HTML5 - Informacja status quo

Droga społeczności,

przez ostatnie kilka tygodnia zuważyliśmy, że coraz więcej pytań dotyczyło nadchodzącej wersji HTML5. Dlatego też dzisiaj chcemy odnieść się do naszego obecnego stanu rozwoju HTML5.

Zapewniamy, że wydamy wersję Empire HTML5 już w tym roku! Nasza gra Goodgame BigFarm jest już dostępna w wersji HTML5. W obecnej fazie przejściowej gracze mają możliwość wyboru pomiędzy Flash, a HTML5, aby umożliwić nam sprawdzenie, co dobrze funkcjonuje, a co musimy nieco poprawić. Naszym celem jest, aby wersja działała płynnie w różnych przeglądarkach, aby zapewnić wam możliwie najlepsze wrażenia z gry (bez opóźnień, bez zacinania się itp.). BigFarm w wersji HTML5 już posiada wiele ulepszeń w porównaniu do wersji Flash i w porównaniu do pierwszych wcześniejszych wersji.

W tej chwili testujemy pierwszą wersję Empire HTML5. Premiera wersji Empire HTML5 dla wszystkich graczy planowana jest na końcówkę tego roku, najprawdopodobniej w listopadzie. Podobnie jak z grą BigFarm, na początku dostępne będą dwie opcje gry: jedna w obecnej wersji Flash, a druga z HTML5. Każdy gracz będzie mógł wybrać między tymi dwiema wersjami. Oto przykładowy zrzut ekranu z Big Farm, gdzie możesz zobaczyć tę opcję (opcja zaznaczona czerwonym kwadratem):Chcielibyśmy podziękować wszystkim za cierpliwość. Będziemy was na bieżąco informować na temat HTML5 w komentarzach tego wątku.

Z poważaniem,
Wasza Rodzina Empire
Sign In to comment.