Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa funkcja - Prywatne wioski zasobów-Dyskusja

Witam

W tym miejscu otwieram dyskusje na temat Prywatne Wioski Zasobów   z Tego Ogłoszenia
«1

Komentarz

• Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    No cóż, z jednej strony fajnie, że zarząd stara się wprowadzać coś nowego...a z drugiej już widzę te zamki na krainach z produkcją żywności ponad 40k na godzinę...no i mam nadzieję, że rubiny tylko przyśpieszą proces zdobywania tych dodatkowych wiosek, by nie było sytuacji, kiedy rubiny dają dostęp tak naprawdę do nowej zawartości która daje dużą przewagę w grze (ekhmmmm, o wiele lepsze nakładki na magazyn i na większą ilość wojska na murach, tak o was mówię).
  • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 29
    szczerze mówiąc wygląda to naprawdę ciekawie   i nawet fajnie   ale   pozwolę sobie zapytać   po co nam to ? i do czego?   powiedziałby ktoś no p to żebyś mógł utrzymać większą liczbę wojska   ale co niby mam z tym wojskiem robić   żeby całe wypuścić do boju  brakuje dowódców   a konkretniej to miejsca na dowódców w obozie ja sam jeszcze nie mam maks zamku ale ten problem już odczuwam  więc po co mi te wioski jak nie mam  wystarczającej ilości dowódców żeby polatac sobie porządnie na eventach

• skoro dodajecie wioski na kazdej krainie to w zwiazku z tym mam pytanie dlaczego na zimie jestem mniej wiosek wzgledem pozostalych dwuch krain??Dlaczego nie jest taka sama ilosc na kazdej krainie??
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,146
    edytowano 24.11.2018
    cube9 (PL1) powiedział(a):
    szczerze mówiąc wygląda to naprawdę ciekawie   i nawet fajnie   ale   pozwolę sobie zapytać   po co nam to ? i do czego?   powiedziałby ktoś no p to żebyś mógł utrzymać większą liczbę wojska   ale co niby mam z tym wojskiem robić   żeby całe wypuścić do boju  brakuje dowódców   a konkretniej to miejsca na dowódców w obozie ja sam jeszcze nie mam maks zamku ale ten problem już odczuwam  więc po co mi te wioski jak nie mam  wystarczającej ilości dowódców żeby polatac sobie porządnie na eventach

Wioski Prywatnych zasobów ,nie będą mogły być odbite przez innego gracza , Dodadzą większą premię do produkcji, więc będzie można utrzymać więcej wojska. Duża część nowych graczy , ma problem ze zdobyciem wiosek, po nowej aktualizacji będą mogli mieć własne wioski bez odbijania ich innym na mapie

łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    skoro dodajecie wioski na kazdej krainie to w zwiazku z tym mam pytanie dlaczego na zimie jestem mniej wiosek wzgledem pozostalych dwuch krain??Dlaczego nie jest taka sama ilosc na kazdej krainie??
    Ilość posiadanych wiosek , nie ulegnie zmianie
    fajnie  to naprawdę cieszy  ale może by tak zając się w końcu czyszczeniem mapy która roi się od sojuszy wypełnionych ruinami a w nich pochowane są wioski  uważam że to by rozwiązało problem ze zdobywaniem wiosek przez nowych graczy 3/3 mapy usiane takimi sojami .... i to tu jest problem z wiochami choć fakt że twórcy w końcu jednak coś w tym kierunku robią naprawdę cieszy:)
  • Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    fajnie  to naprawdę cieszy  ale może by tak zając się w końcu czyszczeniem mapy która roi się od sojuszy wypełnionych ruinami a w nich pochowane są wioski  uważam że to by rozwiązało problem ze zdobywaniem wiosek przez nowych graczy 3/3 mapy usiane takimi sojami .... i to tu jest problem z wiochami choć fakt że twórcy w końcu jednak coś w tym kierunku robią naprawdę cieszy:)
    Pousuwaliby te sojusze, tylko po to by zmienić sytuację na kilka tygodni może miesięcy, po tym czasie większa część nowych graczy, którzy zdobyliby te wioski opuści grę, a słupownie zdążą zostać odbudowane...Błędne koło :smile:
  • Adameko (PL1)Adameko (PL1) Posty: 30
    edytowano 25.11.2018
    Nie mogę się doczekać. I fajnie, że to będzie nie tylko za rubiny.

Przy okazji mam pytanie, co oznacza "Limit zapasu"?
    jak poczytasz to limit zapasu to ilość wiosek na krainach 5 na zimie i po 10 na szczytach i piachach
  • pytanie moje dotyczylo nowych prywatnych wiosek 
    zima+5   na pozostalych +10  nie wiem czy ta zima jakas gorsza  ? Na kazdej krainie powinno byc +10.Jak jusz dodajecie to sprawiedliwie i rowno. 

• cube9 (PL1) powiedział(a):
    jak poczytasz to limit zapasu to ilość wiosek na krainach 5 na zimie i po 10 na szczytach i piachach

pytanie niedotyczy ilości wiosek tylko ilości talarów wioskowych i sam jestem ciekaw co to w sumie oznacza.Ostatnia rubryka w tabeli za ile kupisz talary wioskowe
    czerwona.malwa @ pl 1
    edytowano 25.11.2018
    pytanie moje dotyczylo nowych prywatnych wiosek 
    zima+5   na pozostalych +10  nie wiem czy ta zima jakas gorsza  ? Na kazdej krainie powinno byc +10.Jak jusz dodajecie to sprawiedliwie i rowno. 
    Ilość wiosek pozostaje bez zmian ,  zarówno publicznych jak i prywatnych
    czerwona.malwa (PL1) powiedział(a):

pytanie niedotyczy ilości wiosek tylko ilości talarów wioskowych i sam jestem ciekaw co to w sumie oznacza.Ostatnia rubryka w tabeli za ile kupisz talary wioskowe

W sumie potrzebujesz 110 żetonów, aby uzyskać poziom 1-15; ...

... 35 żetonów od poziomu 1-10 ...

... i dodatkowe 75 żetonów od poziomu 10-15
    W Magazynie możesz mieć  maksymalnie 45 żetonów zakupionych w Sklepach Nomada i u Samuraja

Nie mam na daną chwilę informacji . Czy trzeba będzie  je zużyć by móc dokupić kolejne , czy może resztę można będzie dokupić w Sklepie za rubiny

• Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    pytanie moje dotyczylo nowych prywatnych wiosek 
    wioska na zimie daje +50% do produkcji, na pozostałych krainach +30%(lub coś koło tego) suma summarum zysk z posiadania pełnej puli jest podobny niezależnie od krainy
  • Mam pytanie. W ogłoszeniu pisze, że te wioski będą działać na zamki, a nie będą działać na metropolie i stolice, z tego co wiem to na krainach nie ma metropolii czy to jakiś błąd czy te wioski maja też działać na zielony, jeśli tak to czy tylko na zamek główny czy tez na posterunki?
    zróbcie  w końcu coś z tymi promkami   jak będę chciał kupić ruble wiem gdzie to znależć a wy blokujecie co kilka minut grę    dramat grać się odechciewa niby miały być jakieś filtry blokady a jakoś nie widać różnicy jest gorzej coraz gorzej ile można?

• jak juz pisalem zapytalem o wioski prywatne dlaczego nie bedzie takiej samej ilosci na kazdej krainie?

jak juz pisalem zapytalem o wioski prywatne dlaczego nie bedzie takiej samej ilosci na kazdej krainie?
    Na daną chwilę , nie przewidziane jest zwiększenie  ilości wiosek, na Krainie Wiecznych Lodów
  • Witaj Wikiti możesz odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytanie
  • Scarface (PL1)Scarface (PL1) PL1 Posty: 5
    Albo zróbcie trochę zabawy na krainach i jak w przypadku laboratorium i monumentu zróbcie reset wiosek. Powiedzmy w zależności od poziomu jakiś procent by zostawał, a o część trzeba by było walczyć z innymi graczami. (Mówie o publicznych) Wtedy gracz miałby swoje prywatne + to co uda mu się zdobyć, Słupy by sie wyczysciły z wiosek przynajmniej.
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 544
    Scarface (PL1) powiedział(a):
    Albo zróbcie trochę zabawy na krainach i jak w przypadku laboratorium i monumentu zróbcie reset wiosek. Powiedzmy w zależności od poziomu jakiś procent by zostawał, a o część trzeba by było walczyć z innymi graczami. (Mówie o publicznych) Wtedy gracz miałby swoje prywatne + to co uda mu się zdobyć, Słupy by sie wyczysciły z wiosek przynajmnie
    Chcesz powalczyć o wioski ?
    Sprawdzę w jakim sojuszu jesteś i powiem ci kogo masz zaatakować. Gwarantuję świetną zabawę z obroną wiosek przed atakami na pełnym zbroju oczywiście 6-cio falowymi. Będziesz miał co robić dzień i noc i cały sojusz i jeszcze kilka innych. Tylko rozpętaj wojnę o wioski. Życzę duuuuuużo zabawy. Ja już to przerabiałam i to nie raz więc wiem, że bezsenne noce gwarantowane. No ale co tam kto lubi. Osobiście nie mam nic przeciwko czemuś na krainach bo tam zamki tylko do polatania na wieże są. Jednak ktoś bardzo mądry doszedł do wniosku " Zrobimy pierdyliard eventów na raz, nawalimy ludziom woja, nie damy narzędzi, niech kupują za rubiny bo ani ilość złota ani szybkość produkcji nie jest adekwatna do ilości eventów i wszystko zrobimy na zieleni :)" Cudowne i wspaniałe jest życie na Empire a tu jeszcze znajdą się tacy co nie chce im się mapy przeszukiwać i powalczyć o wioski. Brrrrrrrr……….. a babcia mówiła, że nie sieją ……...
  • Scarface (PL1)Scarface (PL1) PL1 Posty: 5
    No może nie do końca przemyślane to było, wojen odpalałoby od groma :) ale przyznasz ze na krainach wieje nudą. Przydały by się eventy w tych miejscach, a nie wszystko na zieleni. Wqrza mnie to ze nowi gracze bez pomocy innych praktycznie nie mają szans na zdobycie wiosek bo na przykład zrobić wymagane osiągnięcia bo spora ich część zabukowana jest na kontach, które w ruinie większość czasu spędzają.
Sign In to comment.