Narzędzia

Proponuję podwoić ilość produkowanych offowych narzędzi drewnianych oraz zmniejszyć o połowę koszt ich zakupu u zbrojmistrza. Kiedyś to wszystko funkcjonowało w miarę dobrze jednak obecnie, przy zastraszającej ilości eventów, możliwości produkcji i zakupu są zdecydowanie za małe.

Komentarz

•  a ja mam pochwale dla GGS za to ze wszystko inne moze dzialac zle, moze byc duzo wad i innych niedogodnosci  ale jedno co zawsze dziala sprawnie to
                                 REKLAMY !!!
                                 REKLAMY !!!
    GGS dostal propozycje aby zrobic dodatkowe okienko na reklamy i zeby one byly tylko tam i zeby nie pojawial sie  co cchwile na calym ekranie.

LEGALNY SPAM-               REKLAMA  PROMOCJI  !!
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Proponuję podwoić ilość produkowanych offowych narzędzi drewnianych oraz zmniejszyć o połowę koszt ich zakupu u zbrojmistrza. Kiedyś to wszystko funkcjonowało w miarę dobrze jednak obecnie, przy zastraszającej ilości eventów, możliwości produkcji i zakupu są zdecydowanie za małe.
    Przydało by się , chociaż o połowę . Bo jak ktoś chce co ewent dobrze wypaść to robienie maszynek starcza do czasu ,a potem jesteśmy stratni. A co myślicie o produkcji żelaznych tarczach?
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
     a ja mam pochwale dla GGS za to ze wszystko inne moze dzialac zle, moze byc duzo wad i innych niedogodnosci  ale jedno co zawsze dziala sprawnie to
                                 REKLAMY !!!
                                 REKLAMY !!!
    GGS dostal propozycje aby zrobic dodatkowe okienko na reklamy i zeby one byly tylko tam i zeby nie pojawial sie  co cchwile na calym ekranie.

LEGALNY SPAM-               REKLAMA  PROMOCJI  !!
    Realna prawda :worried: Niestety pomimo pisania i tylu wątków nie mamy żadnego przebicia :worried: Takie postępowanie np. z reklamami to naprawdę wnerwia gracza :rage:
Sign In to comment.