Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Listopadowa Aktualizacja -Dyskusje

13»

Komentarz

• jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66
    co  do   poprawy  obcych   /kruków     moze   warto sie   pokusic  o    to zeby   zamki  mozna  bylo  zmieniac  nie tylko wtedy  co   nie ida  ataki.   atak  na zamek  jakikolwiek   blokuje  zmiane   innego  
    to  jakies  nieporozmienie
    jarobaro @ pl 1
  • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 34
    właśnie wikiti detronizacja w oficjalnym ogłoszeniu jak również potem w opcji jej robienia (tu też pokazuje że od 20 do 500 szt)   ma za zadanie  powiększyć ilośc obrońców  o minimum 20 szt każda kolejna detronizacja  kosztuje razy dwa  więc teraz wytłumacz mi czemu z zamku 1,3k zrobiło mi się 500 i mało że zrobiłem detronizację kilka razy żeby podbić  zamek  poniosłem koszta   i na koniec zostałem oszukany  wyja snij mi to drogi moderatorze bo takiego oszustwa nie rozumiem
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,289
    edytowano 26.11.2018
    zamek KOMO (PL1) powiedział(a):
    Wikiti powiedział(a):
    zamek KOMO (PL1) powiedział(a):
    miałem obcy zamek ponad 700woja, zwiększyłem za żetony i mam ponad 500 :) śmieszni jesteście bez kitu, to już nie ta gra co kiedyś.Szkoda tylko graczy którzy wpakowali wielkie kwoty a teraz siedza na grze bo szkoda porzucić konta w które wpakowali kase. Mapa pustoszeje, a w grze jak zwykle coraz więcej reklam i niedoróbek.
    W tej chwili nie wydając kasy, nie masz szans z "rubiniarzami" co również napędza handel by stać sie tacy jak oni lub lepsi.
    Za Żetony można zdetronizować (wymienić) zamek , nie wzmocnić

Pozdrawiam

Wikiti

Po wymianie zamku  zapewni się dodatkowe 20-500 dodatkowych obrońców, a wzmocnienie zamku zapewni dodatkowe 520-1000 dodatkowych obrońców.

Już tłumaczę , Opcja za monety,tabliczki,żetony itd.. Wymienia zamek na losowy, i ten losowy jaki się pojawi dostaje wzmocnienie między 20-500 wojska .
    Po pierwszym skanie mogłeś mieć zamek  700 wojska , po jego Detronizacji(wymianie) przychodzi całkiem nowy , losowy zamek  , który otrzymuje wzmocnienie I może zdarzyć się , że ten nowy zamek będzie miał 1k wojska + dostanie wzmocnienie 20-500 wojska Ale też może zdarzyć się ,że ten nowy zamek będzie miał 400 wojska + dostanie np. 100 wzmocnienia

• mons2 (PL1)mons2 (PL1) PL1 Posty: 25
    Witam, Pytanko do Moderatora co z misjami królewskimi? Bo niby rozpoczęte, a dzisiaj? Pauza? Awaria-planowana, nieplanowana? Ktoś to robi to chciałby to raczej zakończyć, tym bardziej że dwie misje zostały do końca. Biegam dzisiaj co godz. do kompa i sprawdzam, bo może zacznie się o 15.00, 16.00 a może o 20.00 a może dopiero jutro????? Żadnej info!!!!! Szanujmy się wzajemnie, szanujmy swój cenny czas a napewno będzie się nam lepiej żyło.  
    mons2 @ pl 1
  • marello (PL1)marello (PL1) PL1 Posty: 185
    edytowano 26.11.2018
    Czy to takie trudne do zrozumienia? Zamek zostaje zresetowany i dodatkowo pojawia się 20-500 nowych obrońców, co widać na zwiadzie. Jeśli wylosuje się zamek z 300 obrońcami to powiększona ich liczba wyniesie 320-800, jeśli 8000 to powiększona liczba będzie 8020-8500.
    Nie często udaje mi się chwalić aktualizacje, ale taj jest jedną z lepszych.
    1. Przede wszystkim zmniejsza korzyści płynące ze słupów i robienia ustawek, a na tym skorzystają wszyscy
    2. Gracz musi się zastanowić czy zmieniać zamki na mocniejsze, czy na z bardziej korzystnym ustawieniem
    3. Podstawowa opcja nie wymaga korzystania z rubinów, a to mi odpowiada

Jedynym błędem jest, że nie daje się zresetować zamku gdy idą inne ataki
    marello @ pl 1
  • Abracadabra (PL1)Abracadabra (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 27.11.2018
    Gdy odświeży się stronę, to ilość potrzebnych tabliczek, medali, żetonów czy monet do wygnania obcego resetuje się.
    Tylko jest to pozorny reset, gdyż zabiera tak jakby się nie zresetowało, np. pokazuje, że do wygnania potrzeba 15 medali, a zabrało mi ponad 2k.
    I jeszcze jedno. Ulepszyłem zamek, który miał 941 wojska za 1200 rubinów i... dostałem obcego z 1341 wojska.
    Czy nie powinno być minimum 1461 ?
  • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,289
    Abracadabra (PL1) powiedział(a):

I jeszcze jedno. Ulepszyłem zamek, który miał 941 wojska za 1200 rubinów i... dostałem obcego z 1341 wojska.
    Czy nie powinno być minimum 1461 ?
    Tak, wzmocnienie za rubiny , powinno dodać od 520-1k wojska
    Proszę byś napisał do działu Wsparcia. Po zweryfikowaniu powinni to zrekompensować

• sivy (PL1)sivy (PL1) PL1 Posty: 14
    mam  pytanie    czyli   po  zmianie  w  evencie  kruk/obcy   oznaczają  ze jak  nie   będziesz  detronizować  to   nic  powyżej  1k    nie     dostaniesz?  czy  bez  detronizacji    będzie  się  dostawać  tylko  to  badziewie   400-500  sztuk    na  obcym/kruku ?   bo jak  na razie  tak  to wygląda
    sivy @ pl 1
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    edytowano 27.11.2018
    del
    mae culpa, nie doczytałem. do usunięcia
    Post edited by Asqelos (PL1) on
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 71
    sivy (PL1) powiedział(a):
    mam  pytanie    czyli   po  zmianie  w  evencie  kruk/obcy   oznaczają  ze jak  nie   będziesz  detronizować  to   nic  powyżej  1k    nie     dostaniesz?  czy  bez  detronizacji    będzie  się  dostawać  tylko  to  badziewie   400-500  sztuk    na  obcym/kruku ?   bo jak  na razie  tak  to wygląda
    pojawiają się większe okazy ;) od 1200-2300 już mi się pojawiały bez tych nowych "udziwnień"
  • cube9 (PL1)cube9 (PL1) PL1 Posty: 34
    jest po tej aktualce jakiś błąd koszt detronizacji nie resetuje się po ataku  czy to planowane działanie? 
  • sivy (PL1)sivy (PL1) PL1 Posty: 14
    edytowano 29.11.2018

beejbe  ale  w  poprzedniej  wersji    obcy/kruk  znalazły się  grubaski  od  3  do  8   k  a  teraz  co?  to  na   50, ataków  jedziemy  i  pojawi  się  900 który  zdetronizujesz i po   detronizacji  pojawi  się      700
    sivy @ pl 1
  • ja tam jestem nastawiony na to optymistycznie, ważne żeby kiedyś dodali lepszy obóz bo na przykład ja mam 154 lvl legendarny a kilka fajnych zestawików się kurzy, przy okazji witam nowego i chyba jedynego teraz moderatora :wink:
    Raz pod wozem
    Raz nad wozem
  • beejbe (PL1)beejbe (PL1) PL1 Posty: 71
    sivy (PL1) powiedział(a):

beejbe  ale  w  poprzedniej  wersji    obcy/kruk  znalazły się  grubaski  od  3  do  8   k  a  teraz  co?  to  na   50, ataków  jedziemy  i  pojawi  się  900 który  zdetronizujesz i po   detronizacji  pojawi  się      700
    napisałeś wyżej "mam  pytanie    czyli   po  zmianie  w  evencie  kruk/obcy   oznaczają  ze jak  nie   będziesz  detronizować  to   nic  powyżej  1k    nie     dostaniesz? " wiec dlatego moja odpowiedz była odnośnie 1200-2300(tak jakby te ilości są powyżej 1k o których pisałeś)no chyba że zamiast cyferek 3 lub 8 przypadkiem kliknąłeś 1 :)
Sign In to comment.