konkretnym celu. Pisałam już wcześniej, że bez tego Zespół działa po omacku i zamiast coś poprawić, może wręcz pogorszyć. Im więcej informacji przekażemy, tym szybciej i sprawniej będzie to działało.
  • Ruda powiedział(a):
    B L A C K (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):

Pozdrawiam

Bardzo Cię proszę, żebyś nie generalizował, bo u mnie, na przykład, ten problem nie występuje. Prosimy Was o feedback w konkretnym celu. Pisałam już wcześniej, że bez tego Zespół działa po omacku i zamiast coś poprawić, może wręcz pogorszyć. Im więcej informacji przekażemy, tym szybciej i sprawniej będzie to działało.
    Chce Pani powiedzieć, że u Pani grafika jest idealna i może Pani bez obawy o swoje oczy grać w wersji HTML?
  • RudaRuda Posty: 253Moderator
    Hmmm może mam jakąś wadę wzroku, ale u mnie jest ok.... http://prntscr.com/mvo4e9 :)
    Szczerze mówiąc mam dość komentarzy w stylu "U mnie działa" "U mnie w porządku" "Ja mam" "Ja nie mam"
    Jeżeli 95% ludzi na grze pisze, że nie działa to proszę nas informować o podjętych działaniach, które mają za zadanie wyeliminowanie błędów. Nie interesuje mnie co moderatorzy maja lub nie mają, ponadto tego typu komentarze rodzą, jak widać niebezpodstawne podejrzenia, że mamy lepszy i gorszy sort graczy. U mnie nie działa. U mnie nie ma. U mnie nie jest w porządku. Powtarzam, nie interesuje mnie co mają moderatorzy, interesuje mnie, kiedy ta gra będzie w końcu w miarę normalnie chodzić bo o uporządkowaniu wszystkiego i przywróceniu "balansu gry" mogę sobie jedynie pomarzyć.
    Carpunlimited (PL1) powiedział(a):

mianowicie    gra plewi   wiesza się   zewnętrzne krainy   tragedia  
    nie da się grać z telefonu lub tableta
    tym sie zajmijcie
    Chciała bym przypomnieć , Goodgame Empire jest stworzona  na laptopy,komputery stacjonarne, Na urządzenia mobilne jest wersja

Empire: Four Kingdoms

Sign In to comment.