Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Zmiennokształtni-Błąd?

Brak możliwości dokonanie czegokolwiek w sklepie z insygniami wyskakuje komunikat: "to miejsce znajduje się w królestwie do którego nie masz już dostępu

…..o co chodzi Mości Państwo

w załączeniu screen

https://1drv.ms/u/s!AjWpzgvtOFHzjehtORd7oKXkWDV2Pg
«13

Komentarz

• Witam

Mam ten sam problem co ty, niestety nie wiem dlaczego tak jest i dlaczego nadal nie jest to naprawione. 
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    Witam 
    Nie nalicza trybu bezwzględnego. Generalnie proponuję w Nowym Roku zacząć od robienia porządków i nie mam tutaj na myśli banów dla graczy ale bany dla obsługi technicznej. Zamiast dokładać kolejne bezsensowne eventy może ktoś naprawi to o jest w chwili obecnej ?
    Osobiście wolałam stara grę. Miała sens i dawała sporo frajdy w przeciwieństwie do tego czegoś co dostajemy teraz.

NS

• niccram (PL1)niccram (PL1) PL1 Posty: 61
    widzę że na odpowiedź od Moderatorów można sobie czekać..... wszyscy mają gdzieś ….. ciekawe zatem po co to forum???
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    Proszę zgłosić to do działu wsparcia , osobiście nie zauważyłam , by nie było możliwości zakupu w sklepie

Pozdrawiam
  • To proszę się uważnie przyjrzeć, zamiast pomóc to wysyła do działu wsparcia, może wypadało popytać innych graczy aby być bardziej doinformowanym ? ja INT2 kogo bym nie spytał ma ten sam problem.
    Piotr Waleczny (INT2) powiedział(a):
    To proszę się uważnie przyjrzeć, zamiast pomóc to wysyła do działu wsparcia, może wypadało popytać innych graczy aby być bardziej doinformowanym ? ja INT2 kogo bym nie spytał ma ten sam problem.
    Z tego co teraz ustaliłam Błąd został wyeliminowany
  • hej, a miałbyć nowy sklep od zmiennych i kasztelan juz zapowiedziany w grudniu i nadal go brak ???
    Good Game Farmer lvl 94 :)
    DragonSlayer00 (PL1) powiedział(a):
    hej, a miałbyć nowy sklep od zmiennych i kasztelan juz zapowiedziany w grudniu i nadal go brak ???
    Kasztelan będzie dostępny , musi zostać odpowiednio zbalansowany . Na daną chwilę nie mogę podać dokładnej daty
  • Wikiti, niestety problem nadal jest więc błąd nie został wyeliminowany.
    Piotr Waleczny (INT2) powiedział(a):
    Wikiti, niestety problem nadal jest więc błąd nie został wyeliminowany.
    Błąd definitywnie zostanie wyeliminowany, w najbliższej aktualizacji

Pozdrawiam
  • varior7 (PL1)varior7 (PL1) PL1 Posty: 40
    no i była konserwacja serwera a Bogini Natury za insygnię nadal nie mogę kupić...
  • niccram (PL1)niccram (PL1) PL1 Posty: 61
    z tego co "ustaliłem" dzisiaj błąd nadal jest - dział wsparcia nadal milczy
    edytowano 15.01.2019
    Aktualizacja będzie niebawem , dopiero w niej zostanie naprawiony błąd , jaki mają niektórzy Gracze w zmiennokształtnych

Pozdrawiam
    Bierze się udział w eventach dla nagród. Właśnie zaczął się już trzeci event zmiennokształtnych, podczas którego tych nagród nie można kupić. Ile jeszcze eventów mam czekać na aktualizację? A może ten event już sobie odpuścić? Z tego co wiem to w moim soju na 50 członków tylko ja w nim biorę udział a jak ja przestanę to już sobie ten event wykasujcie...
    Tak jak już wspomniałam , błąd jest znany, i zostanie wyeliminowany w najbliższej aktualizacji

Pozdrawiam
    Błąd naprawiony i w końcu zakupiłem Bogini Natury. Ale cóż, tylko jedną a brak możliwości zakupu nie miałem przez 3 eventy. Przynajmniej 1 dekorację jestem do tyłu :(
  • też tak mam
    Nowy event Zmiennych a dekoracji Bogini Natury nie można kupić bo podobno już wysprzedana..
    Paranoja a nie gra..
    varior7 (PL1) powiedział(a):
    Nowy event Zmiennych a dekoracji Bogini Natury nie można kupić bo podobno już wysprzedana..
    Paranoja a nie gra..

Właśnie sprawdziłam i wszystko jest w porządku z Boginią .

Sign In to comment.