Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja Luty

13»

Komentarz

• Lord Piotr08 (PL1)Lord Piotr08 (PL1) PL1 Posty: 413
    edytowano 28.02.2019
    wiktorio123 (PL1) powiedział(a):
    kiedy zewnętrzne krainy DLA POLSKI
    i to jest najważniejsze pytanie,i proszę nie pisać wkrótce 
  • RudaRuda Moderator Posty: 350
    Kamilosgos8 (PL1) powiedział(a):
    wiktorio123 (PL1) powiedział(a):
    kiedy zewnętrzne krainy DLA POLSKI
    i to jest najważniejsze pytanie,i proszę nie pisać wkrótce 
    Jak będziemy wiedzieć, to niezwłocznie poinformujemy :)
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 169
    W ogłoszeniu o planach na I kwartał umieszczono informację, że wraz z nowymi poziomami koszar pojawią się 4 nowe jednostki.
    Dotychczas pojawiły się 2 nowe rodzaje wojska.
    Czy w marcu pojawią się kolejne czy znów mamy jakieś zmiany?
    paka33 @ 5
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Te nowe jednostki są jak wszystkie pomysły do niczego (żeby zachować kulturę wypowiedzi). Kosztują majątek a nie są wcale tak rewelacyjne jak można by się było spodziewać patrząc na koszty. Kiedyś wszystko tłumaczono balansem gry więc moje pytanie:
    Gdzie ten balans gry?

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,289
    paka33 (PL1) powiedział(a):
    W ogłoszeniu o planach na I kwartał umieszczono informację, że wraz z nowymi poziomami koszar pojawią się 4 nowe jednostki.

Witaj ,
    Jak będą miały być wprowadzone do gry , oczywiście powiadomimy graczy o tym

Pozdrawiam
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Te nowe jednostki są jak wszystkie pomysły do niczego (żeby zachować kulturę wypowiedzi). Kosztują majątek a nie są wcale tak rewelacyjne jak można by się było spodziewać patrząc na koszty. Kiedyś wszystko tłumaczono balansem gry więc moje pytanie:
    Gdzie ten balans gry?

Te nowe jednostki "sprzed wieków" , na daną chwilę są najmocniejsze jakie można werbować
  • Wikiti powiedział(a):

Witaj ,

Pozdrawiam
    Gdzie ten balans gry?

Te nowe jednostki "sprzed wieków" , na daną chwilę są najmocniejsze jakie można werbować
    tylko szkoda nich wydawać aż tyle kasy żeby atakować tym najakieś  wojnie to trzeba mieć z 200 mln
    Kamilosgos8 (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):

Witaj ,

Pozdrawiam
    Gdzie ten balans gry?

tylko szkoda nich wydawać aż tyle kasy żeby atakować tym najakieś  wojnie to trzeba mieć z 200 mln
    Dokładnie o to mi chodziło :) Następnym razem zrobię diagram dla zobrazowania stosunku kosztów, siły i ewentualnych korzyści wynikających z aktualizacji to może ktoś zrozumie, że balans oznacza równowagę. 
  • Najlepszy jest tekst typu -
    Nie dla PL serwera.........hahaha

"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Witam. Mi to już się nawet nie chce tu wchodzić pisac czy nawet czytać co nasi moderatorzy nieraz odpisują. Gra to już dno..............Gra jest niemiecka to nie muszę tu tłumaczyć dlaczego tak jest, dlaczego takie chore zmiany
    Odmienne stany świadomości :wink:
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    Najlepszy jest tekst typu -
    Nie dla PL serwera.........hahaha

Wiesz, że 5 min po wprowadzeniu eventu na PL będzie dwadzieścia stron komentarzy w 99% krytycznych i wytykających błędy :) więc po co się stresować ;)
    Zewnętrzne krainy były już testowane na naszym serwerze. Każdy wtedy miał możliwość zapoznać się z tym eventem, więc oczywiście to wydarzenie także niebawem będzie stałym wydarzeniem w harmonogramie , na naszym serwerze
    Pozdrawiam
  • Creazy_LOVE (PL1)Creazy_LOVE (PL1) Posty: 15
    edytowano 01.03.2019
    Max obcy jaki mi wpadl to bylo 450 woja , zrobilem detornizacje i dodalo mi 10 wojska chodz pisze ze dodaje minimum 50 . W sumie tu max daje 50 .
    Creazy_LOVE (PL1) powiedział(a):
    Max obcy jaki mi wpadl to bylo 450 woja , zrobilem detornizacje i dodalo mi 10 wojska chodz pisze ze dodaje minimum 50 . W sumie tu max daje 50 .
    Detronizacja poprzez wygnanie , dodaje między +20-500 wojska Lecz dodaje to do nowego zamku A nowy zamek może być większy , ale także może być mniejszy od tego pierwszego

Pozdrawiam
    Wikiti
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    Wikiti powiedział(a):
    Creazy_LOVE (PL1) powiedział(a):
    Detronizacja poprzez wygnanie , dodaje między +20-500 wojska Lecz dodaje to do nowego zamku A nowy zamek może być większy , ale także może być mniejszy od tego pierwszego

Pozdrawiam
    Wikiti
    Ale fortyfikacja już która kosztuje 1200 rubinów powinna dodać do obecnego zamku który fortyfikujemy od 520 do 1000 a tak już nie jest raz doda 200 innym razem doda 800 a innym znów razem 0 bo tak się zdarza cały czas i piszą o tym ludzie tutaj na forum ciągle i nic z tym nie jest robione 

Pozdrawiam Wojtek
    wojtek_82 @ pl 1
  • detronizacja to lipa dlaczego??
    pisalem wczesniej bo zauwazylem ze  na poczatku byly rozne strzaly z wieksza iloscia wojska w obcym  i ggs stwierdzil ze juz teraz kazdy bedzie detronizowal w nadzieji na duzo ilosc wojska w zamku obcego. I znowu jest tyle wojska co bylo wczesniej .
    Tylko ze kiedys nie traciles rubinow  a teraz inwestujesz.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    detronizacja to lipa dlaczego??
    pisalem wczesniej bo zauwazylem ze  na poczatku byly rozne strzaly z wieksza iloscia wojska w obcym  i ggs stwierdzil ze juz teraz kazdy bedzie detronizowal w nadzieji na duzo ilosc wojska w zamku obcego. I znowu jest tyle wojska co bylo wczesniej .
    Tylko ze kiedys nie traciles rubinow  a teraz inwestujesz.
    Łomot masz racje zgadzam się z tym jak najbardziej że chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wyciągnięcie pieniędzy od graczy.
    Czekam na wypowiedź Moderatorów w tej sprawie bo jak do tej pory czytałem to wypowiedź Moderatora była jedna i ta sama że to wina była gracza bo kilku krotnie fortyfikował jeden i ten sam obóz. Ale idąc z logiką jeżeli fortyfikuje jeden i ten sam obóz powinno takiemu graczowi przybywać wojska od 520-1000 na tym że zamku a nie maleć.

wojtek_82 @ pl 1
  • peacemax (PL1)peacemax (PL1) Posty: 19
    edytowano 04.03.2019
    Ruda powiedział(a):
    Wiec tak:
    Jeżeli chodzi o częstość i kolejkę eventów:  Zespół, który się tym grafikiem zajmuje, bierze pod uwagę całokształt wizji na...
    .... Kase i tylko na Kase ..... i to jedyna rzecz którą bierze pod uwagę. Zepsuli już wszystko na tej grze co tylko było możliwe do zepsucia i tego już nie naprawią bo nie potrafią, a raczej  za mało by zarabiali  na poprawianiu  gry  ;)
    peacemax @ pl 1
  • prosze naprawic czat

Sign In to comment.