Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Listopadowa Aktualizacja-Liga Królestw

WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
edytowano 01.12.2018 w Oficjalne Ogłoszenia


Dzielni Wojownicy,

Nadszedł listopad, a wraz z nim nowa ekscytująca funkcja, która na zawsze zmieni krajobraz Wielkiego Empire: Liga Królestw!

Liga ma być dostępna na wszystkich serwerach od początku stycznia 2019 roku, chociaż planowane jest dla niektórych wybranych serwerów w celu przetestowania tej funkcji w grudniu. Dokładne terminy i godziny zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.

Wraz z Ligą Królestw mamy wiele innych nowych dodatkowych zmian , więc przejdźmy do szczegółów aktualizacji w tym miesiącuLIGA KRÓLESTW - WPROWADZENIE


Armie z sąsiednich królestw oblegają Wielkie Imperium - nadszedł czas, aby dzielni wojownicy lądu wyciągnęli miecze i bronili swoich ziem. Każda pora Królestwa Ligi zapewnia panom zamkowym możliwość zabicia atakujących hord, wzniesienia się ponad ich rywalizujących władców zamku i zdobycia nagród o rzadkiej wartości.


Każdy sezon Ligi Królestw składa się z trzech głównych elementów:

    Ranking dywizji
    Tytuły królestw
    Rankingi sezonów

Sezon ligowy składa się z kilku wydarzeń , podczas których gracze mogą zbierać punkty, zdobywać medale i otrzymywać cenne nagrody. Każdy sezon ligowy trwa z góry ustaloną liczbę dni .

    W pierwszym sezonie Ligi Królestw odbędą się następujące inwazje:
    Inwazja Nomada (&) zemsta Khana
    Inwazja samurajów
    Wojna Królestw
    Wojna Krwawych kruków

Każdy gracz powyżej 10 poziomu jest automatycznie dodawany do rankingu Ligi Królestwa, więc wszystko, co musisz zrobić, to skoncentrować się na wysyłaniu wrogów na pole bitwy!

LIGA KRÓLESTW - RANKINGI DYWIZJI

Podczas każdego wydarzenia w sezonie ligowym, Gracze będą dzieli z innymi graczami poprzez proces kojarzenia. Możesz poprawić swoją pozycję w podziale, zbierając punkty podczas aktywnego wydarzenia. Każdego dnia otrzymasz medal w zależności od twojego rankingu dywizji - im lepsza Twoja pozycja, tym lepszy medal.

Medale służą do ulepszania tytułu królestw, a każdy nowy tytuł przynosi nagrody i zwiększa pulę nagród dostępnych na koniec każdego wydarzenia.

Pod koniec każdego turnieju dywizje zostaną zresetowane, a gracze otrzymają nagrody za wydarzenie na podstawie ich tytułu królestw. Kiedy rozpocznie się następne wydarzenie ligowe, gracze zostaną dopasowani do nowych dywizji.

LIGA KRÓLESTW - TYTUŁY KRÓLESTW

Tytuł twojego królestwa określa twoje postępy podczas całego sezonu Ligi Królestw i określa wartość nagród, które otrzymasz podczas całego wydarzenia.

Możesz poprawić swój tytuł, zbierając medale w rankingach dywizji. Im lepszy medal, tym bardziej przyczyni się on do kolejnego tytułu. Po zebraniu wystarczającej liczby medali dla każdego progu tytułu, otrzymasz nowy tytuł.

W sumie jest 21 tytułów królestwa. Każdy tytuł, który zdobędziesz, natychmiast przyniesie Ci nagrody za tytuł królestwa, więc nie rozluźniaj się na polu bitwy, dopóki nie osiągniesz szczytu!

LIGA KRÓLESTW - RANKING   SEZONU

Ranking sezonu mierzy Twój poziom w całym sezonie Ligi Królestw. Ten ranking zawiera graczy ze wszystkich działów, posortowanych według ich tytułu królestwa, z ostatecznym rankingiem sezonu określającym wartość twoich nagród w sezonie końcowym. Gracze o tym samym tytule są sortowani zgodnie z całkowitą liczbą złotych medali, które zdobyli podczas sezonu ligowego, następnie srebrnymi medalami, a następnie brązowymi medalami.

Aby zakwalifikować się do rankingu sezonu, musisz zdobyć co najmniej jeden złoty medal w bieżącym sezonie ligowym Królestw.

Po zakończeniu sezonu Ligi Królestw, nagrody sezonowe zostaną przyznane wszystkim uprawnionym graczom, tytuły królestw i rankingi sezonowe zostaną zresetowane, a mieszkańcy Wielkiego Empire będą mogli przygotować się na nowy sezon, który rozpocznie się wkrótce po tym!

LIGA KRÓLESTW - KARNET SEZONU

Podczas każdego sezonu Ligi Królestw gracze mogą zakupić specjalne karnety sezonowe, które odblokowują dodatkowe nagrody.

Aktywne karnety sezonowe odblokowują następujące nagrody:

    Dodatkowe nagrody za tytuł królestwa - poprzednio zablokowane nagrody z tytułów uzyskanych przed zakupieniem karnetu będą również przyznawane
    Dodatkowe nagrody za zakończenie każdego tytułu królestwa - nagrody z poprzednich wydarzeń nie zostaną przyznane

Po zakupie karnety sezonowe pozostają aktywne przez resztę bieżącego sezonu ligowego, ale wygasną, gdy tylko minie sezon. Cena karnetu sezonowego zależy od pozostałego czasu trwania sezonu.


Nowy Event  Kolekcjoner Skór + Wygląd Zamku - The Winter’s Prey


Kiedy zimne wiatry listopada ogarnęły imperium, po zamku rozeszły się pogłoski o demonicznych bestiach śledzących dzikie krainy. Czas na kolejne wydarzenie Zbieracz!

W następstwie wydarzenia Reaper's Wrath, z radością ogłaszamy nadejście wydarzenia Winter's Prey, podczas którego cenne nagrody i wyglądy zamku są dostępne dla władców zamków wystarczająco odważnych, by łupy obrzucili wrogami. Podobnie jak w przypadku poprzedniego wydarzenia Zbieracz Dusz , nie stracisz żadnych oddziałów ani zasobów, gdy atakujesz lub bronisz , ani twój zamek nie zostanie zniszczony czy też podpalony. Mając to na uwadze, naprawdę nie ma powodu, aby nie siać spustoszenie na swoich rywalach i łupić wszystkie skóry, które możesz dostać w swoje ręce!


Artefakt typu wygląd: Nóż myśliwski

Wygląd zamku

Będziesz mógł je zakupić za pomocą rubinów, a także poprzez nagrody za kolekcjonera skór. Są to jednak tylko kosmetyczne skórki, co oznacza, że nie będzie dla nich premii do statystyk. Te nowe skórki zamków są trwałe, ale nie można w nich włożyć klejnotów.

Nowy dowódca samuraja: Kirugi Yoshiro

Dodamy nowego dowódcę do naszego sklepu Inwazji Samurajów! Zestaw będzie się nazywał "Zabójczy Yoshiro", a szczegółowe edane  można znaleźć w poniższej sekcji!

Muramasa-Dou: (Zbroja)

+ 27% późniejszy wykrycie armii

-18% ochrona murów przeciwnika

-24% ochrona fosy przeciwnika

Sai of Yoshiro:

(Broń)

-21% ochrony fosy przeciwnika

-16% ochrona bramy przeciwnika

-25% ochrona murów przeciwnika

Twarz Okami  (Hełm)

-15% ochrona bramy przeciwnika

+ 19% późniejszy wykrycie armii

+ 22% prędkości podróży armii

Ozdobne Kabuto z Muramasa (Artefakt)

-15% ochrona murów przeciwnika

+ 22% prędkości podróży armii

-12% ochrony bramy przeciwnika

Zdradziecki Yoshiro (Bohater)

+ 10% siły bojowej podczas ataku na dziedziniec przeciwnika

+ 15% siły bojowej, gdy atakuna dziedziniec wrogich władców zamku

+ 10% więcej jednostek na flankach

Kamień zdrajcy

+ 10% więcej jednostek na flankach

+ 10% późniejszego wykrycia armii

-10% ochrona murów przeciwnika

Potęga ognistego ptaka

+ 10% siły bojowej podczas ataku na dziedzińca przeciwnika

-5% ochrona bramy przeciwnika

+ 20% punktów chwały uzyskanych podczas ataku

Kamień łowcy

+ 10% siły bojowej podczas ataku na dziedziniec przeciwnika

-15% ochrona fosy przeciwnika

+ 20% punktów chwały uzyskanych podczas ataku

Mogiła ognistego ptaka

+ 10% więcej jednostek na flankach

+ 20% punktów chwały uzyskanych podczas ataku

+ 10% prędkości podróży armii

Bonus Kompletu:

-20% ochrona bramy przeciwnika

+ 20% zasobów splądrowanych podczas grabieży

+ 10% więcej jednostek na flankach

+ 90% siły bojowej dla jednostek walczących wręcz

+ 90% siły bojowej dla jednostek dystansowych

+ 25% siły bojowej podczas ataku na dziedziniec przeciwnika

Nowa funkcja - wymiana zamku Obcy / Kruki

Ta nowa funkcja tyczy się tematu, który przez długi czas był dyskutowany przez naszą społeczność: o ilości obrońców w  zamkach podczas wydarzeń Wojny Królestw i Wojny Krwawych Kruków.

Gracze będą od tej pory sami decydować, czy chcą przerzucić liczbę obrońców podczas wyżej wymienionych wydarzeń. Ta czynność wygląda następująco:

Możesz wybrać pomiędzy dwiema opcjami, które mają na celu wygnanie obecnego władcy zamku i zamienić go na inny lub wzmocnić zamek dodatkowymi obronami.

Po wymianie zamku  zapewni się dodatkowe 20-500 dodatkowych obrońców, a wzmocnienie zamku zapewni dodatkowe 520-1000 dodatkowych obrońców.

Wymiana zamku  będzie kosztować   monety,medale khana, tabliczki khana i / lub żetony samurajów (możesz wybrać, za które chcesz zapłacić), podczas gdy wzmacnianie zamku kosztuje cię rubiny.

Każda kolejna wymiana (wygnanie / wzmocnienie) zwiększy koszty dodatkowych wymian. Gdyby twoja pierwsza wymiana zamku kosztował cię, na przykład, 24 000, drugi kosztowałby 48 000, trzeci 72 000 itd.

Aktualizacje sklepów w Eventach

Będziemy także poszerzać i ulepszać nasze sklepy eventowe w naszej grze, w szczególności sklepy z eventami Inwazja Nomada & zemsta Khana, Inwazja Samurajów, Atak zmiennokształtnych, a także nasz płatny, z określonymi przedmiotami, takimi jak "Dziedzictwo północy" zestaw dla dowódcy - dawniej dostępny w naszych poprzednich mistrzostwach na lodzie - które możesz teraz kupić w sklepie z tabliczkami Khan!
Dodamy również kilka innych elementów, takich jak materiały budowlane, elementy konstrukcyjne i wiele więcej! Więc sprawdź te sklepy z konkretnymi wydarzeniami po wydaniu tej aktualizacji!

Nowe nagrody dla Królewskiej Misji

 • Będziecie mogli zdobyć nową dekorację w nadchodzącej Królewskiej Misji, Będzie to kolejny znak zodiaku Skorpion (PO 340) symbolizuje kolejny znak zodiaku.

Planujemy wydać tę aktualizację 22 listopada 2018 r. Rozpoczniemy procedurę aktualizacji wcześnie rano, od 9:00 CET do 13:00 CET. Planujemy, że przerwa potrwa około 30 - 60 minut. Oczywiście żywność zostanie zamrożona podczas dłuższego przestoju. Ale jak zwykle nie należy przyjmować wyżej wymienionych terminów jako gwarantowanych, należy pamiętać o ewentualnych opóźnieniach z powodu nieprzewidzianych okoliczności.

Twoja Rodzina Empire

Pozdrawiam, Wikiti


Post edited by Wikiti on

Komentarz

 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
  edytowano 23.11.2018
  Dzielni Wojownicy,

  Zamierzamy wprowadzić nowy typ budynku z naszą nadchodzącą aktualizacją, która będzie się nazywać "Cieplarnia sprzed wieków "!

  Nowy budynek - Cieplarnia sprzed wieków
  Będziesz mógł ulepszyć ten budynek i podnieść jego poziom, maksymalnie do poziomu 20. W ten sposób nie tylko zwiększysz produkcję żywności (poziom 1-10), ale także pojemność przechowywania żywności (poziom 11-15) i twój porządek publiczny (poziom 16-20)!
  Wraz z tym nowym budynkiem zamierzamy również wprowadzić dwa nowe rodzaje waluty: 

  Żeton Budowy
  Żeton Ulepszenia 

  Jak można się domyślić po ich nazwach, do zbudowania tego budynku będą potrzebne żetony budowy, natomiast do modernizacji tego budynku będą potrzebne żetony ulepszenia, zwiększając tym samym jego poziom! Będziesz mógł zdobyć żetony zarówno w nadchodzącej Lidze Królestw, jak iw naszym wydarzeniu Zewnętrzne Królestwa!

  Jeśli chcesz rzucić okiem na szczegółową listę zarówno wymagań dotyczących poziomu, jak i bonusów, otwórz następujący

  [spoiler]
  Cieplarnia sprzed wiekówŻetony Ulepszenia
  Zwiększenie Produkcji żywościWzrost pojemności Magazynu Żywności
  Zwiększenie PPPunkty Mocy
  Poziom 250196

  1100
  Poziom 350204

  1150
  Poziom 450212

  1200
  Poziom 550220

  1250
  Poziom 650228

  1300
  Poziom 750236

  1350
  Poziom 850244

  1400
  Poziom 950252

  1450
  Poziom 1050260

  1500
  Poziom 11602671000
  1550
  Poziom 12602742000
  1600
  Poziom 13602813000
  1650
  Poziom 14602864000
  1700
  Poziom 15602915000
  1750
  Poziom 167529670002601800
  Poziom177530190002701850
  Poziom 1875311110002801900
  Poziom 1975316130002901950
  Poziom 2075320150003002000
  [/spoiler]


  Twoja Rodzina Empire
  Post edited by Wikiti on
 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
  Kontynuujemy dzisiejszą implementację naszej listopadowej aktualizacji zgodnie z planem i ogłoszeniem w naszych notach aktualizacyjnych. Żywność i boostery zostaną zamrożone jak zwykle.

  Pozdrawiam
  Wikiti
 • WikitiWikiti Moderator Posty: 1,311
  Dzielni Wojownicy!

  W trakcie ogłoszenia naszej najnowszej funkcji - Detronizacja- zwróciliśmy uwagę, że pojawiła się dodatkowa prośba dotycząca jej funkcjonalności. Dlatego chcemy jeszcze raz wyjaśnić ci, jak działa ta funkcja:

      Istnieją dwa warianty funkcji detronizacji

          Możesz wygnać  władcę zamku za tabliczki - medale khana, żetony samurajów i monety

          Możesz także wzmocnić zamek wrogów, za rubiny

      Kiedy wygnacie pana zamku ..

          ... zostanie zastąpiony przez inny

          Armia tego nowego władcy zamku może mieć różną siłę (będzie albo silniejsza, równie silna, albo słabsza od poprzedniej armii władców zamków)

          Oprócz tego armia tego nowego władcy zamku zostanie wzmocniona przez rycerzy i strzelców tronu-obserwatora (+ 20-500)

      Kiedy wzmacniasz wrogi zamek ...

          ... pozostanie jak jest!

          Oprócz tego armia panującego władcy zamku zostanie wzmocniona przez rycerzy i strzelców tronu-obserwatora (+ 520-1000).

  Z poważaniem,
  Twoja Rodzina Empire
Sign In to comment.