Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Plany na IV kwartał 2018 - dyskusja

24

Komentarz

• jestem pewny umowy , bo tak bedzie Janie szukaj sobie lepszej pracy
  • hmm myslalem ze ty siedzisz na grze nonstop albo twoje przy....... jednak nie tez masz swoja chwile prywatnosci  dziwne 

• IkaDo (PL1)IkaDo (PL1) Posty: 137
    wojciech 1961 (PL1) powiedział(a):
    twoja opinia mnie juz nie interesuje , pier..........ta gre ,tylko nie wiem czemu dalem sie tyle oszukiwac moja niwnosc i wiara w slowa  Ja nie JASNEto inni ze tacy ludzie egzystuja jeszcze i ma byc dobrze ?
    Rozmawiasz sam ze sobą? Jan ci tu już raczej nie odpowie... Przejrzyj tematy, może zrozumiesz dlaczego ;)
    "Mówią, że kto patrzy, a nie widzi, to z takiego szydzi świat"...  ;) 
  • Janku bana bo premi nie dostaniesz i twoje P........Y
  • wojciech 1961 (PL1) powiedział(a):
    Janku bana bo premi nie dostaniesz i twoje P........Y
    Milimetr chętnie by Ci bana dał ale.. nie może bo go wywalili hahahah
  • ja slyszalem ze Jan M to milimetr i gral w bs kiedys a teraz jest albo byl moderatorem i daje bany kazdemu kogo nie lubial w tej grze.
  • to nowy dzien i nowy tydzien wiec wiecej mozliwosci.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 547
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    to nowy dzien i nowy tydzien wiec wiecej mozliwosci.
    Nowy dzień i nowy tydzień ale jakby możliwości mniej i powiało znowu nudą i kolejne Wielkie Wydarzenie, którego nawet nie mam ochoty zaczynać 
    To Big Empire Farm staje się kosmicznie nudne.
    Może zamiast wymyślać niestworzone rzeczy i powielać w nieskończoność stare pomysły zróbcie po prostu porządek i przywróćcie odrobinę tej magii jaką miała ta gra kilka lat temu.
  • piszac o mozliwosciach mialem na mysli ze ktos dopatrzyl sie ze zostalem nie slusznie ukurany banem przez milimetra i bana juz nie ma. No napewno glowna nagroda w ewencie czarodziejka to istana zenada chyba nikt  nie powie ze  to dobry dowodca? Mam takie wrazenie ze ewenty zostaly wydluzone ale co wzamian za to ?
    Przechodzac caly ewent nagroda glowna jest bardzo slaba czarodziejka szau nie robi.

• nic to nie zmienia gra poszla szanujac wszystkich w kierunku chyba nie takim jak powinna
    jesli to juz ktos inny bo w tym nikt sie wyzna mam nadzieje ze bedzie mial fajne pomysly
    tutaj strach bylo pisac bo Jan bany dawal jak desz i slonce
    w zaleznosci kto mu schlebial nagrody
    lub deszcz bany
    tylko ze mnie to juz jest obojetne
    chcialem grac dla frajdy , relaksu i mam nadzieje ze tak bedzie
  • Krzyśko (PL1)Krzyśko (PL1) PL1 Posty: 144
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    [...] Przechodzac caly ewent nagroda glowna jest bardzo slaba czarodziejka szau nie robi.
    Tak słaby dowódca I po co go kolejny raz dali :( Aż  szkoda zachodu by go zbierać :)
    Już lepiej by dali czarodziejkę z pustynnych piasków ze starszych edycji: na start 90/90 - dobra na eventy! Ta nowa poprzedniej do nóg nie dorasta - bliżej jej do pogromcy orzechów, który to zalega u mnie w magazynie...
    Krzyśko @ pl 1
  • Krzyśko (PL1) powiedział(a):
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):
    [...] Przechodzac caly ewent nagroda glowna jest bardzo slaba czarodziejka szau nie robi.
    Tak słaby dowódca I po co go kolejny raz dali :( Aż  szkoda zachodu by go zbierać :)
    Już lepiej by dali czarodziejkę z pustynnych piasków ze starszych edycji: na start 90/90 - dobra na eventy! Ta nowa poprzedniej do nóg nie dorasta - bliżej jej do pogromcy orzechów, który to zalega u mnie w magazynie...
    Ten orzechowy jest bardzo fajny ze względu na -50% skrócenia czasu po ataku na barony przez to można szybko podnosić wieże ;) Tej czarodziejce jak by podnieśli to do 50% jak ma orzechowy nie była by taka zła :)
  • Dlatego czytajac wypowiedzi wnioski sa takie, ze sa tacy ktorzy patrzą  jaki dowodca dobry jest na ewent?
    a inny gracz ktory dowodca lepszy na wojne?
    Wiec czarodziejka i orzechowy to wlasnie dowodcy na ewenty a mi brakuje w nagordzie glownej  Kaszytelana do obrony albo Dowodcy do atakowania kazdego celu  typu kruk obcy .A juz teraz mam namysli cos nowego 
    co zastapi wlasnie Obcego.

Dlatego czytajac wypowiedzi wnioski sa takie, ze sa tacy ktorzy patrzą  jaki dowodca dobry jest na ewent?
    a inny gracz ktory dowodca lepszy na wojne?
    Wiec czarodziejka i orzechowy to wlasnie dowodcy na ewenty a mi brakuje w nagordzie glownej  Kaszytelana do obrony albo Dowodcy do atakowania kazdego celu  typu kruk obcy .A juz teraz mam namysli cos nowego 
    co zastapi wlasnie Obcego.
    Zbroja Kruka, 125 do dziedzińca 60 do chwały albo Wielka Przywołaczka (trochę mała premia do chwały ale 120 do dziedzińca) z ogólnie dostępnych to chyba najlepsze obecnie zestawy :)
  • A co z obozem dowódców czy nie powinno  być w nim więcej miejsca?????
  • pewnie ze powinien byc wiekszy.I odnosnie wczesniejszej wypowiedzi na temat Kasztelana.A mianowicie 
    chodzi mi o niby nowego kasztelana ktory ma miec niby 100% do dziedzinca .Moim zdaniem jest cala masa dobrych kasztelanow
    tylko gra empire proponuje slaby wybor  mozliwosci  do kupienia lub zdobycia klejnotow ktore dodajemy do elementow wyposarzenia poszczegolnych kasztelanow. Np nie ma mozliwosci zdobyci klejnotu 
    20% sily na dziedzincu+20% wieksza liosc wojska na murze   i mozna bardzo latwo policzyc ze dodajac je do kazdego z obecnych kasztelnow bedzie  bardzo mocny. Wystarczy wprowadzic jeden prosty klejnot a jak duzo on moze zmienic.I jeszcze jedna propozycja czy mozna zmiejszyc zuzycie zywnosci prze wojsko Zbrojny weteran.  Spozycie zywnosci to 6 a gdyby zmiejszyc do 4 ??to tez istotnie zmieni  mozliwosci obronne 
    a co najwazniejsze ilosc wojska.

pewnie ze powinien byc wiekszy.I odnosnie wczesniejszej wypowiedzi na temat Kasztelana.A mianowicie 
    chodzi mi o niby nowego kasztelana ktory ma miec niby 100% do dziedzinca .Moim zdaniem jest cala masa dobrych kasztelanow
    tylko gra empire proponuje slaby wybor  mozliwosci  do kupienia lub zdobycia klejnotow ktore dodajemy do elementow wyposarzenia poszczegolnych kasztelanow. Np nie ma mozliwosci zdobyci klejnotu 
    20% sily na dziedzincu+20% wieksza liosc wojska na murze   i mozna bardzo latwo policzyc ze dodajac je do kazdego z obecnych kasztelnow bedzie  bardzo mocny. Wystarczy wprowadzic jeden prosty klejnot a jak duzo on moze zmienic.I jeszcze jedna propozycja czy mozna zmiejszyc zuzycie zywnosci prze wojsko Zbrojny weteran.  Spozycie zywnosci to 6 a gdyby zmiejszyc do 4 ??to tez istotnie zmieni  mozliwosci obronne 
    a co najwazniejsze ilosc wojska.

Ciągle patrzysz na tą grę jak na strategię ale, niestety, w chwili obecnej została, w wyniku "poprawiania balansu gry", sprowadzona do poziomu Big Farm. O zwiększenie ilości dowódców prosimy rok czasu a z zamian mamy coraz więcej ubranek, których nie potrzebujemy. Napisz, że dali ci kawałek etatu w firmie to może uda się przywrócić "grywalność".

Pozdrawiam :)

Echooo :smile: 
    Eeeeecho :smile: 
    Eeeeechooooo :smile: 

może dostane bana za spam :wink: a może nie bo tutaj Echoooooo :smiley: 

• YYYY Beri znikło??
    Good Game Farmer lvl 94 :)
  • nexty (PL1)nexty (PL1) PL1 Posty: 60
    a no zniklo
    nexty @ pl 1
Sign In to comment.