Dyplomacja - wojna

Mamy bardzo dużo wojen z sojuszami, w których prawdopodobnie nikt nie gra. Z tego też powodu nie ma komu podbić neutrala i muszę tłumaczyć nowym graczom dlaczego mamy wojnę chociaż jej nie mamy :/  Moja propozycja. Po wysłaniu prośby o zakończenie wojny sojusz ma dwa dni na odpowiedź. Jeżeli w tym czasie nie odrzuci propozycji dobrze byłoby wygasić wojnę "z automatu". Łatwiej wypowiedzieć wojnę niż ją zakończyć. 

Komentarz

• Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    Temat wielokrotnie zgłaszany. Wystarczy napisać do suportu i poprosić o wygaszenie tych wojen - jeżeli faktycznie to soje widma
    Lepi @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 525PL1
    Ponieważ temat był wielokrotnie zgłaszany dobrze byłoby wprowadzić jakieś rozwiązania systemowe a nie pisać do suportu za każdym razem.
  • Support może ma może ważniejsze sprawy niż jednostkowo zajmować się takimi zgłoszeniami.
    Postulowałbym zwiększenie czasu do 7 dni
    Aquilifer @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) Posty: 525PL1
    Aquilifer (PL1) powiedział(a):
    Support może ma może ważniejsze sprawy niż jednostkowo zajmować się takimi zgłoszeniami.
    Postulowałbym zwiększenie czasu do 7 dni
    Wydłużenie czasu na odpowiedź niewiele da jeśli w sojuszu są "martwe dusze" i ludzie wchodzą tylko po to żeby podnieść zamek z ruin. Do kompletu mamy jeszcze sojusze 1-10 osób gdzie 9 to ruina :'( 
    Sama gram na "pół gwizdka" i jak już wchodzę to nie mam czasu ani ochoty kontrolować całej "dyplomacji z duchami". Wysyłam neutrala i jak mijają dwa dni wojna się gasi chyba, że odrzucono prośbę. Jeśli po wygaszeniu z automatu sojusz uzna, że jednak chce mieć na czerwono kogoś to żaden problem taka wojnę odpalić. 
  • Jak wiele ludzi napisze do supportu zeby byla jakas stała zasada tych wojen to moze coś z tym zrobią
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    Matias12 (PL1) powiedział(a):
    Jak wiele ludzi napisze do supportu zeby byla jakas stała zasada tych wojen to moze coś z tym zrobią
    Heh jak znam życie to jeszcze za rubiny z sojuszu będzie trzeba płacić .
  • OSADA (PL1)OSADA (PL1) Posty: 241PL1
    Teams (PL1) powiedział(a):
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Mamy bardzo dużo wojen z sojuszami, w których prawdopodobnie nikt nie gra. Z tego też powodu nie ma komu podbić neutrala i muszę tłumaczyć nowym graczom dlaczego mamy wojnę chociaż jej nie mamy :/  Moja propozycja. Po wysłaniu prośby o zakończenie wojny sojusz ma dwa dni na odpowiedź. Jeżeli w tym czasie nie odrzuci propozycji dobrze byłoby wygasić wojnę "z automatu". Łatwiej wypowiedzieć wojnę niż ją zakończyć. 
    Przecież Ty kniaziujesz od dobrych dwóch lat, to na co Ci taka propozycja ? Zgłoś do Suppa żeby Ci wojny wygasili i te dwa dni spędź na dowolnym flircie, byle wreszcie skutecznym
    Czytamy ze zrozumieniem !!!!!!
Sign In to comment.