Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nadchodzi BETA Empire w formacie HTML5!-Raporty oBłędach

1235»

Komentarz

• WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
    Malenstwo_to_ja (PL1) powiedział(a):
    od zmiany na HTML nie chce mi się wchodzić na grę. mam nowy komp i nowe oprogramowania, wiec powinno działać wszystko oki. ale oczywiście miałam podobne problemy jak wszyscy. a najbardziej mnie denerwuje jak pisze wiadomość masową czy priv i wyświetlają się reklamy, których jest stanowczo za dużo.kiedyś na starej wersji jak się wyświetliła reklama można było pisać dalej i tekst się pisał. a teraz tego nie ma. często reklamy mnie rozpraszają podczas ich wyłączania i tracę wątek. miało być z tym ułatwienie, a jest jeszcze gorzej. Nie można tych dziadowskich reklam zmniejszyć żeby nie wyświetlały się na cały ekran? przecież można by wymyślić jakąś ikonę powyżej książki zadań która będzie się podświetlać czy mocno sygnalizować nową ofertę. lub np. ekran mógłby się podświetlać podobnie jak przy ataku, tylko na inny kolor i zgasiłby się dopiero gdy ktoś by te oferty przeglądnął. myślę że nie jednemu by to ułatwiło grę. to samo z trąbkami. powinny być różnych kolorów. na atak innego zamku tak jak jest czerwony. na atak sojusznika tez tak jak jest niebieski. ale np. atak kruka czy obcego to  fiolet, lub ogólnie ataki eventowe powinny być innego koloru. 
    Witaj,
    Wersja Flash gry jest dostępna do odwołania

Postanowiliśmy udostępnić Ci dedykowany link do naszej wersji Flash gry (https://empire.goodgamestudios.com/flash/), przynajmniej dopóki nie będziemy mieli bardziej odpowiedniej wersji HTML5. Oznacza to, że na razie nie będzie przycisku przełączania w grze!

• Pasek zadań nie aktywny,
    brak mozliwosci  zrobic czegokolwiek
  • Torkat (PL1)Torkat (PL1) PL1 Posty: 11

Google Chrome 

Masz aktualną wersję Google Chrome

Wersja 73.0.3683.86 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

Gra zawiesza się, problem z logowaniem, nie reaguje na kliknięcia a jak już zareaguje to obraz przykleja się do kursora.
    Gram ponad trzy lata i zamiast być coraz lepiej to niestety jest coraz gorzej.
    Pozdrawiam
  • grem (PL1)grem (PL1) PL1 Posty: 56
    Dlaczego nie mogę wejść na grę w wersji flash player, czyżby została wyłączona?, nie pomaga czyszczenie przeglądarek, po uruchomieniu się cały czas ładuje, może tak cały dzień mrugać  to ładowanie , nie pomaga też odświeżanie, wersja html5 owszem działa tylko cholernie muli, zrobienie czegoś  wymaga nerwów ze stali, czekać po pół minuty żeby się coś wyświetliło albo i więcej to się nie da tak grać, za to reklamy całymi stadami wyskakują bardzo szybko, żeby to pozamykać to trzeba szukać przycisków bo tak celowo zamaskowane żeby trudno było trafić, lepiej by poszli po rozum i naprawili co spaprali.
    Pisałem nawet do wsparcia, o dziwo szybka natychmiastowa reakcja, ale typu czy używam najnowszych wersji przeglądarek, owszem tak używam, ale moim zdaniem taka odpowiedź  to traktowanie gracza jak jakiegoś przygłupa, grunt że u nich działa reszta wina graczy, żeby gra działała tak płynie jak te reklamy to nie jeden gracz by grał z przyjemnością :).
    grem @ pl 1
  • tensam36 (PL1)tensam36 (PL1) PL1 Posty: 14
    kuzwa za duzo reklam na sile wciskacie  to nie potrzebne  reklamy zajmuja mape nie da sie grac nieda sie ustawic obrony na czas bo reklamy wyskakuja to  zepsuta gra  czas zakonczyc tak poleprzacie ze popsuliscie
    tensam36 @ pl 1
  • cycu 48 (PL1)cycu 48 (PL1) PL1 Posty: 16
    normalna porazka i ci ja stworzyli i ten caly html
Sign In to comment.