Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Wrześniowe Aktualizacje - dyskusja

Witajcie,

W tym miejscu otwieram dyskusje na temat zmian, jakie planuje zespół na kolejne miesiąc, z ogłoszenia z TEGO miejsca smile 

Jak zawsze proszę o wpisy na temat, bez spamu, wtrącania innych wątków niż ten. Jak zawsze za spam możemy otrzymać punkty karne, zgodnie z regulaminem, które mogą doprowadzić do blokad. Bardzo proszę o sztywne trzymanie się formuły tego wątku. Inne dyskusje pod innymi działami, jak zawsze na forum, gdzie dowolnie można otwierać własne tematy oczywiście zgodnie z regulaminem forum.

Pozdrawiam, Jan
«13

Komentarz

• Wg terminów wydarzeń miało być inne wydarzenie miesięczne Festiwal Nocy. Jakiś błąd?
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    UmiZumi (PL1) powiedział(a):
    Wg terminów wydarzeń miało być inne wydarzenie miesięczne Festiwal Nocy. Jakiś błąd?
    1. Te pytanie to spam w temacie - co wyraźnie pisze i o co wyraźnie proszę 3 centymetry wyżej !
    2. Nie ma błędu, czekaliśmy od teamu na pełną nazwę.
    Jan
  • o ile stajnie i mająttek pewnie kupie to jednak zamki to straszna klęska graficzna powinny być conajmniej na poziomie stajni ..... straszne a tak na marginesie czemu toną w zielonkawym budyniu co to jest  budyń o smaku swzczawiowym :P
    czerwona.malwa @ pl 1
  • NewSmyk (PL1)NewSmyk (PL1) PL1 Posty: 544
    Co z obozem ?
  • Muto Yugi (PL1)Muto Yugi (PL1) PL1 Posty: 48
    Jeżusicku się zapowiadało fajnie bo dostaniemy ten filtr antyspamowy...a tutaj wyskoczyliście z tymi sybskrybcjami....już chyba nikt w zarządzie się nie przejmuje balansem....pay2win już było wcześniej ale teraz to będzie jeszcze lepiej...większa powierzchnia na magazynie żywności, większa produkcja....bez komentarza...
  • Ta i ile powiększą magazyn o 1 o 10 o 100 ? aktualizacje są coraz bardziej bezwartościowe ..ogulnie przyświeca im myśl....Coraz mniej za coraz więcej......
    czerwona.malwa @ pl 1
  • Jupiiii nowa aktualka  :D:#

1. Filtr antyspamowy - tworcy gry popsuli i teraz naprawiają. Chwała, dzieki i wielkie poklony....
    2. Nowa dekoracja - na plus ( nic specjalnego )
    3. Nowa dekoracja w misjach - na plus ( nic specjalnego )
    4. Nowy wyglad budynkow - kasa wiadomix
    5. Nowy wygad zamku - kasa oczywix 
    6. Poradnik w kuźni - opcja dla ogarniajacych inaczej.
    7. Subskrypcje - juz bez patyczkowania sie pay2win do kwadratu. Mam pomysł na opcje nr 4 subskrypcja wspieraj / pomaga tu wprowadz dowolna kwote z konta [...........]. 
    Ogólnie kasa ma sie zgadzac. Aktualka mierna ale czego tu sie mozna bylo spodziewac? 

aaaa teraz przewiduje co bedzie w aktualce na październik 

nowa dekoracja 269 pp wyglad starej chatki
    nowa dekoracja w misji kolejny znak zodiaku czyli swinia w korycie 340pp
    Poradnik jak kupic rubiny obok twoich rubinow 
    poradnik jak wspierac gge poza gra przelewem
    1500% szybciej, 3456 % sprawniej i czasem nawet o 50% taniej za jedyne 99$ tygodniowo
    na wszystko co masz w zamku z hasłem "nas nie dogoniat"

;)
    GrzegorzM (PL1) powiedział(a):

Nowe wydarzenie: Zewnętrzne królestwa - nie dla PL1

Czemu nie dla nas ???
    Gorszy sort ?
    za mało rubli ludzie kupują?
    tylko do testowania się nadajemy ?
     jak to się ma do regulaminów, przepisów tudzież innych rzeczy, którymi jesteśmy ciągle przywoływani do porządku ?
    edytowano 14.09.2018
    NewSmyk (PL1) powiedział(a):
    Gorszy sort ?
     jak to się ma do regulaminów, przepisów tudzież innych rzeczy, którymi jesteśmy ciągle przywoływani do porządku ?
    Jak znam życie Gosiu, złamanej złotówki byś nie dała by wejść na serwer testowy by się bawić w wojnę .. więc komentarz dla mnie z gatunku - lubię być złośliwa, ale czasem dla samego bycia ... sprawdź proszę TUTAJ czy byś weszła w to...
    Z opisu wynika że tam trzeba się szybko rozwijać Czyli sporo rubli i czasówek wydać Więc chyba dyskryminują nasz serwer :(
    Generalnie nie wyszło dla wielu serwerów technicznie. Prywatnie powiem, że chyba lepiej. Mega to kosztowne, znów by poszła garstka, a tak ani nic nie tracimy ani nic nie zyskujemy. No i nikt nie napisze, że eksperymentują na PL serwerze ... co ostatnio było zauważone :)

Ja bym bardziej zwrócił uwagę na coś, na co nikt nie zawraca uwagi, mianowicie wczorajszą aktualizacja , wprowadza tę grę w comiesięczną płatność ...
    Sporo czasu poświeciliśmy na przekonywanie zespół, że to wywoła fale oburzenia i nam się to też nie podoba, ale jak widać tu cisza i jakoś się to podoba bo niemal zero wpisów co już raportowałem, że odbieramy to pozytywnie ku mojemu zaskoczeniu  ... bo bardziej emocjonujemy się wejściem na serwer testowy na wojenkę :)

Jan
    edytowano 14.09.2018
    Janie nie żartuj sobie :) z tym comiesięcznym "Haraczem" ;)  Uwierz mi ze sporo osób z naszego serwera poszła by powalczyć Bo tam raczej koalicji i sojuszy nie ma Więc wolna amerykanka :)
    hehehe zakład o milion rubinów, że "nasi" by tam szybko założyli koalicje bez koalicyjnych nawet tam :) Nie przypominam sobie wojny bez mieszania w to min po trzy sojusze na stronę na raz :) Dlatego gotów jestem na każdy zakład, że nie masz racji. Chce Ci się wchodzić na serwer testowy, kupować rubiny, budować kurniki i walczyć ? Nic nie stoi na przeszkodzie byś to zrobił i tutaj .. ale to znów moje subiektywne zdanie :) Nawet dziś, bez co prawda tego przycisku co powstanie na przejście na testowy, możesz wejść na działający testowy i działać :) Jak masz tyle czasu to ... działaj, działaj :)
    Jan M powiedział(a):
    Gorszy sort ?
    Jak znam życie Gosiu, złamanej złotówki byś nie dała by wejść na serwer testowy by się bawić w wojnę .. więc komentarz dla mnie z gatunku - lubię być złośliwa, ale czasem dla samego bycia ... sprawdź proszę TUTAJ czy byś weszła w to...
    Z opisu wynika że tam trzeba się szybko rozwijać Czyli sporo rubli i czasówek wydać Więc chyba dyskryminują nasz serwer :(
    Generalnie nie wyszło dla wielu serwerów technicznie. Prywatnie powiem, że chyba lepiej. Mega to kosztowne, znów by poszła garstka, a tak ani nic nie tracimy ani nic nie zyskujemy. No i nikt nie napisze, że eksperymentują na PL serwerze ... co ostatnio było zauważone :)

Ja bym bardziej zwrócił uwagę na coś, na co nikt nie zawraca uwagi, mianowicie wczorajszą aktualizacja , wprowadza tę grę w comiesięczną płatność ...
    Sporo czasu poświeciliśmy na przekonywanie zespół, że to wywoła fale oburzenia i nam się to też nie podoba, ale jak widać tu cisza i jakoś się to podoba bo niemal zero wpisów co już raportowałem, że odbieramy to pozytywnie ku mojemu zaskoczeniu  ... bo bardziej emocjonujemy się wejściem na serwer testowy na wojenkę :)

Jan
    wow ktoś wreszcie poruszył w komentarzach kwestię subskrybcji :) powiem tak - co innego eventy i promki na nich a co innego większa produkcja żywności i magazyny na nią...bo wiadomo od dawna że w eventach wygrywa ten co wyda więcej kasy ale teraz nawet na wojnie nie będzie się miało równych szans...
  • Janie, co do tych płatności i tego że nic z tym tutaj nie robimy. A co my możemy, już przy wcześniejszych zmianach wiele osób pisało co na temat zmian myśli. Więc kolejne narzekania czy próby jakiegokolwiek sprzeciwu i w tej kwestii nic nie dadzą. Bo jak już coś mają w planach to to robią,  musimy się z tym pogodzić czy nam się to podoba czy nie.
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    W skrócie 
    20 września 2018roku gra zostanie nie grywalna dla graczy nie rubinowych  :D:D:D:D  
    czkawka55

Jan M powiedział(a):
    Gorszy sort ?

Jan
    W wojnę to może bym się i pobawiła ale odkąd zrobiło się parcie na kasę i to w taki sposób, że bez rubinów nie masz żadnych szans na jakąkolwiek walkę to oczywiście ja dziękuję. Co do miesięcznego haraczu to jestem przeciw. Gra od początku reklamowana jako bezpłatna w chwili obecnej kosztuje już fortunę i nie będę się zagłębiać w komentarze typu "nie chcesz to nie graj" czy "nikt nie każe kupować rubinów". Sama konstrukcja obecnej gry "wymusza" zakup rubli i nie ma już nic wspólnego z oryginałem a wielka szkoda. Kupowałam rubiny kiedy miało to strategiczne znaczenie i przynosiło określone, wymierne korzyści. Teraz choćby pomalowali całą mapę na złoto to nie kupię bo za miesiąc albo dwa okaże się, że w ramach "poprawiania balansu gry" wszystko co kupiłam bądź wybudowałam za ruble mogę sobie w buty wsadzić to będę wyższa. Mamy, ku mojemu wielkiemu rozgoryczeniu, takie przykłady na grze. Na koniec skoro bawimy się w semantykę to przekaż zespołowi, że brak komentarzy oznacza po prostu, iż graczom ręce opadły z rozpaczy, zdziwienia, rozgoryczenia i czego tam jeszcze chcesz, dlatego nie komentują tych wspaniałości. Dla jasności powtórzę, wprowadzenie comiesięcznej płatności jest ZŁYM POMYSŁEM I JESTEM PRZECIWNA. Całe to moje pisanie oczywiście zda się psu na budę więc chyba na przyszłość ograniczę się do prostego słowa "nie" chyba, że zdarzy się cud wówczas napiszę "tak".

Pozdrawiam z coraz bardziej opustoszałej mapy ;(

NewSmyk
  • huhu2 (PL1)huhu2 (PL1) PL1 Posty: 139
    zgadzam sie z graczami powyzej z nicram i newsmyk
    nie piszemy na forum bo Developer wprowadza to co chce, nic z tego co bylo walkowane i poruszane przez graczy nie jest poprawiane np. podziemia, ciernie, sztorm, wybrzeze, kontynuowane np. Miasta, o Obozie i szafie nie wspominam (tu bedzie opcja abonamentowa nr 2) wiec z szafy nici.
    o reszcie nie pisze i sorki sa literowki.
    Po prostu forum sie czytac nie chce a co dopireo pisac , skoro wazne tematy dla graczy wygladaja jak wygladaja.
    Coraz mniej tu nas pisze, bo nie ma sensu:(((((((((
    huhu2 @ pl 1
    huhu2 (PL1) powiedział(a):
    zgadzam sie z graczami powyzej z nicram i newsmyk
    nie piszemy na forum bo Developer wprowadza to co chce, nic z tego co bylo walkowane i poruszane przez graczy nie jest poprawiane np. podziemia, ciernie, sztorm, wybrzeze, kontynuowane np. Miasta, o Obozie i szafie nie wspominam (tu bedzie opcja abonamentowa nr 2) wiec z szafy nici.
    o reszcie nie pisze i sorki sa literowki.
    Po prostu forum sie czytac nie chce a co dopireo pisac , skoro wazne tematy dla graczy wygladaja jak wygladaja.
    Coraz mniej tu nas pisze, bo nie ma sensu:(((((((((
    Apropo większej szafy i łatwiejszego sprzedawania zbrojek i kamyków z wież - opcja którą deweloper powinien wprowadzić by poprostu poprawić rozgrywkę będzie dostępna za kasę...no ja pierdziu to tak jakby powiedzmy w grze typu LOL, CS, gracze za kasę dostawali lepszą płynność gry od innych...
    Co do tego że nikt nic nie pisze...no cóż wielu graczom psują się nerwy od samego czytania opisu tych aktualek XD
  • Takie Pytanie, Czy zostanie kiedyś dodane coś co ułatwi grę gracza f2p ? 
    Bo jak na razie to strasznie utrudniacie rozgrywkę i ostro napieracie na kupno rubinów. 
  • raael77 (PL1)raael77 (PL1) Posty: 3
    edytowano 16.09.2018
    chym fajny wpis moda jana m cytuje ; Sporo czasu poświeciliśmy na przekonywanie zespół, że to wywoła fale oburzenia i nam się to też nie podoba, ale jak widać tu cisza i jakoś się to podoba bo niemal zero wpisów co już raportowałem, że odbieramy to pozytywnie ku mojemu zaskoczeniu  ... bo bardziej emocjonujemy się wejściem na serwer testowy na wojenkę  ;;;  super przecież wszyscy co mieli cokolwiek na forum do powiedzenia a nie zgadzali sie z janem m dostali perma na forum--- to kto ma protestować ? forum jest martwe , az dziwne że żaden inny mod nie zastanowił się czemu forum nie istnieje? gdzie te dyskusje /wymiany zdań ? 
    żywcem przypomina to programy w tvpis  w dyskusji biorą udział tylko ci co nie podpadli prowadzącemu ,,,,,eliminuje sie z dyskusji wszystkich którzy maja cokolwiek do powiedzenia a potem stwierdza się nie ma głosów sprzeciwu .. boskie ,  teraz czekam na  uszczypliwy lekko obrażliwy  napisany z pozycji Boga wpis jana m 
  • Ja bym bardziej zwrócił uwagę na coś, na co nikt nie zawraca uwagi, mianowicie wczorajszą aktualizacja , wprowadza tę grę w comiesięczną płatność ...
    Sporo czasu poświeciliśmy na przekonywanie zespół, że to wywoła fale oburzenia i nam się to też nie podoba, ale jak widać tu cisza i jakoś się to podoba bo niemal zero wpisów co już raportowałem, że odbieramy to pozytywnie ku mojemu zaskoczeniu  ...
    Jan
    Myślę, że część społeczności świata empire spodziewało się, że polityka GGS pójdzie w taką stronę...
    (studnia, karuzela itp). Nie, żeby się większości podobało, ale takie jest życie. Masz kasę -jesteś gość, nie masz kasy - masz trudniej;).
    Na początku gry sama się zaabonamentowałam, bo uznałam, że nic nie jest za darmo, a przy okazji  rozwijałam zameczek;). Tyle,że parę razy uzbierane ruble wydałam nieświadomie na coś co mi było zupełnie niepotrzebne, czasem nie wiedziałam nawet na co , więc dałam sobie spokój z płatnościami. Naciąć się można raz, prawda?
    A co do równych szans - to nigdy ich nie było - zawsze były zamki przeciwników z wyższymi poziomami, lepiej rozwinięte itp.  Był taki czas i taki gość (z 10 poziomów wyżej), który codziennie o 17,30 odwiedzał mój zamek, a jak się cudem obroniłam, to szedł na krainy, albo  zapraszał koleżankę ze swego  soja do odwiedzin mojego zamku;).  Hihi,  Janie.
    W grę grają dzieci - to niech się uczą, że światem rządzi pieniądz;)

szerszen123 @ pl 1
Sign In to comment.