html5

135

Komentarz

• ursa56 (PL1)ursa56 (PL1) Posty: 11PL1

Nie moge odbierać prezentów za logowanie ze złotego puchara,przyciski świecą się na szaro.

• Witam 

dziękuję za zajęcie się problemem Dodam tylko że na przeglądarce w której używam na telefonie na wersji Flash wszystko działa normalnie

Czemu używam tylko jej ponieważ inne przeglądarki wymuszają zainstalowanie aplikacji Empire Four Kingdoms 

jedyną przeglądarką mi znaną umożliwiającą korzystanie z gry jest wspomniana przeze mnie przeglądarka puffin 

A skoro Ta aplikacja jest osobnym serwerem to nie powinno wyskakiwać na innych przeglądarkach aby zainstalować aplikacje Empire Four Kingdoms jeśli chodzi o telefon bo nie wejdziemy na swoje własne konto na grze tak pana zrozumiałem ponieważ jak pan powiedział to jest inny serwer

ale to w takim razie na telefonie powstaje problem 🙄

na wersji Flash wszystko działa tak jak mówiłem poprawnie zarówno na komputerze jak i na telefonie 

co do wielkości tekstu czcionki miałem tak samo ale dostosowane ustawienia czcionki w przeglądarce i poprawiło się natomiast nie jestem w stanie zmienić innych rzeczy 

Pozdrawiam

• Na pufin nie da się grać, nie można przewijać mapy jak odpalam klawiaturę to gra glupieje wszystko zaczyna migac włączać się wyłączać, nie można na czacie pisać ani wiadomości wysłać, gram często na telefonie i jest to dla mnie tragedia, nie są się grać, na innych przeglądarkach nie widzi mojego konta, wyskakuje że błędne hasło lub login, kiedy to będzie naprawione?

przemo28b @ pl 1
  • RudaRuda Posty: 253Moderator

To jest błąd, znany Zespołowi, pracują nad jego wyeliminowaniem (puchar ten powinien być widoczny tylko dla nowych graczy)

Proszę skorzystać z wersji Flash, nie HTML5. Jak pisałam, zespół stara się rozwiązać ten problem

• Co do przeglądarki puffin na telefonie trzeba użyć linku https://www.google.com/url?q=https://empire.goodgamestudios.com/flash&sa=D&ust=1549650032395000

Zamknąć przeglądarkę po utworzeniu zakładki do ekranu głównego tym linkiem i otworzyć przeglądarkę za pomocą tego linku wybrać wersję Flash i wszystko działa normalnie 

Oczywiście uważasz zakładkę do ekranu głównego Pamiętaj o tym aby adres podany na oknie zakładki ekranu głównego przed zapisaniem zmienić na ten link powyżej dopiero wtedy możemy wybrać wersję Clash i wszystko działa normalnie po prostu trzeba wymienić Andres nakładki na ten adres

jak zrobiłem i jest jak przed zmianą HTML5 na telefonie

• jolka_1 (PL1)jolka_1 (PL1) Posty: 40PL1
    Witam  -tez  mam  problem  z  grą  w  nowym systemie  -zwrócicie  uwagę   na  nadzorcę   , bo  zawsze  wykupuję      i było widać  kiedy  trzeba  ponownie  zapłacić   r u b i n a m i    .Obecnie   nie  widać  wcale  ,że  nadzorca  jest  wykupiony   a  jak wykupuje  ponownie  -rubiny  zabiera   ,ale  dalej nie  widać  ,ze  nadzorcę  wykupiłam   ;(   rozmawiałam ze  znajomymi    wielu  ma podobnie :(
    jolka_1 @ pl 1
  • mir8 (PL1)mir8 (PL1) Posty: 10PL1
    nie wiem jak innym się gra, ale wszyscy co grają na tabletach lub telefonach będą rezygnowac z tej gra bo grac się nie da. ostatnie zmiany mają odwrotny skutek do pożądanego , jak logowałem sie wczesniej było zawsze z 10 graczy z soja teraz jestem sam bo nie da się grac, 
    mir8 @ pl 1
  • Jestem zalogowany w grze wersja htlm zdobywam wyspę na sztormie i nie wyświetla się okno umożliwiające zmianę nazwy zdobytej wyspy.   Zalogowałem się do gry w wersji flash a tu mnie wita okno że zdobyłem wyspę i mogę zmienić nazwę wyspy. Wracam do htlm i wyspa ma zmieniona nazwę. Myślę sobie. okej to co nie działa w htlm naprawie we flashu.
    Ze zdobytym doświadczeniem postanawiam grac w wersji flash. Loguje się we flashu a tu moje ździwienie nie mam dostępu do ikonki zewnętrzna krainy. loguje się w htlm-e mam dostępu do wydarzenia zewnętrzna krainy. 
    Tu sobie przypomniałem że jak uruchomiłem to wydarzenie to bylem w wersji htlm
    Jedna gra dwa oprogramowania któremu wierzyć że jest wiarygodny.
    kwiat1965 (PL1) powiedział(a):
    Jestem zalogowany w grze wersja htlm zdobywam wyspę na sztormie i nie wyświetla się okno umożliwiające zmianę nazwy zdobytej wyspy.   Zalogowałem się do gry w wersji flash a tu mnie wita okno że zdobyłem wyspę i mogę zmienić nazwę wyspy. Wracam do htlm i wyspa ma zmieniona nazwę. Myślę sobie. okej to co nie działa w htlm naprawie we flashu.
    Ze zdobytym doświadczeniem postanawiam grac w wersji flash. Loguje się we flashu a tu moje ździwienie nie mam dostępu do ikonki zewnętrzna krainy. loguje się w htlm-e mam dostępu do wydarzenia zewnętrzna krainy. 
    Tu sobie przypomniałem że jak uruchomiłem to wydarzenie to bylem w wersji htlm
    Jedna gra dwa oprogramowania któremu wierzyć że jest wiarygodny.
    Sprawę zmiany nazwy wyspy oczywiście zgłosimy. Co do Zewnętrznych Krain, to wczoraj zamieściliśmy informację, że w wersji flash nie pojawia się ta ikona, natomiast można tam wejść poprzez Księgę zadań.

Carpunlimited (PL1) powiedział(a):
    htlm5  to ogromna porażka  ze strony supportu  szczególnie dla graczy  korzystających z androidów i aplikacji puffin  . Zaserwowano nam ogromną zmianę zapewne bez zbytniego testowania.Na komputerach też nie wygląda i nie działa to rewelacyjnie ... więc totalna porażka. Trzeba powrócić do flascha i usprawnić nową wersję a wtedy dopiero ją włączyć  albo dać graczą możliwość wyboru wersji na stałe  nawet kosztem  "zewnętrznych krain"  przez które jak pisze support w info na maila html5 to konieczność...
    Do czasu kiedy gra nie zacznie działać jak należy proponuje wywiesić czarne flagi  ...  sądze że jest sporo osób niezadowolonych z tej aktualizacji
    Pozdrawiam
    Paweł
    Wystarczy przeczytać kilka postów wstecz, żeby uzyskać odpowiedzi na pytania: dlaczego na urządzeniach z systemem android są takie problemy z wyświetlaniem HTML5? Nie będę się powtarzać, jednak nadmienię, że Wasz feedback jest tu niezwykle ważny, bo dzięki niemu zespół ma pełen obraz wszystkiego, co się dzieje po wprowadzeniu HTML5. W tej chwili są dwie wersje na przeglądarkę: flash i HTML5. Zespół jednak cały czas pracuje nad tym, żeby to własnie ta druga wersja była wersją ostateczną gry. Im więcej informacji o błędach przekażemy, tym szybciej będą one rozwiązane. 
    Proszę również o powstrzymanie się w nawoływaniu do czegokolwiek - nie jest to mile widziane.
  • Nie no nie moge wytrzymać. gram już w tą gre troche czasu, to wasze html5 to kolejna porażka. zamiast skupić się na samej grze , robicie coś co nie jest nikomu potrzebne.mam 2 przeglądarki. na żadnej nie jest poprawnie. wasi informatycy powinni kabelki z izolacji obciągać:(
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) Posty: 109PL1
    Kiedy poprawicie błędy z tym z wprowadzeniem HTML 5, pytam z ciekawości
    dymitr38 @ pl 1
  • B L A C K (PL1)B L A C K (PL1) Posty: 22PL1
    edytowano 08.03.2019
    Ten wywiad nie ma sensu wszak nikt nie napisał, że jest OK, dlatego należy przyjąć, że na wszystkich maszynach niezależnie od konfiguracji, używanych systemów i przeglądarek wersja HTML jeżeli chodzi o rozmyty obraz i ze względu na oczy jest niegrywalna.
    B L A C K (PL1) powiedział(a):
    Ten wywiad nie ma sensu wszak nikt nie napisał, że jest OK, dlatego należy przyjąć, że na wszystkich maszynach niezależnie od konfiguracji, używanych systemów i przeglądarek wersja HTML jeżeli chodzi o rozmyty obraz i ze względu na oczy jest niegrywalna.
    Ma sens. Od kilku dni nie używam flasha i oprócz kilku bugów nie zauważyłam różnicy pomiędzy HTML5 i flashem. Nic mi się nie rozmywa, itd. itp. Z kolei większej części właśnie ten błąd uniemożliwia grę.
    Zespół chciałby rozwiązać wszelkie problemy z rozmyciem obrazu i właśnie dlatego prosi Was o feedback. Nie jesteśmy w stanie ustalić na jakim sprzęcie kto gra, dlatego tak ważne są dla Zespołu te konkretne informacje.
    Jeszcze raz proszę w tym konkretnym wątku pisać to, o co proszono, żebyśmy mogli przekazać Zespołowi konkrety, a nie sugestie. 
    Z góry dziękuję :)
  • SystemSystem Posty: 29,552
    Ta dyskusja została utworzona z komentarzy wydzielonych z: [Dyskusja] Rozmycie - Obrazu HTML5.
  • ursa56 (PL1)ursa56 (PL1) Posty: 11PL1
    co się dzieje,magazyn żywności pełny na ful,a wojsko w ilości 2000 nie jest w stanie dotrwać do rana ,i tak jest za każdy razem po wejściu wersji htmi5.Miało być dobrze a jest bardzo żle ,
  • Jednym słowem  tego HTML-a można o kant dupy rozbić. Gra zamula jeszcze bardziej niż na flashu.
    Nawet screnów  , tekstu nie da się skopiować z czatu , wiadomości......DRAMAT...
    superMati5 @ pl 1
  • Ruda powiedział(a):
    B L A C K (PL1) powiedział(a):
    Ma sens. Od kilku dni nie używam flasha i oprócz kilku bugów nie zauważyłam różnicy pomiędzy HTML5 i flashem. Nic mi się nie rozmywa, itd. itp. Z kolei większej części właśnie ten błąd uniemożliwia grę.
    Zespół chciałby rozwiązać wszelkie problemy z rozmyciem obrazu i właśnie dlatego prosi Was o feedback. Nie jesteśmy w stanie ustalić na jakim sprzęcie kto gra, dlatego tak ważne są dla Zespołu te konkretne informacje.
    Jeszcze raz proszę w tym konkretnym wątku pisać to, o co proszono, żebyśmy mogli przekazać Zespołowi konkrety, a nie sugestie. 
    Z góry dziękuję :)
    To chyba jest Pani jedyna, która gra na HTML
Sign In to comment.