Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nadchodzi BETA Empire w formacie HTML5!-Raporty oBłędach

Dzielni Wojownicy,

W tym wątku możesz zostawić opinię o aktualnej wersji beta Dzielni Wojownicy,

W tym wątku możesz zostawić Opinie o aktualnej wersji beta HTML5 i przesłać raporty o błędach do naszego zespołu programistów.

Jeśli zgłosisz błąd w tym wątku, uprzejmie prosimy o dodanie następujących informacji:

Przeglądarka, z którą obecnie używasz

Aktualna wersja Twojej przeglądarki

Objaśnienie krok po kroku, jaki pojawił się błąd / problem

Jeśli to możliwe, dodaj zrzut ekranu

Jeśli nie wiesz, jak znaleźć wersję przeglądarki lub w przypadku innych pytań, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi HTML5.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją opinię o wersji gry HTML5.

Z góry dziękuję! Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie!

Pozdrawiam,
Twoja Rodzina Empire
«1345

Komentarz

• marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    obraz jest rozmyty. wolę starą wersję 
    marello @ pl 1
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    FF 63.0.3 64bit, nie ładuje sie gra, czasami zielony ekran, czasami tytularny zamek w budowie bez możliwości zalogowania, założenia konta, czasami(tylko raz) miałem mozliwośc zalogowania się, niestety ładowanie zatrzymało sie na reklamie. 
  • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 29
    dramat jest  he he obraz jakby za mgłą  strasznie wolno się ładuje   mapa i cała reszta jak na razie duży minus    flasch  znacznie szybciej chodzi i jest wyrażniejszy  czeka was dużo poprawek oby się udało:)
  • edytowano 03.12.2018
    Hej mi sie gra uruchamia.
    mam rozmyty obraz.
    Post edited by Mariusz Sajak (PL1) on
    Mariusz Sajak @ pl 1
  • troche sie zawiesza,dziala z opuznieniem.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 543
    Podsumowując. Miało być pięknie a wyszło jak zwykle. Obraz rozmyty, gra się zawiesza.
  • Pablo000 (PL1)Pablo000 (PL1) Posty: 64
    edytowano 03.12.2018
    Firefox
    62.0.3 64bity

1. Podczas ustawiania ataku i wyboru dowódcy, po najechaniu kursorem na ikonę dowódcy, nie widać jego parametrów - https://prnt.sc/lq3y6c
    2. We wszystkich widokach klepsydr zmiana koloru czcionki minutek z czarnego na białe - https://prnt.sc/lq421e
    3. Nie działa przycisk oddal na wszystkich widokach zamków - https://prnt.sc/lq4cv8
    4. Nie przesuwa poprawnie treści czatu w dużym oknie - https://prnt.sc/lq54yq
    5. W raporcie z bitwy nie pokazuje umiejętności legendarnych dowódcy - https://prnt.sc/lq572m

Post edited by Pablo000 (PL1) on
    Pablo000 @ pl 1
  • kanonik (PL1)kanonik (PL1) PL1 Posty: 17
    edytowano 03.12.2018
    szara czcionka zamiast czarnej ;/ oczy sie męczą. Wrazenie  rozmycia lub jak za mgłą.
    Brak ostrosci literek bo albo za malutkie literki, albo rozmyte
    Wracam do starej wersji
  • Trans3 (PL1)Trans3 (PL1) PL1 Posty: 127
     grafika zamazana - mgiełka  Kolory fatalne
     Gre Muli momentami zacina aż sie boje co bedzie sie działo  w czasie wojny jak duzo ataków biega po mapie   
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 238
    rozmazane to jak olera badziew jakis wyszedl no chyba ze to wersja w 3 D  i trzeba zalozyc okulary 3D bo jak na razie wyglada to jakby czlowiek poszedl do kina na seans 3D ale obsluga zapomniala dac widzowi gogle  heheh wiec jak na razie lepsza wersja przez flasha 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • najnowszy chrome wersja 70.0.3538.110 (64-bitowa) lub yandex browser wersja 18.10.2.163
    poza opisanymi wyżej problemami z płynnością gry, jakością obrazu to jeszcze przy przesyłaniu wojska nie można wpisać ilości wojska do przesłania a jedynie poprzez przesuwanie suwaka, bo jest czasochłonne i niewygodne.
    obserwator77 @ pl 1
    !Polski Legion!; Bestie Nocy; Gwardia Mroku; **Sleepwalkers**; Elita Empire; KINGS of HELL; Easy Rider; OTT; Łeśni Łowcy
  • http://prntscr.com/lq7hnz

Tutaj chyba powinny byc mury i wierze :smiley:

• Armourex (PL1)Armourex (PL1) PL1 Posty: 16
    No to lecę.
    Obciąża kompa mocniej jak wersja flash. Znacznie mocniej.
    Nie można pomniejszyć zamku, tak aby cały był na ekranie - przy monitorze 24" FHD chciałbym jednak nie scrollować by móc coś poza murami kliknąć.
    Przy przesyłaniu zasobów między królestwami nie mogłem kliknąć by wybrać ilość - musiałem wartość z klawiatury wpisać.
    Armourex @ pl 1
  • zgadza sie co napisane zostalo wyzej  i do tego cos jest nie tak z grafika.Ja obecnie nie wlaczam tej nowej wersji bo irytuje. Dostalem informacje od kolegi z innego serwera ze PL1 to serwer testowy tylko ze platny i czy to jest prawda?

• NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 543
    Też jestem ciekawa? I komu za co płacą ? Bo póki co to my płacimy za to, że jesteśmy królikami doświadczalnymi. Mam swoja teorię na ten temat. Mamy tak dobrych graczy, że wyłapią wszystkie błędy i jeszcze napiszą co trzeba zrobić żeby je poprawić. W ten sposób GGE ma dwa w jednym. Taka mała promocja, ulepszenie i to w dodatku my im jeszcze za to zapłacimy :) Genialne :pensive:
  • Platny mialem na mysli ze uzytkownicy placa co nie miara. Np przyjzyjmy sie jakie nagrody otrzymamy za zdobycie kolejnego etapu w jakim kolwiek ewencie?? Przeliczmy wklad wlasny koszty,produkcje maszynek i wojska. Np Herold Cestarst Krwawego Kruka i mamy w ksiedze strone 8 i po srodku strony jest nagroda za zdobycie 2 758 505 punktow Fuzyjny ogrod i pytanie jest takie czy owa nagroda kogos satysfakcjonuje?? Czy GGS przeliczyl jaki jest wklad usera na zdobycie takiej ilosci pkt ?Takich przykladow jest wiecej.Gram i zastanawiam sie co mam z tej gry ??Przy tej grze nie ma czasu na relax poprostu jest rzeznia.
    I na Pl 1.kazdy wszystko pisze i dlatego GGS wie dokladnie co ma robic,co dolozyc a co zabrac.
    Dlaczego rzeznia?? Obliczcie czas spedzony przy kompie ktory potrzebny na zamkniecie ksiazki wyzej opisanego ewentu zabawki ,wojsko i tez kasa.I czy to nie jest rzeznia??

• Z tego co wiem to HTML jest językiem wysokopoziomowym i nigdy nie bezie szybszy od "flaszki" . Czyli jak na flaszce ta gra muliła to na HTML 5 będzie niegrywalna , przynajmniej na przeciętnie słabym sprzęcie . Zawsze się zastanawiałem dlaczego ta gra o tak prostej grafice muli bardziej niż Battlefield 5 na moim kompie Oo :( Wynika z tego , że jak GGS nie przejrzy całego kody i jego filozofii to na HTML ni wuja na słabym kompie się nie pogra w GgE :( Takie są efekty jak się oszczędza na koderach, a wali kasę w marketing XD. 
  • IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) Posty: 137
    U mnie z kolei na Chrome (najnowsza wersja, nie chce mi się szukać cyferek) trwa sobie w najlepsze niebieski ekran powitalny GGS z paskiem postępu obecnie na 69%... Przez ostatnie 5h trwał na 64% i przy odświeżeniu strony podskoczył na 69... Wczoraj był "rekord" 70%... Zastanawiam się, czy ma sens jakiekolwiek odświeżanie. bo skutek jest identyczny ze zmiana zamku na obcym/kruku...
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,091
    IkaDo (PL1) powiedział(a):
    U mnie z kolei na Chrome (najnowsza wersja, nie chce mi się szukać cyferek) trwa sobie w najlepsze niebieski ekran powitalny GGS z paskiem postępu obecnie na 69%... Przez ostatnie 5h trwał na 64% i przy odświeżeniu strony podskoczył na 69... Wczoraj był "rekord" 70%... Zastanawiam się, czy ma sens jakiekolwiek odświeżanie. bo skutek jest identyczny ze zmiana zamku na obcym/kruku...
    Właśnie sprawdziłam , gra w HTML5 odpala się w kilka sekund, z tej przeglądarki
Sign In to comment.