Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Plany na 1. kwartał 2019 r. -[ Dyskusje ]

Drodzy Forumowicze ...

W tym temacie możesz analizować, dyskutować i zadawać nam swoje pytania lub pozostawić swoją opinię o nadchodzących nowościach! z tego Ogłoszenia

Pozdrawiam
Wikiti
«13

Komentarz

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 543
    Nawet nie chce mnie się tego komentować
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    Co można powiedzieć o aktualizacji której jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy tak naprawdę zostanie wprowadzona.
    A po za tym i tak nasze wcześniejsze opinie jak i obecne nic nie wnoszą i tak GGS wprowadza zmiany tak jak ma w planach
    wojtek_82 @ pl 1
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 20.12.2018
    widzę, że w przyszłym kwartale kładziecie jeszcze większy nacisk na kupno subskrypcji. Prędzej zrezygnuję z gry niż to kupię :)
    I to nawet nie dla tego, że się nie opłaci. Tak duży wpływ rubinów psuje tą grę. Nie potrzeba już opracowywać lepszych strategii (jak to piszecie w ankiecie). Wystarczy kupić kilka promek i można mieć umiejętności. 
    Dyskryminujecie graczy, którzy nie inwestują w tą grę. Ograniczona została ilość rubinów z celów NPC i częstotliwość ich dostawania.  ale bez nich nie będą też inwestować rubinowcy. W tej chwili jest nie całe 24tys kont V70. Z czego większość to multiki. Zobaczymy ile będzie po wprowadzeniu zapowiedzianych zmian :)

Post edited by marello (PL1) on
    marello @ pl 1
  • Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    Gra coraz bardziej idzie w kierunku dominacji zasady pay to win. Gra pvp nie ma tu juz żadnego sensu, dziwi mnie jak to możliwe że gracze w dość dużej ilości uczestniczą jeszcze w rywalizacji o topki. Graczy aktywnie grających jest coraz mniej to widać po mapie, bez problemu można znalezc świeży post zarciowy. Jeśli  dalej bedziecie ciągnąć w tym kierunku ta gra upadnie, bo zostaną sami rubinowcy, a ich tak dużo nie ma. Sami rubinowcy nie będą tu grać, bo można powiedzieć nie bedzie z kim.
    Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    marello (PL1) powiedział(a):
    widzę, że w przyszłym kwartale kładziecie jeszcze większy nacisk na kupno subskrypcji. Prędzej zrezygnuję z gry niż to kupię :)
    I to nawet nie dla tego, że się nie opłaci. Tak duży wpływ rubinów psuje tą grę. Nie potrzeba już opracowywać lepszych strategii (jak to piszecie w ankiecie). Wystarczy kupić kilka promek i można mieć umiejętności. 
    Dyskryminujecie graczy, którzy nie inwestują w tą grę. Ograniczona została ilość rubinów z celów NPC i częstotliwość ich dostawania.  ale bez nich nie będą też inwestować rubinowcy. W tej chwili jest nie całe 24tys kont V70. Z czego większość to multiki. Zobaczymy ile będzie po wprowadzeniu zapowiedzianych zmian :)

Dotychczas rubiny tylko PRZYŚPESZAŁY nasze postępy w grze. Chcesz szybciej nabić chwałę ? Kupujesz promkę. Potrzebujesz tablic chana ? Kupujesz promkę. Ale bez promocji też dało się to wszystko osiągnąć. Po prostu potrzeba było więcej czasu :) ,a teraz subskrybcje dają możliwości których nie da się zdobyć poprzez zwyczajną grę (większy magazyn, większa produkcja żarcia ect.) i to już jest nie w porządku. I właśnie tutaj wpływ tych subskrybcji psuje grę. Do tej pory promki dawały przewagę w eventach teraz subskrybcje dają też przewagę na wojnie, a GGS tą przewagę jeszcze bardziej chce pogłębić....
  • fajnie by było gdzyby gracze mogli wysyl ąc do siebie monety i ruble
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 543
    Miałam się nie wkurzać i odpuścić komentowanie proponowanych aktualizacji ale pomyślałam, że do kompletu dorzucę autorski projekt idący z duchem wszystkich zmian na grze. Proponuję, aby za odpowiednią ilość kasy, można było odpuścić sobie całkowicie grę. "Cudowne" subskrypcje załatwią wszystko. Zrobią dzienne zadania, puszcza ataki, wyprodukują określona ilość narzędzi i wojska, prześlą surowce gdzie trzeba, wybudują co trzeba, wykonają określony limit na eventach (im więcej kasy tym lepszy wynik), nawet, jeśli trzeba, pogadają na czacie i zgłoszą błędy do działu technicznego. Po co wam ludzie na grze skoro kasa załatwi wszystko? Gracze są marudni, wymagający, ciągle cos im nie pasuje. Kasa rozwiąże wszystkie problemy. 

Nie pozdrawiam.

NS
  • No i co tu komentować ? 

Samo dno i tyle ....  :blush:

• przydałoby się żeby zmienili kolory wież barbarzyńskich na światach bo nie widać które się atakuje 
  • ostatnio zauważyłem, że wydłużył sie czas dojścia wojska do namiotów nomadów, ale to jest pikuś. w dwa dni puściłem z ogniem ponad 200 kruków. Ciekawostka jest taka, że przed tymi aktualkami pojawiały sie - rzadko, bo rzadko - obozy po 1k, 2k a nawet 5k. Teraz tego nie zauważyłem. Więc jak to jest? Robienie w wała graczy? Następny kwiatek: wyganiasz obcego 500 def a wchodzi 500, dorzucasz za ruble do obcego 700defa gdzie minimum jest określone na 520 do 100 a dostajesz 300, a za drugim razem za 2400 rubli dostajesz jednego defa więcej. Więc czy to nie jest jawne okradanie graczy? Podnoszone są ciągle zasady uczciwości graczy, a czerpiących z gry korzyści majątkowe już uczciwość nie obowiązuje? Żądam zwrotu 40 000 rubli utraconych w wyniku ostatniego wydarzenia i przywrócenia obcych o większej ilości defa. Proszę też o wyjasnienia dotyczące w/w kwestii
  • bestan (PL1)bestan (PL1) PL1 Posty: 18
    popieram w całej rozciągłości i również oczekuję na wyjaśnienia, jak to jest z tymi obcymi, zwłaszcza, że na innych serwerach gracze mają większe ilości defa.
    bestan @ pl 1
    Ekonomia (quasi) gry: na łeb niedźwiedzia co daje promocje 40% do chwały wydałem 200 000 rubinów. Na świadectwo chwały które na poziomie 33 daje 81% chwały wydałem grubo ponad 1 300 000 rubinów. Razem to daje w przeliczeniu na żywą gotówkę w cenie zakupu zgrubnie 750 PLN. Średnio za 1 złoty dostaje sie 2000 rubinów. A na co one teraz starczą? Na ufortyfikowanie jednego obcego (średnio) Mając 10 zamków i puszczając tyko 3 serie ataków dziennie. Dodając teraz zakup bonusowych chorągiewek, czy czego tam jeszcze wyszło by sporo, ale licząc tylko ufortyfikowanie  musiał by wydać ze 30zł, pomnożywszy to przez 4 dni wydarzenia daje 120 PLN (nie wspominając o kosztach bazowych tj łeb niedźwiedzia i świadectwo chwały). Takie sa koszty utrzymania sie w strefie medalowej. Jak ktoś ma szczęście i trafi w dywizji 8 słupów to mu potrzeba mniej ale jak się trafi na zasobnych graczy to te koszty nie wystarczą na strefę medalową. Komu to sie opłaca? Coraz mniejszej ilości graczy.Mam wyliczać dalej? ,czy wreszcie musi nastąpić całkowite wyludnienie na tej grze, żeby organizatorzy zrozumieli, że dalsze okradanie graczy powoduje odwrotny skutek do ich zamiarów?.
    bestan @ pl 1
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,091
    Vitto2 (PL1) powiedział(a):
     Następny kwiatek: wyganiasz obcego 500 def a wchodzi 500, dorzucasz za ruble do obcego 700defa gdzie minimum jest określone na 520 do 100 a dostajesz 300, a za drugim razem za 2400 rubli dostajesz jednego defa więcej. Więc czy to nie jest jawne okradanie graczy? Podnoszone są ciągle zasady uczciwości graczy, a czerpiących z gry korzyści majątkowe już uczciwość nie obowiązuje? Żądam zwrotu 40 000 rubli utraconych w wyniku ostatniego wydarzenia i przywrócenia obcych o większej ilości defa. Proszę też o wyjasnienia dotyczące w/w kwestii
    Witaj "Vitto2 (PL1)"

To nie dział tak jak myślisz  . Opis jest podany w grze
    Wygnanie daje  od 20-520 woja , dodaje to do nowego zamku, nie tego co był . Fortyfikacja za rubiny dodaje od 520-1k woja broniącego.Ale tylko do podstawowej ilości wojska.

oj, chyba ktoś tu nie sprawdził jak się rzeczy mają. Miałem 1090 wojska podstawowego dokupiłem fortyfikacje za 1200 rubinów i wyszło mi 1255 wojska, więc się uprzejmie pytam: gdzie jest te minimalne 520? (w sumie wydałem wczoraj 26000 rubinu na zakupy fortyfikacyjne i dokładki w ilości poniżej 520 były częste, więc nie był to jednostkowy przypadek) A co ta z tymi podstawowymi ilościami defa u obcych? W obecnym wydarzeniu zrobiłem około 180 ataków i 2 razy mi się trafił zamek powyżej 1000 (1090, 1350).Przed aktualizacjami średnio co 20-30 ataków miałem zamek nawet powyżej 3-4 tysięcy. Może powiesz, że to statystyki, ale od kilku wydarzeń jest nędza, jeśli chodzi o obsadę defem obcych. Obcięliście ilość defa, żeby bardziej kasować graczy i tyle. Tak samo jak z rubinami zdobywanymi na rozbójnikach. Pazerność szkodzi, bo widzę, że mapa pustoszeje gdyż coraz mniej zależy od wkładu własnego graczy a więcej od tego ile kupią rubinu. Pewnie taka jest polityka firmy, a mnie nic do tego, ale warto może przyjrzeć się prawdzie z drugiej strony?
    bestan @ pl 1
  • AdamUser2 (PL1)AdamUser2 (PL1) PL1 Posty: 55
    Witam  To jest jakaś masakra    zwróćcie  uwage na ranking  u kruka   jak tak dalej bedzie to książke trzeba bedzie zamykać  żeby być w Top 100     Tak są teraz  te wszystkie eventy ułożone  że bez promki sie nieobejdzie    wiecznie czegos brakuje a to bomb a to ogonów     Cisnienie  jest niesamowite  kiedyś  niebyło tak zle jak teraz jest   Gram  z 6 lat i chyba trzeba będzie sie pożegnać   niewarto psuć sobie nerwów bo bedzie i tak jeszcze gorzej.

pozdro  AU2

• Takie będą zmiany w 2019 roku albo i gorsze brak słów.
    Brak słów  na normalnym  skanie bez tej całej detronizacji  święto jest jak wpadnie zamek z  przynajmniej 1.5k woja.   Gdzie te czasy  gdzie te kruki/obcy   po 3.4,5 a nawet 6k   a czasem i więcej    trzeba było sie nalatać żeby jakiś taki wpadł  ale uciecha  jakaś tam była.  A teraz  co ???   wyścig szczurów  nic więcej    wygrywa ten co na nomadzie kupi więcej ogonów  kiedyś to sie nawet  ogonow niedawało do zamku 1k   a teraz no cóz niema innego wyjscia   chcesz byc  wysoko to dawaj ogony   nomady bedą znowu promka  i na nowo kupowac i tak w koło Macieja.

Tak jak koledzy koleżanki piszą  niech gge   robi tak dalej    wszystko układac pod kase żeby jak najwięcej wyciągnąć od gracza.  To zaniedługo zostaną tylko ci z grubym portfelem  :wink:
  • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 29
    brak słów to jak się czyta te wasze ciągłe narzekania   za darmo w warcaby sobie pograjcie w domu  jak sie gra nie podoba to możecie ją zakończyć bo te puste słowa o tym że jeden czy drugi zakończy grę zazwyczaj tylko na słowach się kończą  a multiki zawsze były i będą  raczej się to nie zmieni  ....  i wybaczcie ale książkę nomada da się zrobić bez kupowania promki  ale fakt trzebba czasu poświęcić   z promką ?  zamyka się tę książkę w 4 godziny potem nie ma co robić bo nagrody już nie wpadają bez rubinowców tej gry by nie było ...a więc i kont graczy którzy nie kupują również  przestańcie w końcu narzekać  zaczniecie latać będą wyniki jak ktoś chce to potrafi .... 
    Lepiej zacznij latać ty bo widze że narażie te twooje loty coś cienkie są  jak widzę. A niepisz komuś jak ma grać.
Sign In to comment.