Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

[Dyskusja] Aktualizacja Styczeń 2019

WikitiWikiti Moderator Posty: 1,144
Tutaj możesz przekazać nam swoją opinię na temat Styczniowej Aktualizacji
Mam prośbę , trzymamy się tematu.
Pozdrawiam
Wikiti
«1

Komentarz

• Nareszcie coś fajnego :wink:
  • Lord Piotr08 (PL1)Lord Piotr08 (PL1) PL1 Posty: 357
    edytowano 16.01.2019
    No niby coś fajnego dodali ale ja czekam na obóz z większym poziomem
  • Cogito (PL1)Cogito (PL1) PL1 Posty: 3
    Jasne, tylko ze coś popsute z tą aktualizacją wg wcześniejszego kalendarza eventu miesięcznego teraz miały być samuraje potem kruku a dopiero potem nomady, dlaczego bagle teraz są nomady gracze nie zdążyli odbudować offa na prowokacje chana niezła manipulacja, 
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,144
    Cogito (PL1) powiedział(a):
    Jasne, tylko ze coś popsute z tą aktualizacją wg wcześniejszego kalendarza eventu miesięcznego teraz miały być samuraje potem kruku a dopiero potem nomady, dlaczego bagle teraz są nomady gracze nie zdążyli odbudować offa na prowokacje chana niezła manipulacja, 
    Informacja o zmianie harmonogramu , była podana kilka dni temu
  • Przydała by się też możliwość uzupełnia na przykład  2 fal albo też 3  a nie od razu  z automatu 4 żeby można było wybierać  czy chce się uzupełniać  2 fale  czy 3  czy 4 automatycznie. 
  • takie pytanko wikiti...
    co to te nowe budynki?
    jak je bedzie można budować?
    co one dają?
    od jakiego levla?
    itp.
  • DragonSlayer00 (PL1)DragonSlayer00 (PL1) PL1 Posty: 593
    edytowano 20.01.2019
    maj4 (PL1) powiedział(a):
    takie pytanko wikiti...
    co to te nowe budynki?
    jak je bedzie można budować?
    co one dają?
    od jakiego levla?
    itp.
    to nie nowe budynki tylko łatki wyglądu na pewno za rubiny:)
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • dzieki nie wiedziałem przepraszam 
    a ten smolder to co?
  • Nie było mnie pół roku.. Zmieniło sie coś na lepsze??
  • antoni99 (PL1)antoni99 (PL1) PL1 Posty: 9
    To, że Obcy i Kruki nie będą już atakować, to  źle. Odbiera urok grze. 
  • Tylko w goodgame empire support przerywa grę przeprowadzając aktualizację 20  min przed końcem  wydarzenia nomada nie licząc się kompletnie z graczami, a tylko dzięki nim ta gra jeszcze  istnieje...

ziutek1234 @ pl 1
  • Szron77 (PL1)Szron77 (PL1) PL1 Posty: 7
    Witam!
    Wielu graczom znikło wojsko w drodze 
    arti1976 (PL1) powiedział(a):
    To jest własnie śmieszne Nomadzi trwają a tu masz serwer gry będzie zamknięty. Zero informacji na ten temat Nie liczą się z graczami. Wprowadzają coraz to głupsze zmiany. Błędy w grze jak były tak są, mało poprawione. Zmiana detronizacji obcych losowa to jest kpina jakaś, a i tak nie ma szans dużego obcego trafić. Chyba ze mamy zasobny portfel.....................
    Informacja o planowanej Aktualizacji , była podana z wyprzedzeniem

arti1976 (PL1) powiedział(a):
    Tak na marginesie taka informacja powinna byc podana na samym poczatku a nie na koncu. Pozdrawiam
    Informacja o aktualizacji była podana kilka dni temu Data i godzina też , jak komuś zginęło wojsko , proszę o kontakt z Działem wsparcia , zbadają i zrekompensują straty ,

Pozdrawiam
  • Witam, Słabe to automatyczne uzupełnienie fal. Wybieramy podstawowe, premium, elitarne lub z wydarzeń - w żadnym z tych nie wybiera narzędzi z premią chwały, do żetonów samuraja lub tabliczek itp :-(
    Z tego powodu wybór typu narzędzi nie spełnia swojej funkcji.
    Nie ma żadnej różnicy czy drabina będzie premium, czy elitarne jak i tak żadnej dodatkowej premii nie daje, a lepsze narzędzia nadal trzeba wybierać ręcznie

• Lord Piotr08 (PL1)Lord Piotr08 (PL1) PL1 Posty: 357
    edytowano 23.01.2019
    A kiedy będą Ci kasztelany  z zmiennokształtnych ?
  • Wikiti powiedział(a):
    Cogito (PL1) powiedział(a):
    Informacja o zmianie harmonogramu , była podana kilka dni temu
    Cały styczeń jest tak monotonny, że głowa boli... po co robicie harmonogram, skoro potem w ogóle się go nie trzymacie i zmieniacie co chwila wydarzenia!? Lubię Empire, naprawdę... ale ile można tłuc nomadów i obcych... Wiem, że za nomadów spływa więcej pieniążków, ale dalibyście dla urozmaicenia coś innego... możne coś nowego...???
Sign In to comment.