Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Plany na 1. kwartał 2019 r.


Dzielni Wojownicy,

2018 r. zbliża się do końca, lecz bitwa o Wielkie Cesarstwo dopiero się rozpoczyna! 2019 r. zapowiada się nader ekscytująco dla pań i panów zamków na całym świecie, a my zamierzamy nadal wsłuchiwać się w Wasye głosy i dbać o to, aby gra Empire zapewniała jak najlepszą zabawę.

Poniżej znajdziecie krótkie omówienie atrakcji nadchodzących w 1. kwartale 2019 r. Zaczniemy od przedstawienia prac będących wciąż w toku w 4. kwartale 2018 r.

Plany na 4. kwartał 2018 r.

Słynne królewskie stolice wkrótce powrócą do Wielkiego Cesarstwa! Prowadzimy ostatnio testy wewnętrzne mające na celu zapewnienie, że element ten będzie gotów do wojny na Nowy Rok.

Także powracająca wielkimi krokami wojna o Berimond poddawana jest rozlicznym testom i próbom. Wprowadzamy poprawki i zmiany, a także pragniemy zadbać, aby wydarzenie to mogło być rozgrywane i ukończone bez problemów, a to wszystko oznacza, że w 2019 r. gracze na nowo będą mogli przystąpić do walki o tron Berimondu!

Nie zajmujemy się jednak wyłącznie testowaniem i poprawkami. Postanowiliśmy bowiem – w formie swoistej niespodzianki na koniec roku – wprowadzić do gry Empire pewną funkcję, o którą gracze prosili nas już od dawna. Nadszedł czas, aby powitać prywatne wioski produkcyjne. Wprowadzenie tej funkcji było planowane już od dawna i mamy wielką nadzieję, że sprawi Wam ona wiele radości!

Przeciągające się prace nad funkcjami przedstawionymi powyżej sprawiły, że wprowadzenie do gry części ulepszeń zostało przeniesione na 1. kwartał 2019 r.:

 • Dodamy efekt subskrypcji zwiększający pojemność magazynu zamku.
 • Zamierzamy też zająć się sytuacją, w której jednostki premium nadpisują zwykłe jednostki w szpitalu.
 • Pracujemy nad systemem zapobiegającym usuwaniu okupionych ciężką pracą nagród z powodu pełnego ekwipunku użytkownika.
 • Szukamy też sposobów na ulepszenie nagród negatywnie wpływających na satysfakcję z gry i zamierzamy rozwiązać m.in. kwestię wojsk konsumujących żywność głównych armii graczy.
 • Wprowadzimy filtry wyszukiwania, które pozwolą na szybszą nawigację w obrębie gry.
  • Filtry opracowywane z myślą o ekranach ataku i wyposażenia pozwolą Wam szybciej i łatwiej przygotować się do bitwy
  • Ulepszenia interfejsu kupców i filtry opracowywane z myślą o tej sekcji gry umożliwią błyskawiczne znajdywanie
   przedmiotów do ulepszenia zamku

Plany na 1. kwartał 2019 r.

Przejdźmy do naszych planów i zamierzeń na 1. kwartał 2019 r. i przekonajmy się, co czeka nas w nadchodzącym roku. Prosimy traktować poniższe słowa jako prognozę. Implementacja każdego z przedstawionych elementów może ulec opóźnieniu na skutek nieprzewidzianych okoliczności i nieoczekiwanych problemów w pracach nad grą. Tak, jak zawsze – gdy tylko dana funkcja pojawi się w grze, zadbamy o to, aby została ona stosownie omówiona w zwiastunach i podsumowaniu aktualizacji.

Nowe relikwie

 • Łowcy skarbów natrafili na pradawne relikwie zagrzebane w piasku pól bitewnych Wielkiego Cesarstwa. Kunszt wykonania tych artefaktów jest niezrównany, a ich moc może dać Waszym armiom przewagę oznaczającą różnicę pomiędzy klęską a zwycięstwem! Wyposażenie Waszych dowódców i kasztelanów w relikwie zapewni Wam ekskluzywne premie wzmacniające Waszą wojskowość oraz gospodarkę. Z przedmiotami tymi nie wiążą się żadne premie za zestawy, co powinno ułatwić Wam stosowanie strategii odpowiadających Waszemu stylowi gry. Relikty zapewniać będą wygenerowane losowo efekty, a ich wprowadzenie do gry będzie mieć miejsce w tym samym czasie, w którym zwiększona zostanie przestrzeń na ekwipunek i klejnoty graczy.

Dodatkowe pola dowódców

 • Wojna w Wielkim Cesarstwie zawsze jest bardzo intensywna, a zwycięstwa i upadki całych dynastii zależne są od potęgi ich dowódców. Mając na względzie tę prawidłowość, wprowadziliśmy do gry dodatkowe pola dowódców, dzięki którym Wasze nieustraszone armie uzyskają więcej bohaterów, którzy poprowadzą ich do boju.

Nowe poziomy koszar

 • Potencjał dowódców nie może być ograniczany przez niewystarczającą liczebność ich armii, toteż zamkowe koszary uzyskały dodatkowe poziomy. Co więcej, w Wielkim Cesarstwie pojawią się 4 zupełnie nowe jednostki. Nowe poziomy koszar będą wymagać wprowadzonych niedawno do gry żetonów budynków sprzed wieków, które można zdobyć jako nagrody w toku wydarzeń.

Nowe nagrody w konkursie szlachectwa

 • W ramach udoskonalania nagród za udział w wydarzeniach inwazyjnych zaktualizowaliśmy także pulę nagród w konkursie szlachectwa. Nowe nagrody pojawią się w grze w 2019 r.

Udoskonalenia i poprawki Zewnętrznych Krain

 • Do Zewnętrznych Krain zostanie wprowadzony alternatywny system punktacji mający na celu zwiększenie różnorodności tego wydarzenia. To jednak nie wszystko! Efekty serwerowe, jak „zwiększona prędkość przemieszczania” czy „skrócony czas blokady po ataku” zapewnią, że każda rozgrywka w ramach tego wydarzenia będzie naprawdę niepowtarzalna.

Inwazja Berimondu dla Empire: Four Kingdoms

 • Pola bitewne Berimondu są za małe, aby pomieścić gigantyczne osobowości zwaśnionych władców i ich konflikt oto rozlał się na resztę Wielkiego Cesarstwa! Czas przygotować się do Inwazji Berimondu. Tak, jak w przypadku pozostałych wydarzeń inwazyjnych, zadaniem graczy jest zakończenie konfliktu poprzez rozprawianie się z obozowiskami najeźdźców. Jak zawsze, na śmiałków czekać będą wspaniałe nagrody za ich bohaterskie dokonania.

Szablony ataku dla Empire: Four Kingdoms

 • Wielce oczekiwana funkcja szablonów ataku nareszcie pojawia się w Empire: Four Kingdoms, dzięki czemu damy i władcy zamków będą mogli spędzić więcej czasu na walce, a mniej – na ekranie przygotowań do konfrontacji.

Jeszcze więcej korzyści zapewnianych przez subskrypcje

 • Subskrypcje zostaną wkrótce wyposażone w dodatkowe premie i efekty. Im dłużej aktywna będzie dana subskrypcja, tym znaczniejsze będą zapewniane przez nią premie! Co więcej, na końcu każdego miesiąca, każdy gracz otrzyma też stosowne punkty lojalności, które można wykorzystać w sklepach do nabycia rozlicznych dóbr.

Tyle tytułem naszych planów na 1. kwartał 2019 r. Prosimy pamiętać, że implementacja wszystkiego tego, o czym mowa powyżej, może ulec opóźnieniom wskutek nieoczekiwanych okoliczności i problemów. Naszym celem jest jednak wprowadzenie do gry tych ekscytujących nowości tak szybko, jak to tylko możliwe. Tak, jak zawsze – gdy tylko dana funkcja pojawi się w grze, zadbamy o to, aby została ona stosownie omówiona w zwiastunach i podsumowaniu aktualizacji.

Czas rozpocząć 2019 rok!

Wasza Rodzina Empire

Sign In to comment.