Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Płonący zamek - Zmiany wynikające z opinii graczy

Dzielni Wojownicy,

Zebraliśmy Wasze opinie o niedawno udostępnionych "Planach na 4. kwartał - 2018", odpowiednio o funkcjach / wdrożeniach, które są z nimi powiązane.

Był jeden konkretny temat, który wyróżniał się : tzw. premia w subskrypcji "Płonący zamek". Dzięki tej premii Wasze zamki nie będą mogły się palić i zgodnie z globalnym odzewem który otrzymaliśmy, nie spodobało się to najbardziej.

Dlatego chcemy poinformować wszystkich, że po wysłuchaniu Waszych opinii, i na ich podstawie chcielibyśmy skorzystać z tej okazji, aby wyjaśnić wam lepiej, jak ta nowa mechanika będzie działać w przyszłości:

Zamiast ochrony zamku przed spaleniem, zdecydowaliśmy, że zaimplementujemy możliwość wygaszenia pożarów za pomocą specjalnej waluty w postaci tokenów (tytuł roboczy) dostępnych za pośrednictwem subskrypcji. Sposób, w jaki te żetony będą działały, to konieczności użycia tych tokenów, ilekroć Twój zamek się pali. Więc używając jednego tokena nie gasisz wszystkich zamków, ale jeśli będziesz używać tokenów regularnie, Wasze zamki/ budynki się nie palą. Więc nie tylko będziesz w stanie ugasić pożary za pomocą rubinów, ale także dzięki tym specjalnym tokenom! Gracze, którzy zdecydują się na zakup pakietu subskrypcji, otrzymają określoną ilość tych żetonów/tokenów.

Obecny plan jest taki, że będziesz mógł używać tych żetonów, klikając odpowiednią ikonę w oknie dialogowym z ostrzeżeniem o zamku wyglądającej niemal tak samo jak do tej pory.
                                          

(Pamiętaj, że powyższy obrazek jest tylko zrzutem ekranu naszego okna ostrzegawczego o zamku, ikona nie jest jeszcze zaimplementowana, ale będzie to miejsce, w którym będziesz mógł go kliknąć)

Bardzo dziękujemy za udział w kanałach dyskusyjnych i za pomocne opinie, na których oparte są te zmiany.

Wasz Empire Team

Jan
Sign In to comment.